Densetsu no Stafy 1-3

GB, GB Pocket, GB Light, GB Color, GBA, GBA SP, GB Micro
Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Densetsu no Stafy 1-3

Post autor: Inlagd sill » 2007-08-16, 10:40

ashka pisze:me chce szybkostrzelnego smoka :grin:
Nie bedzie spoilerem, jesli napisze, ze po skonczeniu gry trzeba odwiedzic miejsca, gdzie przy pierwszym przechodzeniu dostawalo sie mozliwosc zamiany m.in. w smoka (po skonczeniu gry otrzymuje sie elegancka mape i pelna dowolnosc w przechodzeniu plansz). Kazda mozliwosc zamiany dostaje wtedy upgrade, a to odblokowuje nowe plansze (inne niz te, ktore dostaje sie po skonczeniu gry).

A co do smoka, to dodam jeszcze, ze tarcza przydaje sie nie tylko do obrony przed pociskami, ale mozna nia tez skutecznie rozwalac wrogow. Cala sztuka lezy w opanowaniu kiedy tarcza zaczyna oraz jak dlugo bedzie dzialac.
Gimiak pisze:sledziuuuu!!! Te zdjecia i opis namowily mnie do zakupu tej czesci. :angel:
A mnie do zakupu Wario Land 4. :angel:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: Densetsu no Stafy 1-3

Post autor: Gosiek » 2007-11-08, 20:46

Gdyby ktos chcial uzupelnic kolekcje, to Densetsu no Stafy 4 wlasnie stanialo i kosztuje na Play-Asia juz tylko 14.90 $. Ja zamowilam. Mam nadzieje, ze sterowaniem Stafim za pomoca stylusa bedzie dobrze rozwiazane a zabawa okaze sie rownie wciagajaca jak w pierwszej czesci, ktorej zreszta jeszcze nie skonczylam. :D
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Densetsu no Stafy 1-3

Post autor: ashka » 2007-11-08, 21:44

Zebys sie nie zdziwila :twisted:
Stafym nie steruje sie za pomoca stylusa, ale za pomoca strzalek. Stylus jest tylko do minigry na koniec planszy i bodajze do chodzenia po "mapie", tej miedzy kolejnymi swiatami. BooHoo for touch screen.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Densetsu no Stafy 1-3

Post autor: Inlagd sill » 2007-11-09, 21:29

Czesc 1 Densetsu no Stafy za 9,90 $ (jakies 33 zl z wliczona przesylka):

http://www.play-asia.com/SOap-23-83-3l0 ... 0-8qb.html

Co do 4 czesci to jakos sie nie moge przekonac. Na screenach jest jakos tak dziwnie, w roznych komentarzach nie zostala zbyt cieplo przyjeta, a trylogia na GBA jest tak ladnie zamknieta (zwlaszcza historia glownego zlego), ze stanowi elegancka calosc.

No dobra, przyznaje, ze jakby czworka wyszla na GBA to pewnie bym i tak kupil. ;)
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: Densetsu no Stafy 1-3

Post autor: Gosiek » 2007-11-09, 23:47

Ja bym pewnie poczekala z zakupem czworki i najpierw nabyla trojke, ale cena okazala sie w tym przypadku decydujaca. ;p Trojka bedzie musiala poczekac na swoja kolej.

A co do sterowania stylusem - jak go za wiele nie bedzie, to trudno, chociaz byloby milo, gdyby ktos jednak dal graczowi mozliwosc wyboru sposobu sterowania, w koncu touch screen tez ma swoje plusy i warto go wykorzystywac.
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: Densetsu no Stafy 1-3

Post autor: Gosiek » 2007-11-17, 18:48

Dzis przyszlo moje Densetsu no Stafi 4, na razie ograniczylam sie do obejrzenia intra, zeby nie wsiaknac w gre na pol dnia... I w intrze Stafi gra sobie spokojnie na DS-sie. :D A wyglada to mniej wiecej tak:
Obrazek
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Densetsu no Stafy 1-3

Post autor: ashka » 2007-11-29, 20:39

Mam problem z ciaglym umieraniem w swiecie 11-2.
Omijam wszystkie czerwone pac-many, wyskakuje z wody, przeskakuje na sama gore, ale nawet jezeli zdaze sie rozpedzic (dash) to nigdy jeszcze nie udalo mi sie przeslizgnac pod blokujacym przejscie blokiem. Pac-man mnie dopada i zjada.

Zrobilam rysunek, co samo w sobie ilustruje moj poziom frustracji. Chetnie przyjme kazda rade, jak mam posunac sie dalej :]

-> Moj fajny, duzy obrazek :grin:


----- UPDATE
No dobra, juz wiem, ze pisane mi jest tam umrzec.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Densetsu no Stafy 1-3

Post autor: Inlagd sill » 2007-11-29, 21:07

ashka pisze:nawet jezeli zdaze sie rozpedzic (dash) to nigdy jeszcze nie udalo mi sie przeslizgnac pod blokujacym przejscie blokiem.
Od ktorej czarnej platformy na tym re-we-la-cyj-nym (bez cienia ironii) rysunku zaczynasz bieganie? Bo o ile dobrze pamietam, to warto jak najwczesniej, zeby potem skoczyc, a potem dalej biec z rozwinieta wczesniej predkoscia. Inaczej rzecz ujmujac: skakac podczas ciaglego biegu, co daje rozped wystarczajacy do wslizgniecia sie w to waskie gardlo. Jutro zreszta sam sprawdze, dzis juz nie dam rady. Acha, zaraz za tym niskim przejsciem jest nastepne, wiec run Forest, run!
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

ODPOWIEDZ