Wyprzedaz dziadowska

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos sprzedac
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia"
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Wyprzedaz dziadowska

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2007-04-14, 23:02

[UPDATE na sprzedaz dochodza jeszcze NESy, szczegoly w moim trzecim poscie]
Do opylenia mam Amige 500 1MB z pudlem [choc zniszczonym - ale jest!], myszka, zasilaczem i 71 dyskietkami. Wsrod nich : Street Fighter II, Mortal Kombat II, Zool, Syndicate, Micro Machines, The Settlers i wiele innyh hiciorow. Niestety, nie wszystkie dzialaja, choc bez Workbrench'a [dyskietka jest, ale nie dziala] udalo mi sie odpalic jakas polowe gier. Czesc na pewno jest rozmagnesowana.
Nie orientuje sie w cenach, lecz sadze, ze jak rzuce ~60 zl to nikt sie nie obrazi :wink: . Oczywiscie mozliwosc negocjacji ceny, stad ten "~".

Poza tym, za dobra cene gotow bylbym oddac Final Fantasy Adventure na GB, sam cartridge. Calkiem niezly rpg, choc te FF w tytule jest raczej wabikiem niz samym odwolaniem sie do fabuly. Jestem gotow oddac, bo zlapalem zacinke, choc nie wielka to jakos nie moge sie wkrecic w swiat gry.
Bylbym gotow oddac za ~40 ziko[nie za duzo? krzyczec jak cos, po prostu nie jestem 'na czasie'].

Poza tym mam jeszcze Secret of Mana i Legend of Zelda : A Link to the past na SNES'a. Z racji na to, ze obie po niemiecku, nie licze na zadne zainteresowanie...Chociaz jak sie postarac, to nie wielkim kosztem mozna sobie przerobic wersje jezykowa na angielska. Wyceniam na 15 zlotych kazda.

Istnieje mozliwosc wystawienia na allegro, przy jakimkolwiek zainteresowaniu jakies fotki tez beda.
Ostatnio zmieniony 2007-04-19, 18:41 przez Oldschoolowy dziad, łącznie zmieniany 2 razy.

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: Damjen » 2007-04-15, 08:18

A czy wsrod tych gier jest Agony? (a jesli tak to czy dziala?). Jesli tak to moze sie skusze na ta Amige :mrgreen:
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2007-04-15, 08:29

Nie ma x//...
Ale moze jednak wezmiesz :) ?

vha
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 7
Rejestracja: 2006-07-07, 13:49
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: vha » 2007-04-18, 21:39

A ile bys chcial za przerobiona Zelde i Secret of Mana? Czy moze niechce ci sie lutowac? :(

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: mog123 » 2007-04-18, 21:53

Oldschoolowy dziad pisze:A ile bys chcial za przerobiona Zelde i Secret of Mana? Czy moze niechce ci sie lutowac? :(
Napisal ze mozna malym kosztem to zrobic, nie ze on to zrobi ;)

vha
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 7
Rejestracja: 2006-07-07, 13:49
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: vha » 2007-04-18, 21:57

wiem, umiem skladac literki. ja sie pytam czy moze za dodatkowa oplata by mi odrazu nie przerobil

//
pomylka :oops:
nie wiem czemu pomyliles mi sie z siudymem. sorry za zamieszanie :P

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Amige 500 sprzedam

Post autor: Axi0maT » 2007-04-19, 06:41

Oldschoolowy dziad pisze:Secret of Mana i Legend of Zelda : A Link to the past na SNES'a. Z racji na to, ze obie po niemiecku, nie licze na zadne zainteresowanie...
Nie przesadzaj dziadu. Wystaw na allegro. Ja ostatnio pchnelem taka zelde po niemiecku + Mario Bros 3 na NESa za 35 PLN... i poszla jak swieze bulki juz pierwszego dnia!!!

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: mog123 » 2007-04-19, 14:12

Axi0maT pisze:+ Mario Bros 3 na NESa za 35 PLN... i poszla jak swieze bulki juz pierwszego dnia!!!
Wlasnie dzieki Mario Bros 3 ;)

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2007-04-19, 18:30

Mam juz na nia klienta, ale poki co splukany [jakas alergia wiosenna wsrod nas z tymi dlugami].

@vha -> zdumiewajace pomylic mnie z siudymem :D bywa.

@Axi0 -> za SMB. 3 ludzie sa gotowi dac nawet ponad 20 ziko, raz poszla za ~30. Niektorzy znaja niemiecki, to moga korzystac z tanszych wersji jezykowych...

ktokolwiek chetny na Amige..? bo kurka musze gosciowi jednemu za zestaw NES wplacic.



Apropos NESa - przypomnialem sobie, ze Mejs z kumplem zrezygnowali z zakupow u mnie. W zwiazku z tym, mam na sprzedaz dwa NESy multiregion, 2 pady i 6 gier :
-Top Gun : Second Mission [NTSC];
-Teenage Mutant Ninja Turtles;
-The Simpsons : Bart VS The World;
-Super Mario Bros. & Duck Hunt & World Track Meet;
-Super Mario Bros. 3;
-Tetris, Nintendo World Cup, Super Mario Bros.

