Kartony

Ogólna dyskusja o handlu.
Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Kartony

Post autor: Rondel Spears » 2012-03-01, 22:25

Regulamin łamie punkt 4. regulaminu :P.
Blah, blah, blah :/

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Kartony

Post autor: Spikain » 2012-03-01, 22:26

Ukukuki pisze:
Spikain pisze:Nie no, jasne, tylko że mówiłem o ogólnych założeniach regulaminu retroage, przynajmniej ja tak rozumiem zakaz rozmawiania tu o emulatorach. No bo chyba prędzej to niż gadżeciarstwo, nie?
Ogólne założenia regulaminu są bardzo piękne szczególnie punktu pierwszego, jak to wygląda w praktyce to już inna bajka :P

I nie wcale nie chcę rozmów o emulatorach ale to jest trochę śmieszne gdy jakiś nowy użytkownik wspomni coś o emu a tu już zlatuję się grupa osób i regulamin punkt 5 blebleble.
W każdym regulaminie są zasady ważne i ważniejsze ;) Przecież nie chodzi o to, żeby się ich twardo i nieżyciowo trzymać, tylko o zachowanie na forum porządku i takich tam. :P

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: Kartony

Post autor: BigBoss » 2012-03-01, 22:37

Co drugi temat zbacza na tor rozmowy o regulaminie. Dajcie spokój i niech ktoś zrobi z tym porządek, sprowadzając temat do pierwotnego wątku.
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

BloodyClaw
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 354
Rejestracja: 2011-12-31, 13:20
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Kartony

Post autor: BloodyClaw » 2012-03-01, 22:50

BigBoss pisze:Co drugi temat zbacza na tor rozmowy o regulaminie. Dajcie spokój i niech ktoś zrobi z tym porządek, sprowadzając temat do pierwotnego wątku.
To może ja? :smile: Kartonowym fetyszystą raczej nie jestem, a boxy kręcą mnie tylko w przypadku kiedy są ogólnie dostępne i sztuką jest kupić tę grę bez pudełka czy instrukcji.

Gry na konsole, które zakupuję tylko w boxach (lub bez, bo te boxy drukuję): PSX, Mega Drive, PS2, GameCube, Dreamcast

Gołe sztuki bez boxów: N64, SNES (gdybyboxy były tak powszechne jak np te do MegaDrive to bym miał chęć ich posiadania poza tym nie podobają mi się z wyglądu, więc tym bardziej nie mam powodu do płaczu).

O pudłach do konsol to przypomniałem sobie dopiero teraz (po 10 latach), kiedy przeczytałem ten temat - kompletnie nie potrzebny i nie kręcący dodatek, dla mnie liczy się tylko wygląd sprzętu.
Ostatnio zmieniony 2012-03-02, 18:23 przez BloodyClaw, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kartony

Post autor: Axi0maT » 2012-03-01, 22:50

Herbal pisze:Oczywiście, że nie , tylko z gadżeciarstwa :grin:
Co jak co, ale jedno co moge o sobie powiedziec to to ze jestem antygadzeciarzem :) Wszystko co mniej lub bardziej staje sie gadzetem od razu wzbudza we mnie wieksza badz mniejsza odraze. Widze ze Herbal masz po prostu inny styl bycia/zycia i pogladu na swiat. Nie znaczy to od razu jednak ze kazdy kto jest kolekcjonerem musi byc taki jak ty. Kolekcjonuj po swojemu, a inni niech kolekcjonuja wedle wlasnych upodoban, przy czym pamietaj ze i jedni i drudzy sa kolekcjonerami.
Rondel Spears pisze:Regulamin łamie punkt 4. regulaminu :P .
A o co konkretnie chodzi? O brak polskich liter? Bo jesli tak to juz to bylo jakis czas temu przerabiane - pokrotce - pamietaj ze nie kazdy ma polska strone kodowa i klawiature z polskimi literami. Polskie literki stawiane przez jednych nie musza wcale wygladac tak samo pieknie u innych.

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Kartony

Post autor: Rondel Spears » 2012-03-01, 23:28

Tak się czepiłem dla samego czepialstwa :P.
Blah, blah, blah :/

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: Kartony

Post autor: frodo666 » 2012-03-02, 01:31

Pozwólcie Państwo, że wrócę do tematu kartonów :-)

Mam dosyć zabawną sytuację z moim Xboxem360, a mianowicie pochodzi on z tzw. "odplatnej wymiany pogwarancyjnej za 70 ojro", ma tą egzotyczną płytę główną Opus. I spakowany był, jako sama konsla, w zwykłe szare pudło z piankami ochronnymi i listem od m$ w środku :-)
No i długo się zastanawiałem nad tym dokupieniem boxa, nawet miałem niezłą ofertę box z instrukcjami za 20zł, ale doszedłem do wniosków, że to właśnie to bidne szare pudełeczko i list od Billa G są moim oryginalnym zestawem :-)

