Czarna lista sprzedawców

Ogólna dyskusja o handlu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
/dev/null
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 56
Rejestracja: 2018-12-07, 13:42
Lokalizacja: wlkp

Re: Czarna lista sprzedawców

Post autor: /dev/null » 2019-01-11, 08:06

kolo pisze:
2019-01-07, 18:40
Wiesz /dev/null jak ktoś mówi ci że gra jest w dobrym stanie to oczekujesz że jest w dobrym stanie, a nie że została wyłowiona ze studzienki kanalizacyjnej. Z regeneracją jest też taki problem że plastik się kiedyś skończy i nie można ich regenerować w nieskończoność.
W pełni się zgadzam, ale w 80% przypadków sklep skupuje od właściciela i raz regeneruje. Ale faktycznie, zgadzam się że informacja powinna być inna sprawa, że ktoś kupi ze sklepu i nie znam się zupełnie, wtedy mamy niesłusznie pretensje.

Mimo, że plastik się kończy to jak kupuję regenerowane to nie robie z nimi nic takiego, żeby trzeba było regenerować ponownie ;-)

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Czarna lista sprzedawców

Post autor: M-Chan » 2020-01-20, 12:59

Uwaga na Sebastian z Elbląga na OLX (może występować jako Adrian), kusi okazyjnymi cenami, ale sprzedaje śmieci w stanie nienadającym się do użytku, a już na pewno nie do kolekcji.
Kupiłem dwie gry na próbę:
Gra nr 1 - "Drobne ryski standardowo na 15lat więc w stanie wzorowym nie jest ale dziala" - masa drobnych rys i jedna głęboka która ciągnie się przez całą płytę.
Grę numer dwa (komplet 3xA stan BDB) - wysłał egzemplarz bez instrukcji, z okładką pofałdowaną, cuchnącą stęchlizną i po widocznym zalaniu, z pudełkiem wyglądającym jak by ktoś je ciągnął za samochodem na łańcuchu przynajmniej 50 km, z widocznymi śladami po zębach :o , z płytą całą porysowaną, a egzemplarz z ogłoszenia za który zapłaciłem, wystawił ponownie kilka dni później.

Oczywiście po odczytaniu moich uwag do których się nie odniósł, przestał całkowicie odczytywać wiadomości.
Polecam OMIJAĆ :wink:

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/iaGS5/

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Czarna lista sprzedawców

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-29, 19:05

DaxedStore, Kretyn który sprzedaje rzeczy których nie posiada.
Obrazek

Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Czarna lista sprzedawców

Post autor: Tomek Walancik » 2022-07-22, 11:18

Mam uwagii co do sprzedawcy "Imperiumgier" na Allegro. 2 tygodnie temu zakupując grę u nich okazało się że gra ma pociętą okładkę co nie było zaznaczone w opisie. Dodatkowo mam wrażenie że sprzedawca na złość przeciąga oddanie pieniędzy ale jutro mu od razu zakładam dyskusje...


Edit: Dzisiaj minął termin zwrotu środków na konto, pieniądze nie zostały mi zwrócone teraz z czystym sumieniem mogę odradzić ten sklep.
Obrazek

Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Czarna lista sprzedawców

Post autor: Tomek Walancik » 2022-08-10, 12:16

Perfect_Blue na allegro (Mają tez swoją strone) - ODRADZAM.
TAK ZABEZPIECZYLI PACZKE ZE MOJ SWITCH OLED MA ZGNIECIONY RÓG ALBO Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ WYSŁALI MI TO GÓWNO. JESCZE RAZ ODRADZAM I NIE POLECAM.
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