NESy sa dwa - oba multiregion, lecz jeden z leczka zolty, drugi jasniutki. Problem z zasilaczami - jeno mi sie dwa ostaly. Jeden ledwo ciagnie, bo ma kabel do naprawy, drugi dobry. Pady mam tylko dwa w tej chwili [pozniej bede mial wiecej].

Co do cen : zestaw NES, 2 pady i 6 gier wycenilbym na jakies 80 ziko? Nie wiem czy to duzo, ale jest mozliwa opcja targowania sie.
Pojedynczo drozej - liczyc mozna gre po dychu, NES + pad/y 30 zl - przy wiekszym zestawie strzele jakis ladny rabat.
Mozliwosc wszelkiego mieszania, zamian, itd.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: Axi0maT » 2007-04-20, 07:05

mog123 pisze:
Axi0maT pisze:+ Mario Bros 3 na NESa za 35 PLN... i poszla jak swieze bulki juz pierwszego dnia!!!
Wlasnie dzieki Mario Bros 3 ;)
Ja tam nie zauwazylem takiej tendencji... Mario Bros 3 na NESa (nie na SNESa) chodzi na Allegro w granicach 10-15 PLN... jesli jest inaczej to bede musial przejsc sie na moj miejscowy badziewniak gdzie tych Mario przewija sie zawsze co najmniej kilka tygodniowo... a ludziska pchaja to za 3-5 PLN... chyba sie za handel wezme skoro jest taka przebitka :evil:

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2007-07-08, 20:39

Sie zebralem w sobie i wzialem sie za wystawianie -> http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=3919949 .
W najblizszym czasie, gdy dorwe jakis porzadny aparat cyfrowy, to pojdzie na allegro jeszcze Solstice II na SFC [od moga mam...], 4 piraty na GBA (A KYSZ!) i Pokemon Red oryginalny. Acz okladki mu brak... A tak, no i hicior. Harry Potter ksiazki :-o . Sie leza i kurza, a tak to srodki na inne knigi bede mial... Badz ogolnie szerszy rozwoj kulturalny.

A tak poza tym, to spylam PS2...moze ktos chetny bedzie.
Jest to model 30004, rok temu miala wymieniany laser. Zuzyl sie. Ten sie trzyma, choc nie lubi strasznie rys na plytach, sie tnie, przeszkadzaja mu w odczycie. I tak intro w Burnoucie 3 laguje x/... Ale za to TTT na plycie CD chodzi plynnie, tak samo jak Ratchet & Clank 2 nie posiadajacy zadnych rys. Sadze, ze wystarczy wyregulowac ustawienie lasera badz go zwyczajnie przeczyscic. Nie przerobiona, nie 'grana' na piratach.
Konsola z pudlem i papierami, oryginalnym kablem audio/video i kablem zasilajacym. Poza tym, memorka 8mb Sony i fabrycznie nowy pad Sony (brakuje w nim jednego pina, ale dziala bez zarzutu...).
No i oczywiscie - gry. Burnout 3 [po francusku!], Need for Speed Underground 2, Tekken Tag Tournament [z instrukcja], Ratchet & Clank 2, Gran Turismo 3 [z instrukcja]. Wszystkie maja pudelka, czesc instrukcje. Moze bede mial jeszcze na sprzedanie Prince of Persia : Sands of Time i NFS:U jedynke.

Za calosc nie chce duzo - 350 + przesylke wolam. Mam nadzieje, ze pad choc w polowie rekompensuje problemy z laserem... Poki co pisalem do r2pola, sie zastanawia. Bede szukal dalej, albo po prostu wystawie na allegro. Podobno lepiej wystawic same gry, co sadzicie?

No i zdjecia :

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ps. sorry za chaos w poscie. jakos tego nie umiem ulozyc :roll: .

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: barman » 2007-07-09, 09:26

Sprzedaj oddzielnie :) Konsola + kable + pad / memorka / gry
Gierki na sztuki to wyjdzie jakies 130 zl + memorka 40 to juz masz 170.
Konsole masz w boxie z papierami to nawet z tymi problemami mysle ze ok 270-290 mozesz chciec 8)

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: Gimiak » 2007-07-09, 09:40

Tu pewnie chodzi o czas, dlatego nie chce rozdzielic zestawu. ;)

ogor
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 24
Rejestracja: 2007-04-14, 08:12

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: ogor » 2007-07-09, 09:47

jak cos, to pewnie wezme Racheta :)

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Re: Wyprzedaz dziadowska

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2007-07-09, 22:10

Dzieki za rady barman, jak bede wystawial to na pewno skorzystam. Troche zdziwiles mnie tak wysoko wycena konsoli, ale znasz realia rynkowe, a ja nie bardzo :smile: . Jakbym za nia 2 stowki dostal bylbym usatysfakcjonowany.
Ale Gimiak ma racje [czituje!]...chodzi o czas. W sumie to leniwy jestem i mi brak checi zeby na aukcje wystawic. Wiec jesli ktos chcialby jednak kupic, to oczekuje ofert!
No i na reszte sprzetu chetnych szukam.
A ogorowi na pw odpisuje juz.

Zablokowany