[S] Przedmioty PS1, PS2, Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PC

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos sprzedac
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia"
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Awatar użytkownika
Verteks
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 162
Rejestracja: 2013-11-12, 16:47

Re: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, PS1, PS2, PC

Post autor: Verteks » 2019-06-30, 15:16

Zakończyłem wszystkie ogłoszenia na Allegro, a więc zarazem sprzedaż swoich przedmiotów. Dziękuję kupującym za zainteresowanie, mam nadzieję że są zadowoleni z przedmiotów które zakupili jak i samej transakcji.

Awatar użytkownika
Verteks
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 162
Rejestracja: 2013-11-12, 16:47

[S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PS1, PS2, PC

Post autor: Verteks » 2019-12-31, 13:09

Nowy rok, nowe postanowienia - stwierdziłem że powinienem pozbyć się części grajdoła, bo tylko do pewnej części gier cyklicznie powracam a reszta leży i się kurzy, niech inni mają radość z tych przedmiotów. 1 stycznia 2020 o 18:00 na Allegro jednocześnie pojawi się ~280 ofert z grami i sprzętem na Famicoma / Pegasusa, NES, Super Famicoma, PS1, PS2 i PC.
Link do konta Allegro na którym pojawią się przedmioty: https://allegro.pl/uzytkownik/VertekS16

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PS1, PS2, PC

Post autor: cissic » 2019-12-31, 14:55

Masz może już jakąś wstępną listę gier na Famicoma/Pegasusa, NES, Super Famicoma? Może będzie Lickle/Little Samson na Pegaza?

Awatar użytkownika
Verteks
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 162
Rejestracja: 2013-11-12, 16:47

Re: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PS1, PS2, PC

Post autor: Verteks » 2020-01-01, 16:45

Nie mam żadnej gotowej listy, samo wprowadzenie wszystkiego na Allegro to było parę dni.
Kartridże "pegasusowe" będą trzy - Tiger Heli (oznaczenie LD24), Super Mario 6 (hack Tiny Toon) i Super Pang (ten ciekawy, bo to tzw. pirate original od Sachen). Reszta to oryginalne kartridże na Famicoma, około 90. Na Super Famicoma koło 40 gier.
Lickle nie mam.

Awatar użytkownika
Verteks
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 162
Rejestracja: 2013-11-12, 16:47

Re: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PS1, PS2, PC

Post autor: Verteks » 2020-01-10, 06:40

Moje konto zaczęło spełniać wszystkie warunki programu Allegro Smart! dla sprzedawców, dzięki czemu przy zakupie przedmiotów o łącznej wartości 40 zł lub więcej wysyłka do Paczkomatów jest darmowa.

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PS1, PS2, PC

Post autor: cissic » 2020-01-24, 14:19

Coś bym znalazł dla siebie, głównie brakującą padlinę za grosze na Famicoma, ale chyba wkradł Ci się mały błąd do tej aukcji:
https://allegro.pl/oferta/impossible-mi ... 8810405828

To chyba dwójeczka? Jeżeli tak, to może jeszcze bym to zakupił. Normalnie staram się nie brać amerykańskiego NTSC, ale z tą grą mam masę fajnych wspomnień. Pozdro

Awatar użytkownika
Verteks
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 162
Rejestracja: 2013-11-12, 16:47

Re: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PS1, PS2, PC

Post autor: Verteks » 2020-01-26, 20:53

No faktycznie jest pewna nieścisłość, dziękuję za zwrócenie uwagi. Tak właściwie to nie ma czegoś takiego jak "impossible Mission 1" na NES - jest gra Mission Impossible od Konami ale nie ma związku z tą pozycją. Faktycznie właściwy tytuł to Impossible Mission 2, dokładnie ta gra: https://www.youtube.com/watch?v=u7hA7xt_w00 Poprawiłem aukcję.
Z grami nielicencjonowanymi na NES tak to jest, że NTSC USA jest najbardziej powszechne i najłatwiej oraz najtaniej idzie dostać. W przypadku tej gry rzuciłem okiem i wydanie nie-NTSC-USA jedyne jakie widzę to PAL Australia, zresztą AVE tylko wydawało gry w USA, a jak jakaś gra wyszła w innym regionie to AVE dawało błogosławieństwo jakiemuś innemu wydawcy, np. w tym przypadku HES.

