WarioWare, Inc. i Twisted!

GB, GB Pocket, GB Light, GB Color, GBA, GBA SP, GB Micro
Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: mog123 » 2007-03-08, 22:54

Az sie zdziwilem zen ie ma topicu o tej wspanialej grze. Narazie gra ktora mnie wciaga jak szok (chyba zadna gram nie tak nie wciagnela). Chcialem sobie darowac granie, dopoki nie dojda akumulatorki, ale postanowilem wydac cale 1,40 (tak, caly jeden zloty i czterdziesci groszy - dobrze czytacie). Nie moge sie oprzec tej grze, uwielbiam mini gry n_n

Moje ulubione to:
- retro nintendo z 9-volt stage'a
- rozne odbijanie pilki
- omijanie

srednio lubie:
- wcelowywanie jajka w patelnie(i innego wcelowywania)

uwazam za glupie:
-strzyzenie czy strzelanie (naciskanie a na pale)

Ogolem gra jest wysmienita :p

EDYCJA: pozwolilem sobie dodac rowniez WarioWare Twisted! do nazwy tematu. [I.s]
Ostatnio zmieniony 2007-08-09, 17:18 przez mog123, łącznie zmieniany 2 razy.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: Inlagd sill » 2007-03-09, 12:35

WarioWare (juz na wstepie podkreslam, ze ten czlon tytulu pisze sie RAZEM, a nie osobno, co jest bardzo czesto spotykanym bledem) jest cudowny, tylko tak sobie mysle, ze nie ma za bardzo o czym rozmawiac w przypadku tej gry: mini-gry sa oczywiste, zasady jasne, a wszystko podane jest bardzo przystepnie.
Ostatnio zmieniony 2009-05-10, 08:13 przez Inlagd sill, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: ashka » 2007-06-22, 19:06

Inlagd sill pisze:Goraco polecam nastepne czesci: Touched i Twisted.
(..) Touched jak zadna inna gra na DSa wykorzystuje ekran dotykowy, a sensor wychylenia w Twisted nie tylko dziala znakomicie, ale tworzy zupelnie niespotykana wczesniej klase mini-gier (przy okazji jest to najdluzsza i nielatwa do ukonczenia na 100% czesc).
WarioWare Twisted to chyba jakis rarytas, bo go nigdzie nie moge znalezc :mad:
Inlagd - masz japonczyka czy jakies "nasze' wydanie?

BTW jak jest z graniem w gry z sensorem (Twisted, Yoshi Topsy-Turvy) na DS'ie? Da sie w ogole?

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: Gimiak » 2007-06-22, 19:08

Yoshi posiada opcje wyboru konsoli, na ktorej sie gra (GBA lub GBA SP/DS) :).

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: Inlagd sill » 2007-06-22, 19:17

O ile czegos nie przegapilem, to Twisted w koncu w ogole nie wyszedl w Europie, dlatego tez moze byc o niego trudniej. Mam japonczyka, a ze nie ma problemow i warto niech swiadczy to, ze dalem za niego prawie 50 USD. Kupa kasy, ale wcale tego nie zaluje.

Sensor ruchu dziala rownie dobrze na kazdej konsoli na ktorej mozna uruchomic gry GBA, jest tylko podzial na klasycznego GBA i reszte (SP, DS i Micro), bo w owej reszcie wklada sie kardridz od drugiej strony, wiec albo konsola sama to rozpoznaje (WarioWare Twisted), albo wybiera sie w opcjach na jakiej konsoli gra w tej chwili dziala (Yoshi Universal Gravitation).

WarioWare Twisted (Mawaru Made in Wario): http://www.play-asia.com/SOap-23-83-3l0 ... -43-6.html

Yoshi's Universal Gravitation: http://www.play-asia.com/SOap-23-83-3l0 ... 0-dft.html
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: ashka » 2007-06-22, 19:36

No niestety, 50$ za gre na GBA to ja nie dam. Za zadna gre tyle nie dam :) Dlatego nie gram w nowosci :(
Yoshi jest tanszy i latwiej dostepny, ale mowia, ze to rozbudowane demo, a nie gra wlasciwa (hehe), wiec chyba poczekam, az sie okazja na Twisted trafi.

sledziu, a jak sobie radzisz z japonskim Wario? Nauczyles sie gier na pamiec czy opanowales jakies kanji?

Na koniec tylko dodam, ze WarioWare to byl swietny zakup: do skonczenia gry zostalo mi niewiele, ale do 100% i odblokowania wszystkiego to mi jeszcze SPORO brakuje i na pewno bede do niej wracac. I to jest chyba cecha swiadczaca o swietnej grze :)

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: Inlagd sill » 2007-06-22, 19:56

ashka pisze:No niestety, 50$ za gre na GBA to ja nie dam.
Rozumiem, bo sam czekam na tyle przecen na Play-Asia, ze ho-ho. A z tym WarioWare to po prostu zaszalalem.
ashka pisze:WarioWare to byl swietny zakup: do skonczenia gry zostalo mi niewiele, ale do 100% i odblokowania wszystkiego to mi jeszcze SPORO brakuje i na pewno bede do niej wracac. I to jest chyba cecha swiadczaca o swietnej grze
No to pomysl sobie, ze Twisted jest kilka razy bardziej rozbudowany i dopracowany, a ja dotad nie odblokowalem wszystkiego (bo nie jest to takie proste, jak w innych WarioWare).
ashka pisze:sledziu, a jak sobie radzisz z japonskim Wario? Nauczyles sie gier na pamiec czy opanowales jakies kanji?
Sa raptem ze dwie-trzy mini-gry wymagajace znajomosci japonskiego, bo trzeba cos wybrac, albo zlozyc jakies slowo. Kartka, olowek i gotowe. Nie pojawia sie to tez tak, zeby przeszkadzalo w grze (np. w wiezach).
ashka pisze:Yoshi jest tanszy i latwiej dostepny, ale mowia, ze to rozbudowane demo
Slyszalem taka opinie tylko o Yoshi Touch & Go (na DSa). Mam japonskiego Yoshi's Universal Gravitation i uwazam, ze cena 14,90 USD (jak w linku w moim poprzednim poscie) to dobra i uczciwa cena. Przez czujnik ruchu gra jest nietypowa, ale fajna, calkiem dluga i trudna (przejsc mozna, ale nie dalem rady zrobic wszystkich plansz na 100%).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: Gosiek » 2007-06-22, 22:46

