Ile to jest warte?

Ogólna dyskusja o handlu.
ODPOWIEDZ
Mcr
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 3
Rejestracja: 2022-01-23, 15:45

Re: Ile to jest warte?

Post autor: Mcr » 2022-01-26, 09:42

Axi0maT pisze:
2022-01-25, 20:25
Piekny zestaw. Wszystko wyglada na oryginaly. Liczyc "obcemu" to mi sie nie chce za bardzo, ale przyzwoita sumke za to wyciagniesz bo giery w swietnym stanie a do tego naprawde same mocne tytuly. Chyba nie ma tam nic co by dostalo note ponizej 8/10. Zero śrutu... pogratulowac.
Dzięki. Oczywiście mam w głowie swoją wycenę, ale nie podawałem, żeby nikt się nie zasugerował niczym. W ten sposób można skonfrontować ze "świeżym spojrzeniem".

przemorg
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 297
Rejestracja: 2015-03-01, 16:16
Lokalizacja: Poznan*

Re: Ile to jest warte?

Post autor: przemorg » 2022-05-19, 10:42

Witam serdecznie :) . Niestety nastał dzien, ktorego sie obawialem - wyprowadzam sie z domu do mieszkania przez co moja kolekcja mocno musi sie uszczuplic. W zwiazku z tym mam prosbe, czy pomoglibyscie wycenic mi poszczegolne rzeczy z kolekcji? Bede regularnie dorzucal nowe tutaj do tematu.

Wszystko jest na sprzedaż. Chcę sprzedać - nie sprzedawać, bo nagli mnie czas. Poniżej pierwsza partia.

Commodore 64 - nie mam jak tego sprawdzić pod TV, wczesniej bylo na 100% sprawne, wraz ze wszystkim ze zdjęć:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

ZX Spectrum - kupiony wiele lat temu, nie mam jak go sprawdzic, sprzedawac go bede jako uszkodzony.
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

PS1 komplet z kartonem i okablowanie 7502c 100% sprawna
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

PS1 komplet z kartonem i okablowanie 7502c 100% sprawna
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

PS1 komplet z kartonem i okablowanie 9002 100% sprawna
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Sega Mega CDII - nie mam tu zadnej segi, bede sprzedawal jako uszkodzony
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Z gory serdecznie dziekuje tym, ktorzy znajdą chwilę by wycenić moje przedmioty :) .

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: Ile to jest warte?

Post autor: mingan » 2022-09-24, 15:20

Drodzy forumowicze, czy mógłbym was prosić o pomoc w wycenie? Poza wstawionymi grami będę miał jeszcze zapudełkowanego, nowego pegasusa iq 502, ale jego zdjęcia wrzucę w poniedziałek. Oczywiście, jeśli coś was interesuje to piszcie śmiało, dla członków forum na pewno będzie zniżka ;)

Obrazek

Persona 4 + Soundtrack; stan płyty: Dobry; stan pudełka: Bardzo dobry
Red Dead Revolver; stan płyty: Dobry; stan pudełka: Dostateczny+
Valkyrie Profile 2; stan płyty: Bardzo dobry; stan pudełka: Bardzo dobry
Shin Megami Tensei Digital Devil Saga 2; Nowa, zafoliowana
Ico; stan płyty: Idealny; stan pudełka: Bardzo dobry
Shadow of the Colossus; stan płyty: Bardzo dobry; stan pudełka: Bardzo dobry
Getting up; stan płyty: Dostateczny; stan pudełka: Dobry+
Viewtiful Joe; stan płyty: Dobry; stan pudełka: Dobry-
Devil May Cry 3; stan płyty: Idealny; stan pudełka: Bardzo dobry
Devil May Cry 2; stan płyty 1: Idealny; stan płyty 2: Bardzo dobry; stan pudełka: Bardzo dobry-
Devil May Cry; stan płyty: Idealny; stan pudełka: Bardzo dobry
Fahrenheit; stan płyty: Bardzo dobry-; stan płyty: Dobry
Final Fantasy Dirge of Cerberus; stan płyty: Dobry+; stan pudełka: Bardzo dobry-
Okami; stan płyty: Dobry; stan pudełka: Brak
Metal Slug 3; stan płyty: Bardzo dobry; stan pudełka: Bardzo dobry
Silent Hill 2; stan płyt: Dobry +; stan pudełka: Dostateczny+ (połamany zatrzask jednego z miejsc na płyty, widoczne zużycie papierowej obwoluty)
Uwagi: zawiera instrukcję oraz nalepkę
Shin Megami Tensei Digital Devil Saga; stan płyty: Dobry; stan pudełka: Dobry
Castlevania; stan płyty: Idealny; stan pudełka: Bardzo dobry
Castlevania Curse of Darkness; stan płyty: Bardzo dobry; stan pudełka: Dobry+
Kingdom Hearts 2; stan płyty: Bardzo dobry; stan pudełka: Bardzo dobry
Breath of Fire Dragon Quarter; stan płyty: Bardzo dobry; stan pudełka: Dobry+
Shadow of Memories; stan płyty: Dostateczny+; stan pudełka: Dobry

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Ile to jest warte?

