Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Inlagd sill » 2006-10-19, 15:28

Jak jest dobry, to super. Jak jest strasznie slaby, mozna posmiac sie z tego jak bardzo im nie wyszlo. A gdy sredni... Nie chce sie ani smiac ani plakac.
To prawda, z jednym tylko dla mnie wyjatkiem: na Kodzie Da Vinci nawet smiac mi sie nie chcialo, bo pierwszy raz w zyciu szkoda mi bylo pieniedzy wylozonych za bilety. :cry:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: soberpl » 2006-10-19, 15:50

Eee ,az taki tragiczny w moim odczuciu ten film nie byl :P Pamietaj zawsze moglo byc gorzej :D

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Morden » 2006-10-20, 08:32

froger3 pisze:No i wkurzylo mnie ze limitowana edycja VFV nie doszla na razie do EU i jest tylko w usa;/
A na czym polegala jej "limitowalnosc"? Ja kupilem dwuplytowke w standardowym futerale DVD. Film plus pare dodatkow na jednej i cala masa dodatkow na drugiej.

Ostatnio wyszlo u mnie "Saw" w wydaniu super hiber bajer zawierajace film, mase dodatkow, niestandardowe opakowanie [okragla puszka] i film w wersji UMD plus masa papierow.

P.S. - Sprawdzilem "V for Vendetta (Widescreen Two-Disc Special Edition) (2006)" na Amazon.com i poza tym ze pudelko jest jak zgaduje metalowe, wydanie nie rozni sie absolutnie niczym. Zawartosc plyt jest dokladnie taka sama. Widac "special" jest tylko i wylacznie opakowanie. Metalowe opakowania staja sie ostatnimi czasu dosc popularne. Old Boy, Storm, Lady Vengence itd. To samo w grach. Specjalne edycje MGS3, Doom 3, Halo 2, True Crimes: New York.
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: froger3 » 2006-10-22, 21:07

Chodzi mi o dodawana maske:)

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: mog123 » 2006-10-22, 21:11

jestem ciekaw jak kolekcjoner poradzi sobi podczas powodzi z tym metalowym opakowaniem xd

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Inlagd sill » 2006-10-23, 12:18

mog123 pisze:jestem ciekaw jak kolekcjoner poradzi sobi podczas powodzi z tym metalowym opakowaniem xd
Kupi sobie domek na gorce.

A tak bardziej powaznie, to losowe nieszczescia sa chyba najwiekszym problemem wszystkich kolekcjonerow. Lepiej wiec odpukac w klawiature i splunac dwa razy przez lewe ramie. *puk puk tfu tfu*
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Morden » 2006-10-24, 08:10

froger3 pisze:Chodzi mi o dodawana maske:)
A to juz jakies wydanie o ktorym mi nic nie wiadomo. Poza tym nie pokusil bym sie o nie na bank. Czesto uwazam tego typu wydania za mocno przekombinowane. Podobnie jak Lord of the Rings z figurkami. Koniec koncow nikt tego nie kupowal i poniszczone kartony walaja sie u mnie po marketach do dzis.
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: froger3 » 2006-10-24, 08:24

http://www.amazon.com/V-Vendetta-Two-Di ... B000HF2NF8

:) Poluje na cos takiego, ale zanim uzbierma kase to minie hohoho i pewnie przyjdzie mi sie zadowolic po prostu edycja 2 CD. A szkoda..

U nas w 3City Lotry zeszly i to nawet w trybie szybkim, ale to moze dlatego ze fanow Tolkiena u nas jak mrowkow i dopiero przy okazji filmow zaczely sie pojawiac jakies gadzety. Podobnie bylo z VFV i dlatego dzis w domu mam jakeis 5 plakatow kinowych, 50 pocztowek i odebrania kumplowi wieszanego postera, a wczesniej nie bylo nic.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Morden » 2006-10-24, 11:15

U mnie tez fanow Tolkiena nie brakuje, ale po pierwsze - Gra nie warta jest swieczki bo taka polityka to typowe nabijanie mieszka zlotem. Plyty w wydaniu z maska masz dokladnie te same. Czyli innymi slowy wydania sa trzy. Zwykle dwuplytowe, dwuplytowe w metalowym pudelku i dwuplytowe z maska. Plytki te same, tylko opakowania rozne. Troche kwas jak na moje.

