Virtualboy.

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos kupic
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia".
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Virtualboy.

Post autor: Tomek Walancik » 2021-05-04, 07:27

Cześć, jestem zainteresowany kupnem konsoli Nintendo VirtualBoy. Interesuje mnie jedynie pełen zestaw tzn. Okablowanie, pad, Karton, Okularki (Czy jak to się nazywa bo zapomniałem ;p).
Za sprawnego w 100% VirtualBoy'a w jak nowym/kolekcjonerskim stanie jestem w stanie dać maksymalnie 1500 zł ale jestem otwarty na negocjacje.
Wolałbym żeby transakcja przebiegła przez Allegro ale jest również możliwość spisania umowy.
Interesowały by mnie również gry na tą konsole (tylko z oryginalnym pudełkiem), najbardziej interesowała by mnie gra "Virtual Boy Wario Land" ale przyjmę każdą grę na tą konsole.
Jeśli znacie kogoś kto ma zamiar sprzedać VirtualBoy'a to prosiłbym o podanie namiarów :wink:
Zakup chciałbym sfinalizować maksymalnie w Czerwcu/Lipcu ale późniejsze oferty też rozważę :p
Obrazek

Obrazek

Zablokowany