Open'er Festival 2008

ODPOWIEDZ
Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Open'er Festival 2008

Post autor: Inlagd sill » 2007-12-12, 08:52

Pierwszy potwierdzony wykonawca: Chemical Brothers. Pierwszy zespol i juz mam dla kogo kupic bilety (zwlaszcza, ze ich ostatnie koncerty sa podobno znakomite, a sami Chemicy zapowiadaja zrobienie sobie po nich kilkuletniej przerwy). Biorac pod uwage, ze juz wystepowali na ktoryms z zamierzchlych malych Open'erow, to jest pewnego rodzaju zaskoczenie, ktore otwiera droge innym wykonawcom do powracania na festiwal.

Pierwsze rozczarowanie: (na chwile obecna) brak Radiohead. Jako przyczyne wymienia sie male zainteresowanie zespolem w Polsce. Kwestie finansowe i wszystkie inne warunki wystepu zostaly spelnione, w tej chwili decyzja zalezy tylko od checi zespolu.

Oglaszanie kolejnych wykonawcow w radiowej Trojce.

Oficjalne informacje jak zawsze na: http://www.opener.pl/
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Open'er Festival 2008

Post autor: froger3 » 2007-12-12, 09:17

Kilkuletniej? Ja slyszalam ze czas nieokreslony:)

Zapowiedzianych gwiazd duzo, atrakcji tez, ale oczywiscie ludzie marudza ze za drogo(ultra-smieszny argument),ale na to co jeszcze sie zapowiada, to naprawde, drogo nie jest.

A ja jestem w trakcje zalatwiania akredytacji prasowej + foto i kompletowania sprzetu foto na to wydarzenie. Nie moge sie doczekac!

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Open'er Festival 2008

Post autor: Blackie » 2008-04-11, 10:37

Bedzie Massive Attack i Goldfrapp - dwa zespoly, dla ktorych (o ile bede w Polsce) na pewno przyjade do Gdyni na open'era. Tym lepiej bedzie, jezeli obie grupy dadza koncert jednego dnia, bo nie pojde w tym momencie w inne dni.
He only went so far as the subconscious.

ODPOWIEDZ