Mario Kart: Double Dash!! LAN MODE - Problem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Y2K
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 167
Rejestracja: 2006-08-02, 14:22
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Mario Kart: Double Dash!! LAN MODE - Problem

Post autor: Y2K » 2010-01-29, 22:18

Jak w temacie. Oczywiście w obu konsolach posiadam zainstalowany Broadband Adapter, po włączeniu gry i wyborze trybu LAN MODE na obu sprzętach jednocześnie, pojawia się okno "Establishing LAN link", następnie pojawia się error i chwilę po tym napis "Could not establish LAN link (...)". Konsole podłączone są kablem 8-żyłowym (nie wiem jak się taki kabel nazywa) dołączonym do mojego routera Netgear (szeroka wtyczka). Napis na kablu: (...) CAT.5 Patch Cable UPT.

Dodam, że próbowałem różnych, momentami nielogicznych wręcz "kombinacji alpejskich" i ciągle nic. Niektóre z nich:
- za każdym razem konsole włączane są w tym samym momencie, a wybór opcji następuje równolegle niczym w pływaniu synchronicznym;
- na obu konsolach wybrany jest ten sam język;
- gry (płyty) posiadają te same oznaczenia;
- odświeżanie na obu konsolach jest zawsze takie same, tzn. wypróbowałem wszystkie możliwe kombinacje: 60Hz-60Hz, 50Hz-50Hz, a nawet 60Hz-50Hz;
- dla odmiany konsolę podłączyłem kablem dołączonym do PS3 - bez żadnego efektu;
- jak jednej konsoli nie włączyłem, to pokazywały się dokładnie takie same komunikaty;
- podłączyłem jedną konsolę do mojego routera i zapodałem grę Phantasy Star Online Episode III. Wiem, że nie chodzą już serwery, ale uwieżycie, że wskoczyła mi - trochę archaiczna jak na dzisiejsze czasy - strona Segi 8) Wiem, że do połączenia internetowego wystarczył "słabszy" sprzętowo Modem Adapter, więc może to nic nie znaczyć. Ale byłem w małym szoku jak udało wejść mi się na str. Segi.


Uff, chyba to wszystkie moje uwagi. Jeżeli ktoś ma jakiś sensowny pomysł co możnaby jeszcze zrobić, będę baaardzo wdzięczny :angel:
Obrazek

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: Mario Kart: Double Dash!! LAN MODE - Problem

Post autor: kon » 2010-01-30, 01:03

zly kabel, kup skrosowany i bedzie hulac.

Awatar użytkownika
Y2K
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 167
Rejestracja: 2006-08-02, 14:22
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Mario Kart: Double Dash!! LAN MODE - Problem

Post autor: Y2K » 2010-01-30, 20:58

kon pisze:zly kabel, kup skrosowany i bedzie hulac.
Dzięki wielkie :wink: . Kto by pomyślał, że mój ogromny problem to wydatek 6 zł.

Jeżeli ktoś zainteresowany jak wygląda granie w Mario Kart na dwóch konsolach, mogę krótko opisać wrażenia 8) .
Obrazek

ODPOWIEDZ