Przystanek Alaska

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Przystanek Alaska

Post autor: Gimiak » 2008-03-03, 20:25


Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Przystanek Alaska

Post autor: Inlagd sill » 2008-03-20, 22:02

Pierwszy kupiony i jestem zadowolony. No, ale za 5 zl to trudno nie byc (2 odcinki). Teraz ma byc co 2 tygodnie po 10 zl, wiec zrobi sie troche pod gorke, bo w sumie bedzie to niemala kwota. Pewnie, ze aby importowac komplet trzeba dac (duzo?) wiecej, ale to raczej nie zmienia faktu, iz chodzi o sporo forsy.

Acha, co to za pomysl wydawac film w postaci ksiazeczki z kredowym papierem, twarda oprawa i beznadziejna zawartoscia, jesli sam film (czyli notabene samo sedno wydania) pakuje sie w paskudnie doklejona do wewnatrz tylnej okladki, lipna koperte? Ech...
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: Przystanek Alaska

Post autor: Gosiek » 2008-03-20, 22:34

Pewnie, ze aby importowac komplet trzeba dac (duzo?) wiecej
Jakos niedawno widzialam bodajze na amazon.com calosc za jakies 150 dolarow, w ladnym i dosyc oryginalnym wydaniu - zapakowane to bylo w torbe (taka na ramie) z logo serialu. Przy obecnym kursie dolara, to ja bym tego bardzo drogim zakupem nie nazwala, pewnie nawet wyjdzie taniej niz uzbieranie calosci wydawanej z gazeta.
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Przystanek Alaska

Post autor: Gimiak » 2008-03-24, 22:33

Inlagd sill pisze:Acha, co to za pomysl wydawac film w postaci ksiazeczki z kredowym papierem, twarda oprawa i beznadziejna zawartoscia, jesli sam film (czyli notabene samo sedno wydania) pakuje sie w paskudnie doklejona do wewnatrz tylnej okladki, lipna koperte? Ech...
hahaha ;) Zalozylem, ze kogos ten serial bedzie interesil, bo dla mnie jest on obojetny.

ODPOWIEDZ