mChat

  • TankerPLwt kwie 16, 2024 1:44 am
    Potem jakoś w wieku 15 lat pojechałem na zbieranie truskawek, a potem jabłek i śliwek i tak jakoś wyszło, że zakupiłem sobie PSP Street nówkę i się zaczęło granie. Doszedł DS z okazyjnej ceny, Game Gear, gdzie uczyłem się posługiwać lutownicą zmieniając kondensatory. Ogólnie nie żałowałem grania w tamtych czasach. Nie było jakby parkowania przy konsoli na całe dnie, ale przychodziły wieczory, że np. kupiłem GTA Chinatown Wars na PSP i napierniczane było xD
  • TankerPLwt kwie 16, 2024 1:46 am
    A teraz też nie ma problemu. W pracy nie gram, w mieszkaniu czasem pyknę. Moja Lejdi lubi popatrzeć jak coś ciekawego się dzieje w zeldzie czy gra i sama nie ma problemu z prezentem na uro xd bo pokemony zwykle wychodzą w listopadzie to ma jedno bobo z głowy xd
  • philipośr kwie 17, 2024 7:22 am
    U mnie okres od późnej podstawówki do konca szkiły sredniej to czas najibtensywniejszego grania.
  • kolośr kwie 17, 2024 4:45 pm
    Promocja "ostatniej szansy" na zakup garści starych gierek Data East (znikają z GOG i innych sklepów, nie znam szczegółów dlaczego): https://www.gog.com/en/promo/retro_classix
  • kolowt kwie 23, 2024 1:51 pm
    @kanarekkk Sto lat!
  • philipowt kwie 23, 2024 2:49 pm
    Wszystkiego Najlepszego kanarek !
  • Tomek Walancikwt kwie 23, 2024 7:52 pm
    Wszystkiego najlepszego 👍
  • tbxxwt kwie 23, 2024 9:55 pm
    @kanarekkk Sto lat ;)
  • Axi0maTwt kwie 23, 2024 10:40 pm
    Kanarki cwierkaja ze kanarek dzis swietuje... w takim razie sto lat!
  • TankerPL12 minut(y) temu
    100

Kto czatuje

Nikt nie czatuje.
Odświeżanie co 60 sekund