Post autor: kolo » 2022-09-24, 20:40

Nie kojarzę wszystkich gier więc skupię się na tych co znam.

Persona 4 - ludzi doszczętnie powaliło z cenami na Allegro, ale myślę że 200zł łykniesz, pewnie nawet trochę więcej
Valkyrie Profile 2 - Realna cena to 70 - 100zł w zależności od tego jak w danej chwili ułoży się zainteresowanie i dostępność, w tej chwili na Allegro jest za 85zł, więc celowałbym w 70zł, zwłaszcza jak chcesz się pozbyć względnie szybko
Shin Megami Tensei Digital Devil Saga 2 - ciężko powiedzieć z nówką, ale w Polsce DDSów nie ma zbyt wiele więc myślę że najlepiej wyjdziesz wystawiając ją na licytację na Allegro, myślę że ze 200 zł szarpniesz
Shin Megami Tensei Digital Devil Saga - podobnie jak wyżej, w tej chwili jest jedna licytacja która zatrzymała się na cenie 150zł, więc podejrzewam że możesz celować w okolice tej kwoty - link do licytacji żeby zobaczyć jak wyjdzie cena: https://allegrolokalnie.pl/oferta/shin- ... l-saga-ps2
Breath of Fire - piątka nie była zbyt popularna i efekty wciąż widać, myślę że realna cena to 50-70zł, na Allegro jest kilka ogłoszeń za 80zł.
Sega, Sega über alles
Obrazek

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: Ile to jest warte?

Post autor: mingan » 2022-09-25, 15:52

Bardzo Ci dziękuję kolo. Chyba po prostu powystawiam to wszystko na aukcje i pójdzie za tyle ile kto da ;P
Gdyby ktoś z forum chciał kupić to piszcie śmiało, chętnie wam puszczę te gry dużo niżej niż te ceny rynkowe.

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Ile to jest warte?

Post autor: kolo » 2023-01-09, 11:59

Myślicie że to przyzwoita cena?
https://allegro.pl/oferta/the-adventure ... 3081483935
Nie ma instrukcji, ale jest wyraźnie tańsze niż inne oferty na Allegro, sprzedawca typowo budżetowy, ale generalnie moim zdaniem wiarygodny.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: Ile to jest warte?

Post autor: PapaHerbal » 2023-01-09, 13:12

Co do ceny to wydaje się być atrakcyjna a sprzedawca sprawdzony. Raz kupowałem u niego Zeldę na SNESa w boxie ale zapodziała mu się instrukcja. Historia z "zapodzianymi" elementami różnego rodzaju kupowanych przedmiotów zdarzały mi się u innych sprzedawców kilka razy, wraz z obietnicami, że "jak się znajdzie to doślą". Nigdy nie dosyłali. Ten sprzedawca odezwał się do mnie po ponad pół roku (!) i oznajmił, że instrukcja się znalazła! Cóż, w dobrym tonie było zakupić coś jeszcze i manual dotarł. :D
Z tego co widzę, to wisi też obecnie sama instrukcja, gdybyś chciał skompletować, niestety po niemiecku...
https://allegrolokalnie.pl/oferta/ksiaz ... lundra-psx
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Ile to jest warte?

Post autor: kolo » 2023-01-09, 13:56

Dzięki za opinię, wydawało mi się że to przyzwoita cena, ale nie miałem pewności. Takich historii o nim nie znałem, z moich kontaktów z nim po prostu nie odstawiał januszerki jak marża 500%, znaczne zawyżanie stanu gier (albo w ogóle nie podawanie stanu) czy stockowe zdjęcia.
Tak czy inaczej gra kupiona, na instrukcji mi aż tak bardzo nie zależy, a z innej niż w języku angielskim to już w ogóle nie będę miał pożytku. W japońskiej / amerykańskiej przynajmniej bym sobie obrazki pooglądał, ale europejskie są czarno-białe.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ile to jest warte?

Post autor: Axi0maT » 2023-11-08, 07:46

Z mojego punktu widzenia warte jakies 1700 zl. Mysle ze mozesz wytargac wiecej jak rozbijesz to na pojedyncze elementy, ale wiadomo - wtedy bedziesz sie z tym bujal o wiele dluzej. W zasadzie konsola NTSC z racji duzo tanszych gier moze miec spore zainteresowanie, szkoda tylko ze zasilacz USA, wiec ktos bedzie musial doinwestowac (albo kupi zasilacz od wersji PAL albo transformator). Ogolnie mysle ze caly zestaw mozesz wystawic za 2 tysiaki i sukcesywnie co tydzien obnizac troche cene o te 50-100zl az w koncu sie sprzeda.

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1042
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: Ile to jest warte?

Post autor: Kiriki-kun » 2024-01-22, 19:48

Cześć, mam do sprzedania dwa game boye Classic do sprzedania. Bo wybielaniu, sprawne, bez pasków na ekranie i bez klapki oraz zatyczki na port.

Po ile coś takiego teraz chodzi?

ODPOWIEDZ