Dexter

ODPOWIEDZ
Manifesto
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 417
Rejestracja: 2013-06-18, 11:22
Lokalizacja: Przemyśl

Dexter

Post autor: Manifesto » 2013-09-07, 18:12

Czy ktoś z Was drodzy forumowicze śledzi ten (kończący się już niestety) serial? Osiem lat jak z bicza strzelił i właśnie mamy 3 odcinki do końca całego serialu (8 sezon). Pamiętam jak zaczynałem oglądać ten serial jako alternatywę dla spadającego na równi pochyłej Prison Break'a (pierwszy sezon świetny - dalsze - bez komentarza). Pierwszy i drugi sezon wydały mi się genialne i wciąż są wg mnie niedoścignionym wzorem dla seriali TV. Sezon trzeci uważam za słabiutki i chyba najgorszy w historii serialu (choć mam dylemat bo piąty sezon również był strasznie słaby). Czwarty sezon zaskoczył mnie - legendarna końcówka miała wpływ na dalsze losy bohatera jak mało które wydarzenie w tym serialu - był świetny. Piąty i szósty sezon zawiódł mnie, za to siódmy był całkiem niezły - kolejne wielkie zaskoczenie na końcu. Ósmy sezon póki co wydaje mi się przeciętny, nie podoba mi się kierunek w którym poszli twórcy (wymyślony na siłę wątek Vogel i powrót "Pani trucizny"). Uważam że serial byłby genialnie zakończony gdyby twórcy zdecydowali się na...wydanie głównego bohatera przez swoją siostrę, dramatyczny pościg za bohaterem i zakończenie żywota przez tego na krześle elektrycznym (oczywiście wplątując w to wszystko różnorakie dramatyczne wydarzenia i dylematy). I mały epilog z Harrisonem 15 lat później...:D
Edit - Storms, dzięki :)
Ostatnio zmieniony 2013-09-08, 15:49 przez Manifesto, łącznie zmieniany 1 raz.