Olałem poszukiwania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kartony

Post autor: Axi0maT » 2012-03-02, 06:39

Mam dosy� zabawn� sytuacj� z moim Xboxem360, a mianowicie pochodzi on z tzw. "odplatnej wymiany pogwarancyjnej za 70 ojro", ma t� egzotyczn� p�yt� g��wn� Opus.
Dla mnie xbox360 z plyta Opusa w przeciwienstwie do innych klocow sam w sobie ma jakas magie - chyba z racji tego ze jest rzadko spotykany... a moze to urok nazwy tak na mnie dziala? :)
frodo666 pisze:bidne szare pude�eczko i list od Billa G s� moim oryginalnym zestawem :-)
Slusznie :) Po co wymieniac na inne ladniejsze skoro to jest oryginalne?

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Kartony

Post autor: kanarekkk » 2012-03-02, 06:58

Przebrnalem przez 4 strony tematu. Pomine wiekszosc rzeczy do cytowania, powiem w skrocie ;) Wole gole karty, bo sa tansze. Kupuje je, zeby zagrac, a nie robic kolekcje dla ochow i achow od innych ;) Jak ktos slusznie zauwazyl, kolekcja jest skutkiem ubocznym ;) Moze i fajnie miec pudelka, nie wiem. Ja wole same karty, bo to i taniej i poreczniej ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: Kartony

Post autor: PapaHerbal » 2012-03-02, 08:01

Widzę, ze otworzyłem tu istną puszkę Pandory. Nie odbierajcie mnie proszę, jako jakiegoś buńczucznego snoba, bo nim nie jestem. Po prostu lubię trzymać się jakichś wyznaczonych przez siebie wytycznych tworząc kolekcję. Spikain, bez spiny, to, że się różnimy w pewnych kwestiach to bardzo dobrze, gdyby wszyscy sobie włazili w d..ę na tym forum byłoby nudno. Napisał ongiś Norwid: „Nie umiemy się różnić mocno i pięknie" - nie prawda, na tym forum różnimy się i mocno, i pięknie. I niech tak zostanie. Liczy się to, że łączy nas jedna pasja - RETROGRANIE!

P.S. Gdybym był snobem i srał kasą nie jeździłbym, u licha, 17 letnią hondą. :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kartony

Post autor: Axi0maT » 2012-03-02, 08:10

Ale zapewne jezdzilbys nowiutka honda gdybys nie wydawal tyle kasy na te makulature ;)

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Kartony

Post autor: Ukukuki » 2012-03-02, 08:13

Za 40 lat to może i będzie jeździł nowiutką Hondą za tą makulaturę:P
Famicom!

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kartony

Post autor: Axi0maT » 2012-03-02, 08:15

40 lat? Prawdziwe wyzwanie przy ostatnich projektach przesuniecia wieku emerytalnego. Ja osobiecie nie zamierzam meczyc sie dluzej niz jeszcze jakies 20 na tym nedznym padole :)

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Kartony

Post autor: Spikain » 2012-03-02, 08:38

Herbal pisze:Widzę, ze otworzyłem tu istną puszkę Pandory. Nie odbierajcie mnie proszę, jako jakiegoś buńczucznego snoba, bo nim nie jestem. Po prostu lubię trzymać się jakichś wyznaczonych przez siebie wytycznych tworząc kolekcję. Spikain, bez spiny, to, że się różnimy w pewnych kwestiach to bardzo dobrze, gdyby wszyscy sobie włazili w d..ę na tym forum byłoby nudno. Napisał ongiś Norwid: „Nie umiemy się różnić mocno i pięknie" - nie prawda, na tym forum różnimy się i mocno, i pięknie. I niech tak zostanie. Liczy się to, że łączy nas jedna pasja - RETROGRANIE!

P.S. Gdybym był snobem i srał kasą nie jeździłbym, u licha, 17 letnią hondą. :lol:
Nie spinam się, zawsze takim tonem dyskutuję :p zgadzam się co do różnienia się i włażenia, zresztą po to jest forum, żeby dyskutować, a jakbyśmy byli jednakowi to dyskusje w ogóle by się nie nawiązały :)

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: Kartony

Post autor: PapaHerbal » 2012-03-02, 08:53

Axi0maT pisze:Ale zapewne jezdzilbys nowiutka honda gdybys nie wydawal tyle kasy na te makulature ;)
Pewnie tak :smile:
Ukukuki pisze:Za 40 lat to może i będzie jeździł nowiutką Hondą za tą makulaturę:P
Daj Panie Boże :smile:
Obrazek

ODPOWIEDZ