Badziewiaste gry ? Czy perly grywalnosci?

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Badziewiaste gry ? Czy perly grywalnosci?

Post autor: Gimiak » 2006-01-18, 00:53

Na pewno znacie jakies gry, ktore sa niedoceniane w Polsce. Ogolnie zauwazylem, ze Polacy nie lubia golf'ow na konsole.
Przykladem perelki, ktora jest wlasnie golfem i jednoczesnie RPG jest Mario Golf na GBA.
Znacie jakies inne?

masta_windu
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 79
Rejestracja: 2005-12-21, 00:04

Re: Badziewiaste gry ? Czy perly grywalnosci?

Post autor: masta_windu » 2006-01-18, 01:05

Z gier sportowych to wiadomo, ze nie sa popularne gry z dyscyplin, ktore nie sa w polskim sporcie popularne, np. Baseball, Football [Amerykanski], Golf. Ja jednak w Baseball i Golf na Pegasusa to porzadnie ciachalem, kiedys tez na emu troche gralem w Mario Golf, podobalo mi sie to, ze na silniku Golden Sun, chyba powroce do tej gierki.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Badziewiaste gry ? Czy perly grywalnosci?

Post autor: froger3 » 2006-01-18, 07:14

Niedoceniane? XenoGears wsrod wiekszosci graczy ktorzy sa zaslepieni Fajnalami. Ponadto niedoceniany jest Mr Driller i Bust A Move, dwie swietne logiczne pozycje!

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Badziewiaste gry ? Czy perly grywalnosci?

Post autor: Gimiak » 2006-01-18, 14:32

Z Bust A Move sie zgodze, swietne.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Badziewiaste gry ? Czy perly grywalnosci?

Post autor: soberpl » 2006-01-18, 16:20

Gimiak pisze:Z Bust A Move sie zgodze, swietne.
Podpisuje sie pod tym + Chu Chu Rocket. Co do tego golfa to jakos tez go mijam z daleka byc moze nie ze wzgledu na gre elektroniczna ,ale na sam sport. Nie widze nic interesujacego w uderzaniu pilki dlugim,metalowym ,cienkim kijem :P Jezeli jets tak dobry jak Mario Tennis na GBA to byc moze ,ze pewnego dnia sie skusze :)

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Badziewiaste gry ? Czy perly grywalnosci?

Post autor: Senshu » 2006-01-18, 19:02

GOLFy na konsole daja rade, szczegolnie te z Famicoma. Ja zauwazylem, ze bardzo malo ludzi gra w fighterki 2D (na current geny), wiekszosc nie gra, bo "ale grafa lipna w tym SF" albo cos podobnego. Z logicznych rzeczywiscie B-a-M jest niedoceniony, a w samej wersji na PSP zrobilem juz ponad 300 leveli i ciagle gram :D Wiekszosc ludzi, ogolnie nie docenia serii Dragon Quest, ktora w Japoni jest popularniejsza od FF.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Badziewiaste gry ? Czy perly grywalnosci?

Post autor: Gimiak » 2006-01-18, 23:04

Senshu musze ci przyznac racje... Dragon Quest :(, dalem dupska bo mialem 1 czesc ale spylilem... teraz mi szkoda.
Soberpl - Golf jest taksamo miodny jak Tennis i wcale nie jestnudny, dlatego ja tutaj wrzucilem. Cos pieknego. Jak pracowalem w wakacje na stacji non stop w golfa pykalem. Od tego czasu uwazam, ze jest to gra niedoceniona.

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Badziewiaste gry ? Czy perly grywalnosci?

Post autor: Damjen » 2006-01-19, 16:23

masta_windu pisze: gry z dyscyplin, ktore nie sa w polskim sporcie popularne, np. Baseball, Football [Amerykanski
Hehe, juz ja sie przyczynie do rozpropagowania NFL :D A tak serio to na prawde polecam gierki o tej tematyce - ludzie mowia, ze to dno, ze akcja jest rwana i ze przez to wszystko sie slimaczy, ze zasady glupie - mowia tak bo nie sprobowali zagrac i poswiecic choc 10 minut na zapoznanie sie z tymi tytulami. Tymczasem moze sie to okazac na prawde niezla odmiana dla tych wszystkich ktorzy graja non stop tylko w Fife albo NBA Live...

Co do wspomnianych tytulow to nie wiem czy B-A-M jest taka niedoceniana gierka...powiedzialbym nawet, ze wrecz przeciwnie :)
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

ODPOWIEDZ