SEZAM KUPI RETRO GRY, BIG BOXY.

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos kupic
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia".
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
sezam
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 32
Rejestracja: 2015-10-25, 18:47

SEZAM KUPI RETRO GRY, BIG BOXY.

Post autor: sezam » 2017-05-01, 16:48

Kupię kilka tytułów, proszę o informacje na priv najlepiej wszystkie gry mają być testowane i sprawne :
*Target(1998 PC) > wystarczy sama płytka.
*Stone Axe(1997 PC, Mirage) > wystarczą same płytki.
*Flojd aka The Feeble Files(PC) > wystarczą same płytki.
*Włatcy Móch Magiczni Wojownicy(2006 PC), jako że to gra która nie była w dystrybucji sklepowej chce odpowiednie namiary ;).
*Arx Fatalis(PC) > tylko wydanie premierowe(dobry stan, komplet tylko).
*The Banished(2004, PC) > wystarczy sama płytka.
*Proncisław 2(PC, EXE) > wystarczy sama płytka :D.
*B.I.G.(1997, DOS Free Mind Software) > w zupełności wystarczy sama płytka.
*Strife(1996 DOS Velocity Inc.).
*Prawo Krwi(1995 Amiga, DOS Techland) > oryginał lub wersja dodawana do pierwszego numeru CD-ACTION > wystarczy mi sama płytka w pełni :).
*Pac Quest 3D + Spidi + Parg(PC, PEŁNE WERSJE!!!) > najlepiej wersja premierowa taka jak na zdjęciu nad innymi pełnymi wersjami mogę się zastanowić.
*Virus: The Game(1997, Kidum Multimedia) > wystarczy mi sama płytka.
*A.D. Cop(1995, PC) > wystarczy mi sama płytka.
*A.D Cop: Overseas Mission aka 危機特懃組(PC, Wydanie Tajwańskie) > w zupełności wystarczy mi sama płytka z której będę zadowolony :P.
*Airline 69: Powrót do Casablanki(2004 PC, PL) > wystarczy sama płytka.
*Airline 69 II: Zemsta Krassera(2006 PC, PL) > wystarczy sama płytka.
*Wet Attack: The Empire Cums Back(1999, PC) > wystarczy mi sama płytka w angielskiej wersji językowej lub wersja oryginalna.
*Need for Speed Undercover(PC) > wersja premierowa kompletna, sprawna płyta z instrukcją(komplet).
*Need for Speed Underground 2(PC) > wystarczy mi kompletna wersja premierowa gry wraz z zawartością i płytami(tak zwane pudełko - box), gra może nie działać :P.
*Ogniem i Mieczem(2000 PC, Nekrosoft).

Lista będzie na bieżąco uzupełniana interesują mnie tytuły DOS, AMIGA, PC, BIG BOXY, POLSKIE TYTUŁY W DRUGIEJ KOLEJNOŚCI ZAGRANICZNE ogólnie dobre retro tytuły bardziej znane i bardzo mało znane. Na Pewno to nie jest wszystko czego szukam allegro/olx/ebay monitoruje także proszę nie podawać linków. Poprosiłbym o kontakt przede wszystkim na priv ;).

Zablokowany