Kupie pleja 1 szaraka

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos kupic
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia".
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewimetal
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 33
Rejestracja: 2016-02-28, 13:19

Kupie pleja 1 szaraka

Post autor: ewimetal » 2017-04-22, 11:46

Czolem

Jak w temacie, kupie psxa, najlepiej golasa, sama konsola, w moim padl mi laser i ledwo zyje, a mam fajne gierki do otrzaskania.

Model bez roznicy, wazne zeby byla sprawna i czytala nawet porysowane plyty. Tylko szarak bez mini.

pozdrawiam

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1048
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: Kupie pleja 1 szaraka

Post autor: Kiriki-kun » 2017-04-22, 13:26

Nie byłoby wygodniej laser wymienić?

szczupi26
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 588
Rejestracja: 2014-04-27, 11:32

Re: Kupie pleja 1 szaraka

Post autor: szczupi26 » 2017-04-22, 21:56

Mam nawet jeden laser na zbyciu, kwestia czy akurat pasuje do Twojego modelu

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
i5 4690K@4400 MHz + NOCTUA NH-U12P|ASRock Fatal1ty Z97|2x4GB G.SKILL TRIDENT X 2400MHz CL10
Gigabyte G1 GTX 1070|Kingston SM2280 M.2 120GB + TOSHIBA 1TB|CORSAIR 520HXEU-520W|CM DOMINATOR 690|BENQ GW2750HM|MICROLAB SOLO 5C

Zablokowany