Dzisiaj jest 2024-03-19, 04:11

  • Tematy
    Posty
    Ostatni post
  • TankerPLwt lut 27, 2024 5:48 pm
    W pytę, zjadłem kiełbasę z cebulą z patelni wraz z własnym chlebkiem. Odpaliłem sobie Pokemon Shield na Switchu, lepiej być nie może
  • pasjonatgierwt lut 27, 2024 7:27 pm
    Cieszę się, nie woli Pan może skosztować coś zdrowszego, bo ta kiełba w dzisiejszych czasach to sama chemia.
  • Axi0maTśr lut 28, 2024 5:51 am
    Zalezy kto gdzie kupuje. Ja w niedziele rozpoczalem sezon wedrowkowy, bylem w lesie, nad jeziorkiem ognisko sobie spreparowalem i cztery kielbaski opierdo#%$em ze smakiem :) zazdroszcze Tankerowi jedynie tej cebulki :)
  • kolośr lut 28, 2024 8:53 am
    Ale mi smaka Panowie robicie, też bym jakąś kiełbaskę opędzlował.
  • TankerPLśr lut 28, 2024 8:34 pm
    @pasjonatgier Nie jadam kiełbasy dzień w dzień :) po prostu czasem są takie dni :D
  • Axi0maTpt mar 15, 2024 9:54 pm
    Co tu taka posucha panowie? Jak sie glowna ruszyla to dla odmiany forum teraz ucichlo.
  • kolosob mar 16, 2024 10:02 am
    No to może ja zacznę. W końcu po pół roku nakleiłem sobie naklejki na klawiaturze w laptopie, wcześniej jakoś sobie radziłem pisząc pamięciowo. Poza tym jutro jadę oglądnąć drugą część pierwszej Diuny. No a w poniedziałek czeka mnie głęboka penetracja portwela u mechanika.
  • Tomek Walanciksob mar 16, 2024 11:20 am
    kolo pisze: No to może ja zacznę. W końcu po pół roku nakleiłem sobie naklejki na klawiaturze w laptopie, wcześniej jakoś sobie radziłem pisząc pamięciowo. Poza tym jutro jadę oglądnąć drugą część pierwszej Diuny. No a w poniedziałek czeka mnie głęboka penetracja portwela u mechanika.
    Oglądałem i polecam
  • Tomek Walanciksob mar 16, 2024 11:20 am
    Axi0maT pisze: Co tu taka posucha panowie? Jak sie glowna ruszyla to dla odmiany forum teraz ucichlo.
    Bywało gorzej z tego co nawet ja sam pamiętam :wink:
  • tbxxsob mar 16, 2024 12:15 pm
    Ruch na głownej duży... w sumie mamy najlepszy start roku od... bardzo dawna. Ale raczej nie ma szans na utrzymanie takiem tempa - aktywnie teraz piszą 3 osoby, więc na cały rok wypadało by 20 tekstów na osobę :/
  • tbxxsob mar 16, 2024 12:15 pm
    Na samym dole gównej wróciły linki do zaprzyjaźnionych stron internetowych...
  • tbxxsob mar 16, 2024 12:17 pm
    A nad linkami... najnowsze galerie, gdzie przenoszę zdjęcia i skany ze "starego" RetroAge (tego jeszcze na CMS Joomla). Aktualnie są to materiały z 2008r, a rzeczywiście analizując temat z lat 2004-2008, więc jakość jest delikatnie mówiąc "taka sobie"...
  • tbxxsob mar 16, 2024 12:18 pm
    Co dalej... niestety padł mi laptop na którym miałem przenoszony materiał (spokojnie mam backup), tyle że na 2 laptopy wygodniej się przenosiło :/
  • Axi0maTsob mar 16, 2024 1:10 pm
    To i ja sie pochwale sytuacja z zycia wzieta. Odezwala sie do mnie firma z gornej polkii chcieli zebym do nich przeszedl. Kasa taka ze sie nie ma co zastanawiac, projekt tez fajny, przebrnalem dwa etapy rekrutacji z trzech i juz sie witalem i rozgladalem za duzo wiekszym portfelem bo wyplata miala byc serio bardzo spora... no ale zaczeli cos krecic, co innego w gadce a co innego na papierze. No i podziekowalem im zanim wspolpraca w ogole sie rozpoczela.
  • Axi0maTsob mar 16, 2024 1:10 pm
    Troche szkoda bo rozdmuchali oczekiwania i zapowiadalo sie fajnie.Wracam jednak do szarej rzeczywistosci ;)
  • tbxxsob mar 16, 2024 2:09 pm
    Przyznaj się że nie umiesz w "Corelu" ;P
  • kanarekkksob mar 16, 2024 7:53 pm
    @Axi0maT cooo proszeeeee.... Chyab pan żartuje.... To dziękuję do widzenia :D
  • Kasutarsob mar 16, 2024 10:56 pm
    W ramach ciekawostki powiem że widziałem ich ogłoszenie na OLX (szukali u mnie w Radomiu grafika bez doświadczenia). Miałem wysłać cv ale wyleciało mi to z głowy.. a potem taki zonk.
  • Tomek Walancikndz mar 17, 2024 12:35 pm
    tbxx pisze: Na samym dole gównej wróciły linki do zaprzyjaźnionych stron internetowych...
    ale widzę że chyba gdzieś o 1/3 mniej już : /
  • tbxxndz mar 17, 2024 1:07 pm
    Część stron już requiescat in pace...
  • kolondz mar 17, 2024 8:50 pm
    Wróciłem z drugiej części Diuny, dobry film, chociaż trochę się dłużył - moim zdaniem przez zbyt duże stężenie "episkich batalii".
  • kolondz mar 17, 2024 8:51 pm
    Trzeba będzie kiedyś wyrwać na BluRayu.
  • Axi0maTpn mar 18, 2024 3:34 am
    Ja wczoraj odswiezylem sobie jedynke ogladajac w domowym zaciszu przed pojsciem do kina na dwojke... no i mam troche przesyt tematem do tego stopnia ze odechcialo mi sie isc na te dwojke :)
  • philipopn mar 18, 2024 8:05 am
    @Axi0mat Znam to uczucie, kiedyś przed premiera God of War 3 byłem mocno nakrecony i postanowiłem ograć sobie odswierzonea kolekcje poprzednich odsłon i po ograniu tego zestawu miałem ogromny przesyt i w GoWa 3 ograłem chyba dopiero rok po premierze ;-)
  • Fortepn mar 18, 2024 3:35 pm
    Jak widzę rekrutację w niektórych firmach, to się nóż w kieszeni otwiera :)
Nikt nie czatuje.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 12 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 12 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników (3886) było online 2020-01-14, 16:31

Statystyki

Liczba postów: 110822 • Liczba tematów: 6588 • Liczba użytkowników: 1719 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: xkorx