Resident Evil: Zaglada

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Resident Evil: Zaglada

Post autor: Gimiak » 2007-11-23, 22:34

Z racji tego, ze wczoraj bylem na tym filmie w kinie moge sie wypowiedziec. Po pierwsze jest to pierwszy RE, na ktorym bylem w kinie, pozostale czesci ogladalem na DVD. Nie znam dokladnie serii gier, gdyz nie zaglebialem sie w nia dokladnie - troche gralem w dwojke na PSXie. Pierwsza czesc filmu wywarla na mnie bardzo pozytywne wrazenie, film do konca trzymal w napieciu. Z ta czescia wiaze sie tez smieszna historia... ogladalem go u kolegi, ktory mieszka w bloku. Po zakonczonej sesji i opuszczeniu lokalu mialem wrazenie, ze nikogo nie ma - osiedlu nie bylo zywej duszy. Hehhe.

Druga czesc juz mi sie tak bardzo nie podobala, troche inny klimat.

Idac do kina na Zaglade nie spodziewalem sie glebokiego watku fabularnego, zakladalem, ze film bedzie jak druga czesc - duzo nap#^Q*nia i takie tam. Owszem jest troche nawalanki, tona zombich, ale jest tez ciekawa historia. Ogolnie film uznaje za udany i stoi na drugim miejscu za pierwsza czescia. Film trzyma w napieciu, muzyka i dzwieki wielokrotnie powodowaly we mnie drgawki ze strachu. :) Uwazam, ze warto pojsc i zobaczyc film na duzym ekranie.

ODPOWIEDZ