Kolekcje Dziennika

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Kolekcje Dziennika

Post autor: setezer » 2007-10-12, 12:31

Po pieciu filmach Wajdy (Czlowiek z marmuru, Czlowiek z zelaza, Pan Tadeusz, Ziemia obiecana i Panny z Wilka) przyszla pora na cos naprawde konkretnego. Kolekcja filmow Q. Tarantino.

Za tydzien w piatek bedzie Sin City.

Co dalej? Nie wiem, ale z pewnoscia wpadnie Pulp Fiction, Wsciekle psy, Od zmierzchu do switu, Jackie Brown, moze Kill Bill 1 i 2. W sumie ma byc 7 filmow, na Death Proofa nie ma co liczyc.

Zas w soboty jakis serial Tylko milosc (gratka dla kinomanow).

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Kolekcje Dziennika

Post autor: Gimiak » 2007-10-12, 12:47

setezer pisze:Zas w soboty jakis serial Tylko milosc (gratka dla kinomanow).
Wreszcie! :grin:

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Kolekcje Dziennika

Post autor: Inlagd sill » 2007-10-12, 12:54

No to pewnie dorzuca jeszcze do tego, co wymieniles Cztery Pokoje, bo lacznie z tym filmem to wszystko to juz od jakiegos czasu mozna bylo kupic za grosze lub z gazetami (czego sam nie omieszkalem zrobic). Jak dla mnie taka kolekcja to juz zadna atrakcja, ale jesli ktos przespal tamte okazje, to na pewno ciekawa sprawa.

PS Dzis nareszcie premiera Grindhouse: Planet Terror, bo juz od tygodnia trzymam bilety na maraton w Multikinie: Sin City + Death Proof + Planet Terror. :twisted:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Kolekcje Dziennika

Post autor: setezer » 2007-10-12, 13:54

No to pewnie dorzuca jeszcze do tego, co wymieniles Cztery Pokoje, bo lacznie z tym filmem to wszystko to juz od jakiegos czasu mozna bylo kupic za grosze lub z gazetami (czego sam nie omieszkalem zrobic). Jak dla mnie taka kolekcja to juz zadna atrakcja, ale jesli ktos przespal tamte okazje, to na pewno ciekawa sprawa.
M.in. miesiecznik Premiery wypuscil Pulp Fiction, Jackie Brown i Cztery pokoje (chyba nie bylo Wscieklych psow i Od zmierzchu do switu). Pozostale filmy dosyc latwo mozna dostac w koszach z tanimi plytami, po 10 lub 20zl (Kill Bill 1 i 2 nie widzialem na DVD, tylko na VCD). Lecz Sin City jeszcze chyba nigdzie nie bylo w "niskiej" cenie na DVD.


Swoja droga w Czterech pokojach, tuz przed ostatnim pokojem boj zadzwonil do domu innej pracownicy hotelu, jej towarzyszki graly w Rambo III na Genesisie.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Kolekcje Dziennika

Post autor: froger3 » 2007-10-12, 13:56

setezer pisze:
No to pewnie dorzuca jeszcze do tego, co wymieniles Cztery Pokoje, bo lacznie z tym filmem to wszystko to juz od jakiegos czasu mozna bylo kupic za grosze lub z gazetami (czego sam nie omieszkalem zrobic). Jak dla mnie taka kolekcja to juz zadna atrakcja, ale jesli ktos przespal tamte okazje, to na pewno ciekawa sprawa.
M.in. miesiecznik Premiery wypuscil Pulp Fiction, Jackie Brown i Cztery pokoje (chyba nie bylo Wscieklych psow i Od zmierzchu do switu). Pozostale filmy dosyc latwo mozna dostac w koszach z tanimi plytami, po 10 lub 20zl (Kill Bill 1 i 2 nie widzialem na DVD, tylko na VCD). Lecz Sin City jeszcze chyba nigdzie nie bylo w "niskiej" cenie na DVD.
Od zmierzhcu..bylo.

A sin city za 20 zl spokojnie mozna dostac. W MM:)

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Kolekcje Dziennika

Post autor: ashka » 2007-10-12, 14:13

Pozostale filmy dosyc latwo mozna dostac w koszach z tanimi plytami, po 10 lub 20zl (Kill Bill 1 i 2 nie widzialem na DVD, tylko na VCD)
Obie czesci "Kill Bill" spokojnie kupisz za 10-20 zl, zaleznie od promocji, np. Carrefourze. Wiem, bo ostatnio widzialam.
Ja moje mam z gazety, bodajze z "Dziennika". :lol:

ODPOWIEDZ