Inlagd sill pisze:Goraco polecam nastepne czesci: Touched i Twisted.
Co do Touched, to ja mam mieszane uczucia - gra wydala mi sie duzo prostsza i zdecydowanie mniej wciagajaca niz WarioWare Inc. Przede wszystkim jest o wiele za krotka - calosc jest do przejscia wlasciwie w jeden wieczor. I jezeli gdzies mozna mowic o rozbudowanym demo, to wlasnie tutaj.

Owszem - Touched jest zabawne, ladne graficznie, ze swietnymi animacjami w przerywnikach, a kilka minigier ma naprawde pomyslowych i wciagajacych, ale zdecydowanie za duzo tu powtorek z WarioWare Inc. - mi to troche popsulo radosc z grania, zwlaszcza, ze przy obsludze stylusem te gry zrobily sie zbyt latwe. ;)

Na razie gralam tylko w te dwie czesci, ale do WarioWare Inc., ktorego jeszcze nie skonczylam, wracam o wiele czesciej i chetniej niz do Touched. Pierwsza z nich jest po prostu o wiele lepsza, bardziej wciagajaca, oryginalna i stanowi troche wieksze wyzwanie. :]
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: Gimiak » 2007-06-23, 09:30

Wario Ware: Touched! ze wszystkich gier, w ktore gralem z serii WW, podoba mi sie najbardziej.
Btw WW Twisted na Amzon.com kosztuje 19,99 $ + 3$ przesylki. :)

Link

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: ashka » 2007-06-23, 10:55

No niestety. Mnie wyswietla:
We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below.
:cry:

Chyba cos zmienili w polityce wysylania softu do niektorych krajow Europy :/ MGS'a 2 na PSP (10$!) tez nie chca przyslac. Bueeee.

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: philemon » 2007-06-23, 11:00

Jesli chcesz koniecznie pograc, to moge Ci odstapic samo UMD. Mi sie nie przyda a wysylke mam za friko >.>

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: Gosiek » 2007-06-23, 13:33

ashka pisze:Chyba cos zmienili w polityce wysylania softu do niektorych krajow Europy :/
Ja mam wrazenie, ze gier to niestety nigdy nie chcieli wysylac, nie tylko z amazon.com. Brytyjska filia ma tak samo - do PL gier sie zamowic nie da. :/ Zostaje polowanie na ebayu, ale tam WarioWare Twisted osiaga na ogol wysokie ceny albo, w przypadku zamawiania ze Stanow, koszty wysylki moga czlowieka dobic. :/


EDIT:

Ale temu to bym sie chyba blizej przyjrzala - link.
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: Gimiak » 2007-06-23, 14:07

Jezeli produkt jest sprzedawany przez Amazon, to nie ma problemu z wysylka. Niestety nie mozemy kupic produktow od innych sprzedawcow. :( Wiem bo sam tak chcialem zamowic Metroid Prime Pinball na DS'a.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: ashka » 2007-06-23, 18:18

Oj chyba nie. W amazon. com MGS 2 jest sprzedawany przez Amazon, tak samo jak WarioWare Twisted w amazon.co.uk (w amerykanskim amazon sprzedaje go Target). A jednak ani jednego, ani drugiego nie chca wyslac. :cry:
Wrzucilam na probe jakas losowa gre na PSP (tez sprzedawana przez amazon) i tez nie chce wyslac.
Argh.

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: WarioWare, Inc. i Twisted!

Post autor: Gosiek » 2007-06-23, 19:16

Ano nie chca, na amazon.com mozna przeczytac cos takiego:
The following items can be shipped to almost all destinations outside the U.S.:

* books*
* DVDs
* music
* VHS videos

Additionally, some software, tools, video games, jewelry, sporting goods, shoes, consumer electronics and kitchen items can be shipped to the following countries:

Australia, Austria, Denmark, Finland, France, Germany, Great Britain, Hong Kong, Ireland, Italy, Japan, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Taiwan, Saudi Arabia, Singapore, Spain, Sweden, Switzerland, Thailand, United Arab Emirates
Podobnie jest niestety na amazon.co.uk:
Delivery Restrictions

Certain items bought from Amazon.co.uk and from third-party sellers can be delivered only to certain countries. Click the links below to check the list of countries those items can be delivered to.[...]

Software, PC & Video Games, Toys & Games and Gift items

* Amazon.co.uk and Amazon Merchants: Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Iceland, Italy, Republic of Ireland (Amazon Merchants only for PC & Video Games, Toys & Games and Gift items), Liechtenstein, Luxembourg, Netherlands, Norway, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland and the United Kingdom (England, Northern Ireland, Scotland and Wales).
I koniec. Do Polski jak na razie nie wysylaja zadnych gier. :/
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

ODPOWIEDZ