1-pech, 2-kim to chcialem byc ;)

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2121
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

1-pech, 2-kim to chcialem byc ;)

Post autor: Gimiak » 2006-01-02, 19:43

Przytocze tutaj dosc dziwne aczkolwiek prawdziwe wyznanie, moze ktos jest w podobnej sytuacji.
Odkad pamietam mam pecha co do sprzetu, wszystko co kupuje nowego w sklepie zawsze mi sie psuje (nie mowie o grach), straszna rzecz, ale prawdziwa. Najgorsze, ze nie da sie tego zmienic, przyklad gitara elektryczna- po 2 tyg do naprawy, piec do gitary - zjebany, elektryczn a perkusja - nie dziala w 100%, komp - szkoda gadac - spalil sie, komorka, glosniki itd. Takich przykladow moglbym podac mnostwo - jednym slowem pech do sprzetu. SIC!

Dlatego lubie kupowac sprzet od ludzi - uzywany - np. allegro, ebay czy komisy, bo jakims dziwnym trafem ten dziala (odpukac :mrgreen: ). Czy jest jeszcze ktos z takim "darem" ?

No a druga sprawa to moze tez macie podobne historie z rozkrecaniem i skrecaniem sprzetu co okazuje sie, ze pozniej nie dziala ? Ja tak mam :(, szkoda gadac - zawsze mi jakies czesci zostawaly :mrgreen: .

hdx
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 132
Rejestracja: 2005-12-21, 07:47
Lokalizacja: /bin/laden/
Kontakt:

Re: 1-pech, 2-kim to chcialem byc ;)

Post autor: hdx » 2006-01-02, 20:00

HAHAHA.... Ja mam dopiero pecha...

Mieszkam w mieszkaniu pod numerem 13... Mamy pecha bo zawsze nam cos wysiada. Najpierw uklad elektryczny, potem byly problemy z zatkanym kanalem i ostatnio cos z gazem nawalilo. Do tego zepsula nam sie pralka i kuchenka. I to wszystko w ostatnim roku... :/ A ze sprzetem tez nie najlepiej. Spalily mi sie 2 kompy, telefon utopilem :P
(kwiatuszek) nienawidzisz mnie bo jestem czarny!
-----
(kwiatuszek) ile Ci mozna tlumaczyc zebys dal sobie spokoj?!

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: 1-pech, 2-kim to chcialem byc ;)

Post autor: soberpl » 2006-01-02, 21:07

Hehe dobre :) U mnie w rodzince to chyba mama miala najwiekszego pecha co do sprzetu :P ,co kupila zawsze predzej ,czy pozniej padlo :P Z naprawami to roznie ,ale zazwyczaj to co rozkrecilem i skrecilem na nowo dzialalo :P i czasem bez kilku czesci :shock:

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2121
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 1-pech, 2-kim to chcialem byc ;)

Post autor: Gimiak » 2006-01-02, 23:57

soberpl pisze: Z naprawami to roznie ,ale zazwyczaj to co rozkrecilem i skrecilem na nowo dzialalo :P i czasem bez kilku czesci :shock:
Tzn ze powinienes pracowac w fabryce N - zmniejszyl bys koszta produkcyjne ;)

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: 1-pech, 2-kim to chcialem byc ;)

Post autor: soberpl » 2006-01-03, 00:12

Gimiak pisze:Tzn ze powinienes pracowac w fabryce N - zmniejszyl bys koszta produkcyjne Wink
Myslalem juz nad tym ,ale poki co dalem sobie spokoj :wink:

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: 1-pech, 2-kim to chcialem byc ;)

Post autor: froger3 » 2006-01-03, 01:46

pecha az takiego nie mam ale.... mi jakos sie psuja rzeczy(nie gry cale szczescie) ktoe wlasnie byly juz przez kogos uzywane:( Tak bylo z gitara bassowa, walkmenem, CDplayerem i paroma innymi przedmiotami..
Mam tylko nadzieje ze nie spotka to mojego GB SP:(

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2121
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 1-pech, 2-kim to chcialem byc ;)

Post autor: Gimiak » 2006-01-03, 11:21

Oby ja z mojego jestm zadowolony :). Chcialbym miec jeszcze przelotke do podlonczenia sluchawek lub zestawu glosnikow :D (2.1 Logitech z3)

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: 1-pech, 2-kim to chcialem byc ;)

Post autor: Damjen » 2006-01-03, 19:26

Ja nie moge powiedziec ze mam pecha do sprzetu nowego czy tez uzywanego. Czasem cos padnie, wiadomo - moze byc to zarowno nowka jak i cos uzywanego. Mam natomiast dar do napraw :wink: Jak cos sie zaczyna chrzanic to przestaje tego uzywac (na jakis czas), potem sprawdzam - a nuz sie cudownie naprawilo :D Z reguly jednak sie cudownie samo nie naprawilo i wtedy przychodzi okres walki z samym soba - czy uzywac sprzetu ktory ma uposledzone funkcje czy sprobowac naprawic samemu. No i do tej pory zawsze wychodzilo tak ze w koncu decydowalem sie na "naprawe" :wink: Po "naprawie" z reguly dzialalo bardzo dobrze...przez jakis czas, zazwyczaj 2-3 tygodnie a potem... :? I wtedy juz nic nie moglem zrobic :(
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

ODPOWIEDZ