Kable RGB Component BNC VGA do SEGA Nintendo Neo Geo PVM BVM

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos sprzedac
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia"
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
thefoo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 47
Rejestracja: 2014-02-05, 09:58

Kable RGB Component BNC VGA do SEGA Nintendo Neo Geo PVM BVM

Post autor: thefoo » 2020-07-12, 20:22

Witam wszystkich
Na rynku wspierania retro zajawki obecny jestem od wielu lat, wiec podejrzewam, że niejeden / niejedna z Was mnie zna lub mógł/mogła o mnie słyszeć.
Wielokrotnie w tym czasie byłem osobą, która rozwijała jakościowo kable do retro konsol i nawet tacy producenci jak Retro Gaming Cables czy Retro Access pozostawali w tyle nawet kilka lat za mną szczególnie, jeżeli chodzi o Segę Dreamcast choć mój potencjał jest sporo mniejszy niż ich.
Jednakże z uwagi na obostrzenia wysyłek międzynarodowych przez covid-19 moje możliwości sprzedaży i produkcji w ramach zarobkowego hobby zostały mocno nadszarpnięte, dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych do zakupów także poprzez forum z rabatem 14% od cen widocznych na ebay tu znajduje się moja obecna oferta:
https://www.ebay.pl/sch/thefoo.83/m.htm ... pg=&_from=
zapraszam więc do kontaktu poprzez forum wszystkich zainteresowanych zakupem szukających lepszych jakościowo kabli niż te z allegro, czy aliexpress
koszty wysyłki do Polski:
paczkomat 11zł
paczka pocztowa 13zł
kurier DPD 16zł

rupek1995
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 2
Rejestracja: 2020-11-19, 18:21

Re: Kable RGB Component BNC VGA do SEGA Nintendo Neo Geo PVM BVM

Post autor: rupek1995 » 2020-11-19, 18:28

Hej, a kabla RGB do XBOXa pierwszego nie masz może? :) Albo do PS2 RGB.

alf
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 281
Rejestracja: 2017-07-14, 21:29

Re: Kable RGB Component BNC VGA do SEGA Nintendo Neo Geo PVM BVM

Post autor: alf » 2020-12-16, 11:44

Do PS2 RGB powinien mieć, napisz do niego wiadomość. Kupowałem taki kabel kiedyś od niego i jestem bardzo zadowolony.

Zablokowany