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PS1, PS2, PC

Post autor: cissic » 2020-01-27, 01:23

Verteks pisze:
2020-01-26, 20:53
No faktycznie jest pewna nieścisłość, dziękuję za zwrócenie uwagi. Tak właściwie to nie ma czegoś takiego jak "impossible Mission 1" na NES - jest gra Mission Impossible od Konami ale nie ma związku z tą pozycją. Faktycznie właściwy tytuł to Impossible Mission 2, dokładnie ta gra: https://www.youtube.com/watch?v=u7hA7xt_w00 Poprawiłem aukcję.
Z grami nielicencjonowanymi na NES tak to jest, że NTSC USA jest najbardziej powszechne i najłatwiej oraz najtaniej idzie dostać. W przypadku tej gry rzuciłem okiem i wydanie nie-NTSC-USA jedyne jakie widzę to PAL Australia, zresztą AVE tylko wydawało gry w USA, a jak jakaś gra wyszła w innym regionie to AVE dawało błogosławieństwo jakiemuś innemu wydawcy, np. w tym przypadku HES.
Zwróciłem uwagę, bo właśnie jedynkę mam, a kupowałem ją jako dwójkę :) Gra przyszła w większej paczce 10 lat temu za jakieś grosze, jak to kiedyś jeszcze bywało i już mi się nie chciało dyskutować "o niczym".

Biję się aktualnie w myślach z grami Kunio, bo chyba ich wszystkich nie chcę, a ta na której najbardziej mi zależy - Ike Ike Nekketsu Hockey Bu - ma z tyłu lekko sfatygowaną naklejkę. Podobnie jest z Downtown Special: Kunio-kun no Jidaigeki da yo Zen'in Shūgō! Cena jest jednak całkiem ok i gry trochę kuszą, ale sam jeszcze nie wiem... Pewnie wezmę tylko Impossible Mission 2, Dig Dug 2 i Clu Clu Land. Muszę ogólnie przemyśleć ten zakup, bo właśnie wydałem troszkę forsy na gry z innego systemu i klasycznie mam lekkiego moralniaka ;)

Awatar użytkownika
Verteks
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 162
Rejestracja: 2013-11-12, 16:47

Re: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PS1, PS2, PC

Post autor: Verteks » 2020-02-02, 20:37

Dodałem kilkanaście nowych przedmiotów związanych z konsolami Famicom, Super Famicom oraz gry na PC. Link do ofert, na górze właśnie są nowe przedmioty: https://allegro.pl/uzytkownik/VertekS16?order=n

Awatar użytkownika
Verteks
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 162
Rejestracja: 2013-11-12, 16:47

Re: [S] Przedmioty Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PS1, PS2, PC

Post autor: Verteks » 2020-12-31, 16:19

Wielkie odświeżenie wątku, proszę czytać pierwszy post.

Awatar użytkownika
Verteks
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 162
Rejestracja: 2013-11-12, 16:47

Re: [S] Przedmioty PS1, PS2, Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PC

Post autor: Verteks » 2021-02-01, 18:22

Dzisiaj pojawiło się kilka nowych przedmiotów - myszki komputerowe, część w pełni sprawnych, część do naprawy. Do tego obniżki cen wśród wcześniej wystawionych przedmiotów.

Awatar użytkownika
Verteks
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 162
Rejestracja: 2013-11-12, 16:47

Re: [S] Przedmioty PS1, PS2, Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PC

Post autor: Verteks » 2021-03-07, 18:22

Tydzień przerwy - choroba mnie zmogła przez co nie będę mógł zrealizować wysyłek.

Awatar użytkownika
Verteks
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 162
Rejestracja: 2013-11-12, 16:47

Re: [S] Przedmioty PS1, PS2, Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PC

Post autor: Verteks » 2021-03-14, 15:46

Wznowiłem wszystkie oferty, zapraszam do zakupów.

Awatar użytkownika
Verteks
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 162
Rejestracja: 2013-11-12, 16:47

Re: [S] Przedmioty PS1, PS2, Famicom / Pegasus, NES, Super Famicom, PC

Post autor: Verteks » 2021-04-01, 16:08

Dzisiaj o godzinie 18 pojawi się kilka gier na Famicoma, Super Famicoma, PS1 oraz memorki / PocketStation do PS1.

Zablokowany