The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Post autor: ashka » 2007-10-21, 18:00

Wczoraj mialam okazje pograc troche w ww. tytul, a dokladnie w jej japonska wersje. Przeszlam pierwsza jaskinie, a wczesniej o malo co nie zadziobaly mnie BARDZO agresywne kury :]
Gra wydaje sie fajna, troche szkoda, ze tak latwo zginac ..... tonac :]

Ale ja nie o tym: w japonskiej wersji, jak wiadomo sa krzaki. W czasie filmikow teksty sa w furiganie i troche za szybko, jak na moj gust, ale w grze sa juz tylko kanji. ALE gdy sie touch-penem dotknie krzaka, wyskakuje czytanie :D I tak jest w przypadku kazdego kawalka tekstu w grze! :-) :-)

Mala rzecz, a cieszy.
Jesli o mnie chodzi, to moga w ten sposob wydawac KAZDA gre ^_^

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Post autor: Gimiak » 2007-10-21, 20:39

Ja czekam na swoja amerykanska wersje juz ponad tydzien. :angel:

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Post autor: ashka » 2007-10-21, 21:03

Ja pewnie w koncu nie kupie zadnej, tylko pozycze w koncu te japonska, jak kolezanka skonczy :) Sie zobaczy.....

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Post autor: Gosiek » 2007-10-21, 23:01

Gimiak pisze:Ja czekam na swoja amerykanska wersje
A ja chyba poczekam kilka miesiecy, az cena spadnie do bardziej przystepnej. Zwlaszcza, ze na razie koncze grac w The Minish Cap (zostalo mi zwiedzanie Dark Hyrule Castle i spotkanie z Vaatim) i przyda mi sie chwila dluzszego odpoczynku od przygod Linka - co za duzo, to niezdrowo. :D A gra, chociaz swietna, zaczyna mi sie troche dluzyc.
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Post autor: mrSin » 2007-10-22, 08:14

Zelda to jedna z tych gier przez, ktore zaluje ze kupilem PSP zamiast DS, ech cos czuje ze bede musial powaznie porozmawiac ze swoim portfelem :wink:

SopeL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 66
Rejestracja: 2007-11-15, 20:55

Re: The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Post autor: SopeL » 2007-11-15, 21:20

Wspaniala gra, w pelni wykorzystuje mozliwosci DS'a. Szkoda tylko, ze nie ma mozliwosci sterowania krzyzakiem, bo nie przepadam za stylusem.

Zdobyl ktos na strzelnicy 2000 punktow (?), bo probuje od kilku dni i za kazdym bezblednym (100% trafien, zadnego w babeczke) podejsciem udaje mi sie uzbierac 1950 i koniec czasu. Juz mnie to troche frustruje.


EDIT

Zaraz po napisaniu posta zagralem raz jeszcze i od razu 2050 z jednym pudlem. 8)

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Post autor: Gimiak » 2007-11-15, 23:05

SopeL pisze:Zaraz po napisaniu posta zagralem raz jeszcze i od razu 2050 z jednym pudlem. 8)
Gra zrobila ci na zlosc. ;) Ja wczoraj o 2:30 w nocy (mniej wiecej) przeszedlem do konca. Gra swietna, ciekawa fabula i grafika. Sterowanie stylusem przypadlo mi do gustu. Mozna sprzedac... ;)

SopeL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 66
Rejestracja: 2007-11-15, 20:55

Re: The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Post autor: SopeL » 2007-11-16, 00:11

Ja w niedziele skonczylem gre i teraz gram na save'ie przed ostatnia walka probujac wszystko na 100% zebrac, np. dzisiaj dopiero wedke dostalem i teraz sobie rybki lowie (nawet lepszego wabika(?) dostalem za niezly okaz), ale to wszystko chyba tylko dlatego, ze fabula FF III na DS'a mnie nie wciagnela w odroznieniu do rzeczywiscie dobrej fabuly Zeldy.

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Post autor: Mejs » 2008-06-15, 23:59

Kurde bardzo mocna Zelda, takiego funu z itemow jeszcze nie mialem. Te wszystkie patenty na ktore niektore itemy mozna wykorzystywac mnie rozbrajaja. Na poczatku gra wydawala mi sie uposledzonym Wind Waker'em (patrzec po screenach) ale jak w koncu zagralem we wlasny egzemplarz to zupelnie zmienilem zdanie. Polecam! Gra dla ktorej warto kupic DSa.

ODPOWIEDZ