Podobnie bylo z LotR. Wygorowana cena za dolaczona figurke i dokladnie ten sam material. Moze tylko ja na to patrze w ten sposob bo nie mam juz gdzie stawiac zwyklych futeralow DVD a co dopiero pudel wielkoci kartonu od GameCube. LotR kupilem w wydaniach dwuplytowych w kartonowej koszulce. Za trzy zaplacilem 99 koron lacznie. Promocja. 6 plytek, spoko wydanie i niecale 40 zlotych.
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: froger3 » 2006-10-24, 14:34

To w metalowym pudelku ma jeszcze komiks z tego co sie orientuje. No ale takie rzeczy sa robione dla fanow po prostu.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Morden » 2006-10-30, 06:58

Oto co dorwalem w weekend. Zdjecia plus klip. EyeToy ktorym nakrecilem klip przeklamal troche czerwien, ktora naprawde jest tak ciemna jak na zdjeciach, czyli taka jaka byc powinna.

http://img205.imageshack.us/img205/9982/saw24pi9.jpg

http://img95.imageshack.us/img95/7053/saw25br4.jpg

http://img217.imageshack.us/img217/2379/saw26dr5.jpg

http://img217.imageshack.us/img217/6775/saw27ii0.jpg

http://img217.imageshack.us/img217/6775/saw27ii0.jpg

http://img205.imageshack.us/img205/2058/saw29ev8.jpg

Klip pokazujacy opakowanie w akcji :) Jak pisalem wyzej, autokontrast EyeToy sprawil ze czerwien krwi wyglada jak polprzezroczysty roz. Naprawde wyglada to jak na zdjeciach.

http://www.youtube.com/watch?v=yf4q3ul0vxc
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: froger3 » 2006-10-30, 10:11

opakowanie fajne, film gorszy.
Ale ogolnie fjany bajer do postawienia na polke.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Morden » 2006-10-30, 12:06

Pudelko zawiera zarowno "Saw" jak i "Saw II". Dwojki wczesniej nie widzialem a jedynki nie mialem na DVD wiec lyknelem dwa w jednym. Opakowanie fajne a do tego cena jak za jeden film. Dalem sobie na msze z mega wypas wydaniem w metalowej okraglej puszce.

Ostatnio pojawil sie u mnie box "Scream". Zawiera trzy filmy plus maska. Cena korzystna bo rowniez jak za jeden film. A ze filmy lipa, to inna sprawa.
Obrazek

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Inlagd sill » 2006-10-30, 12:50

Nie rozumiem ani Saw ani Scream. To znaczy oczywiscie rozumiem je fabularnie, tylko jakos zupelnie nie moge podejsc do nich powaznie, wczuc sie w klimat i dac sie poniesc fabule. Z Hostel, Silent Hill i podobnymi filmami mam tak samo.

A odpowiadajac na pytanie zawarte w temacie: 300 (obejrzyj trailer).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Morden » 2006-10-30, 16:14

Saw jedynke ogladalo mi sie dobrze. Rzeznia jak sie patrzy i nieglupia intryga. Mozna film ten ogladac na dwa sposoby. Komentujac w stylu "Jaaaa... Ja bym zrobil inaczej" ... "Czemu koles nie mogl zrobic tego to a tego?", lub lyknac calosc w postaci jaka podaja nam ja tworcy.

Scream to szajs dla amerykanskich nastolatkow a o wydaniu wspomnialem tylko z uwagi na maske. O podobnym wydaniu wspominala Frogger przy okazji Vendetty.

Co do trailera 300, wrzucilem na chwile bez dzwieku i widze ze Miller polubil mala ilosc kolorow. Sepia, przejaskrawienia, ujecia pod swiatlo... Troche za mocno mi to przypomina Sin City.
Obrazek

ODPOWIEDZ