W co teraz grasz?

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2022-08-04, 00:31

Cuphead mnie przymęczył i na rozprężenie odpaliłem Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge. Gram w copie i to dla mnie jest najlepszy mordoklep od lat. Jak ktoś nie grał i się zastanawia nad zakupem, to niech się nie zastanawia ;)

Awatar użytkownika
TankerPL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 78
Rejestracja: 2021-12-23, 05:32

Re: W co teraz grasz?

Post autor: TankerPL » 2022-08-05, 09:27

Za namową kupiłem NFS Carbon na PSP. Gra ma podobno dobrą fabułę jak na przenośnego NFSa, a dobre wrażenie robi już od odpalenia. Dosłownie jakbym na PS2 grał, piękna, żywiołowa grafika (jak na PSP) i bardzo fajne grafiki pomiędzy wydarzeniami. Ogrywam sobie również SEGA Superstars Tennis na X360, jako takie coś na odmóżdżenie i nabranie ochoty na coś ambitniejszego albowiem AC Brotherhood w kolejce czeka xR
Zeo Ranger Mode! Gold!

Awatar użytkownika
TankerPL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 78
Rejestracja: 2021-12-23, 05:32

Re: W co teraz grasz?

Post autor: TankerPL » 2022-08-12, 18:24

TankerPL pisze:
2022-07-24, 23:23
Może podczas Brotherhooda czy Revelations się to zmieni.
Zdubluje posta, przepraszam. Brotherhooda ograłem, bawiłem się świetnie, serio. Jak to Assassin wiadomo, krążą historie, że się człowiek męczy grą, bo jakby ciągle to samo, skradanie, walka w zwarciu i elo. Od początku dla mnie dużo treści, przejmowanie wież, odbudowa Rzymu, z czasem rekrutowanie swojej gildii, zbieranie skarbów, zbieranie kluczy do odblokowania zbroi Romulusa. Było co robić, szczerze mówiąc pierwszy raz byłem zdenerwowany w grze, gdzie musiałem robić misje główne by odblokować więcej zawartości pobocznych... Ale jak wspomniałem bawiłem się świetnie, choć z Ezio Auditore da Firenze dalej się nie zżyłem jak z badassem Altairem to jednak odczułem większą satysfakcję niż grając w dwójkę. Z treści pobocznych bardzo podobały mi się maszyny wojenne Leonarda da Vinci, szczególnie plansza z czołgiem wciągała dupą resztę treści, czułem się jakbym nie grał w tą grę. Na duży minus ósma sekwencja, gdzie większość grana była Jabłkiem... Ale może przez to, że chwilę wcześniej odblokowałem właśnie zbroje Romulusa i chciałem się napawać jej uzbrojeniem. Kusza też na duży plus, więcej bełtów niż kul do pistoletu, więc przyjemniej było się po dachach szwędać, szczególnie w misjach skradankowych. Strasznie me serduszko skradła misja poboczna z przenoszeniem ciał powieszonych członków rodziny :( , było mi mega źle z tym.
Z innych gier NFS na PSP większość chyba ograne, według longplay jestem ja końcu. Pokemon Diamond podobnie, bo expię na elitarną czwórkę :) .
Zeo Ranger Mode! Gold!

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Tomek Walancik » 2022-08-12, 19:46

Nie zliczę który raz lecz do tej niezliczonej liczby można dodać +1, gram w Zelde Breath of the Wild na Switchu.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: kolo » 2022-08-15, 18:19

Odpuściłem sobie na razie Wasteland 2 - mam ją też na GOGu, a granie w ten typ gier na konsoli nie jest optymalny. Przymierzam się powoli do Bloodborne, zobaczymy czy wytrzymam przy niej więcej niż kilka godzin.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Axi0maT » 2022-08-16, 05:47

Bloodborne w porownaniu do Dark Soulsow jest prosty. Goraco polecam. Jak dla mnie bezapelacyjnie gra minionej generacji.

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Forte » 2022-08-24, 15:59

Skończyłem Spider-Man: Miles Morales.
Taki sobie, acz grało się dość przyjemnie.
Sega!

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Tomek Walancik » 2022-08-27, 10:19

DK Country na Super Nintendo
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2022-08-28, 00:08

Kirby's Epic Yarn na Wii

Awatar użytkownika
philipo
Sponsor
Sponsor
Posty: 258
Rejestracja: 2006-12-26, 11:32
Lokalizacja: Lipnica k/ Kolbuszowej
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: philipo » 2022-08-29, 13:47

Bayonetta 2 na Switchu.

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2022-09-02, 07:15

Kangurek Kao na PS4. Całkiem śmieszna gra

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2022-09-08, 12:23

Odpaliłem TLoU partII. Długo czekało :)

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Tomek Walancik » 2022-09-13, 19:15

Piszę to trochę przedwcześnie bo nadal ogrywam Donkey Konga na Super Nintendo ale obstawiam że na dniach go skończę o ile czas na to pozwoli, potem zabieram się za Super Mario 64 na n64 więc to będzie ogrywana przezemnie gra w najbliższym czasie.

Jeśli macie do niej jakieś rady to piszcie :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Axi0maT » 2022-09-16, 08:46

cissic pisze:
2022-09-02, 07:15
Kangurek Kao na PS4. Całkiem śmieszna gra
Jak tam z tym Kangurkiem jest w rzeczywistosci? Baaaardzo ieszane opinie sie pojawily. Jedni ze spoko platformowka, czuc klimat starszych lat i poprzednich wersji. Inni natomiast ze gra z archaiczna mechanika, zabugowana i w ogole nedza. Pewnie jak zwykle prawda lezy gdzies posrodku ale chetnie zapoznam sie z informacjami z pierwszej reki, szczegolnie od osoby o ktorej wiem ze ma bardzo zblizony gust do mojego :wink:

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2022-09-17, 16:48

Axi0maT pisze:
2022-09-16, 08:46
Jak tam z tym Kangurkiem jest w rzeczywistosci? Baaaardzo ieszane opinie sie pojawily. Jedni ze spoko platformowka, czuc klimat starszych lat i poprzednich wersji. Inni natomiast ze gra z archaiczna mechanika, zabugowana i w ogole nedza. Pewnie jak zwykle prawda lezy gdzies posrodku ale chetnie zapoznam sie z informacjami z pierwszej reki, szczegolnie od osoby o ktorej wiem ze ma bardzo zblizony gust do mojego :wink:
Kupiłem dla dzieciaka i moim zdaniem jest bardzo ok. Jakiś czas temu dostał Smerfy od mamy i zdecydowanie fajniej gra się w Kao. Jasne, że to nie jest jakaś wybitna gra, ale kurde dałem za nią 99 zł i nie żałuję. Na ile poznałem Twój gust, to jestem pewien, że nie będziesz pluł krwią z wątroby na deva. Jako fan arcade daje grze uczciwe 7/10. Jeśli miałbym ją oceniać jako pykadło skierowane do młodszych odbiorców, to gra dostaje u mnie z 1 punkt wyżej. Oczywiście, to nie jest Spyro, Crash czy Lucky, ale to naprawdę całkiem gra w fajnej cenie.

Polecam recenzję Archona. W mojej opinii jest uczciwa
https://www.youtube.com/watch?v=aoGZLowrNnQ

ODPOWIEDZ