Początek zabawy z GameCube

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: Początek zabawy z GameCube

Post autor: Forte » 2014-06-11, 19:37

Axi0maT pisze: Tez ja mam, ale wersje NTSC ktora kosztowala mnie duzo mniej (cos ok 60pln). Za wersje PAL zdzieraja nieprzyzwoicie. Kiedys Snake mial parcie na te gre, to mu polecalem wlasnie z ameryki sciagac - okazalo sie ze taniej mu wyszlo kupic ta Zelde TP i Gacka w NTSC niz sama gre w PALu. Do tego jak jeszcze doliczyc inne gry ktore sa duzo tansze za oceanem, jak chocby MGS Twin Snakes ktorego mi Twilight sciagnal za niecale 40pln, no to o czym my tu mowimy :) Paper Mario tez duuuzo tanszy w NTSC (cos ok 25pln mnie kosztowal). Jak sie chce takie rerytasy na Gacusia to warto rozwazyc zakup wlasnie drugiej konsoli w NTSC, albo zachipowanie PALowej zeby miec multiregion (zdecydowanie najtansza opcja).
No i nie zapominajmy o Supporcie 480p, którego Europejskie edycje nie posiadają. Dzięki temu gry lepiej wyglądają na HD TV.
Sega!

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Początek zabawy z GameCube

Post autor: Axi0maT » 2014-06-12, 06:38

Forte pisze: No i nie zapominajmy o Supporcie 480p, którego Europejskie edycje nie posiadają. Dzięki temu gry lepiej wyglądają na HD TV.
Akurat granie w gry bez HD na nowych TV z HD to totalna pomylka, wiec nawet nie poruszalem tej kwestii.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Początek zabawy z GameCube

Post autor: mrSin » 2014-06-12, 07:49

Axi0maT pisze:
mrSin pisze:Jednakże Zelda: TP w wersji na kostkę to taki mały rarytasik, który warto mieć w kolekcji :) . Osobiście posiadam, zapłaciłem za to skandaliczne pieniądze ale się cieszę.
Tez ja mam, ale wersje NTSC ktora kosztowala mnie duzo mniej (cos ok 60pln). Za wersje PAL zdzieraja nieprzyzwoicie. Kiedys Snake mial parcie na te gre, to mu polecalem wlasnie z ameryki sciagac - okazalo sie ze taniej mu wyszlo kupic ta Zelde TP i Gacka w NTSC niz sama gre w PALu. Do tego jak jeszcze doliczyc inne gry ktore sa duzo tansze za oceanem, jak chocby MGS Twin Snakes ktorego mi Twilight sciagnal za niecale 40pln, no to o czym my tu mowimy :) Paper Mario tez duuuzo tanszy w NTSC (cos ok 25pln mnie kosztowal). Jak sie chce takie rerytasy na Gacusia to warto rozwazyc zakup wlasnie drugiej konsoli w NTSC, albo zachipowanie PALowej zeby miec multiregion (zdecydowanie najtansza opcja).
Pewnie, że NTSC to pomysł bardzo dobry i rozsądny, do tematu przymierzam się już od dawien dawna... Od tak dawna, że już nawet zapomniałem dlaczego wciąż nie mam Gacka NTSC. Muszę zapukać do Twilighta.

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Początek zabawy z GameCube

Post autor: M-Chan » 2014-06-12, 08:14

Też się zastanawiałem z tym Gackiem NTSC, ale z zaplanowanych perełek został mi już tylko wspomniany przez Axi0maTa MGS Twin Snakes i nie wątpię, że gra jest warta zachodu (bardzo lubię całą serię), ale nie wiem czy aż takiego, żeby kombinować drugiego Gacka...

fixxxer1
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1242
Rejestracja: 2011-01-03, 14:14
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Początek zabawy z GameCube

Post autor: fixxxer1 » 2014-06-12, 08:31

Na Allegro są aktualnie dostępne 2 gacki w NTSC w cenie 59zł + wysyłka.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Początek zabawy z GameCube

Post autor: Axi0maT » 2014-06-12, 08:35

fixxxer1 pisze:Na Allegro są aktualnie dostępne 2 gacki w NTSC w cenie 59zł + wysyłka.
A dodajmy ze to sa konsole w wersjach z zasilaczem i kablem AV. Jesli ktos ma Gacka w PALu to wystarczy mu sama konsola, okablowanie od PAL moze wykorzystac, wiec mozna kupic jeszcze taniej (pewnie za max 30pln).

fixxxer1
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1242
Rejestracja: 2011-01-03, 14:14
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Początek zabawy z GameCube

Post autor: fixxxer1 » 2014-06-12, 08:45

Myślę że to i tak niezła oferta. Ja takiego gacka rok temu sprzedałem za ~150zł, a sam korzystam z Freeloadera.
Można spróbować dogadać się ze sprzedawcą (Bogo) i kupić samą konsolę taniej. Sprzedaje też same zasilacze do tych konsol, więc to nie powinno być dla niego problemem.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Początek zabawy z GameCube

Post autor: Axi0maT » 2014-06-12, 09:49

fixxxer1 pisze:dogadać się ze sprzedawcą (Bogo)
To akurat jest antyreklama i kolejny powod dla ktorego lepiej odpuscic sobie te aukcje.

ODPOWIEDZ