W co teraz grasz?

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Tomek Walancik » 2022-04-15, 19:13

Obecnie zacząłem ogrywać długo wyczekiwaną grę jaką jest LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Xbox series X.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: W co teraz grasz?

Post autor: mentor93 » 2022-05-11, 09:44

Ostatnio zacząłem uzupełniać kolekcję PS3 o różne tytuły, w które grałem na pececie te naście lat temu. W nic konkretnego nie gram (tzn. nie gram z zamiarem przejścia całej gry), ale przeżywam miły powrót do przeszłości grając trochę w Batman Arkham Asylum, COD4, Mirror's Edge i Dead Space. A w drodze są kolejne paczki. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że większość produkcji zestarzała się bardzo dobrze. Taki Batman właściwie mógłby spokojnie wyjść w tym roku, tylko z nowocześniejszą oprawą. Gameplayowo jednak nic nie trzeba by w nim zmieniać. Tak wysokich not jak w 2009 roku pewnie by nie zebrał, ale to nadal byłby bardzo solidny tytuł.
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Axi0maT » 2022-05-12, 04:28

Od dluzszego czasu w wolnych chwilach pykalem sobie w Just Cause 4. Podstawke skonczylem juz jakis czas temu a teraz udalo sie sfiniszowac wszystkie dodatki. Gra wbrew obiegowej opinii bardzo fajna ale warto nadmienic ze jestem fanem serii wiec bawilem sie dobrze jak przy kazdej innej czesci Just Cause. Dodatki jednak sa dosc mialkie (szczegolnie fabularnie). Jeden dodatek to same wyscigi a reszta to wyjatkowo intensywne strzelanie. Ogolnie wiecej sie spodziewalem po tych dlc. Niemniej wszystko w grze mam juz wymaksowane, wiec pora przejsc do kolejnego tytulu... moze tym razem cos bardziej retro wezme na ruszt.

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2022-05-13, 20:22

Gram w The Legend of Zelda: Link's Awakening. Jest co najmniej fajnie :)

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Forte » 2022-05-18, 19:47

cissic pisze:
2022-05-13, 20:22
Gram w The Legend of Zelda: Link's Awakening. Jest co najmniej fajnie :)
Switch czy pierwotna wersja? ;)

U mnie wjechała Yakuza 3. W końcu ogram wszystkie części, bo zaopatrzyłem się w remastered collection. Świetne gry, nigdy bym nie przypuszczał, że tak mnie wciągną.

Chociaż domownicy mają już serdecznie dosyć przetaczających się przez mieszkanie Kiryu-Chan~
Sega!

Awatar użytkownika
TankerPL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 78
Rejestracja: 2021-12-23, 05:32

Re: W co teraz grasz?

Post autor: TankerPL » 2022-05-31, 13:19

Śmigam ostatnio w GTA: San Andreas na Xboxa 360. Czaiłem się na klasycznego klocka, ale nie mogę upolować coś, więc zakupiłem GTA SA na 360. O dziwo przyjemnie zaskoczyło. Checkpointy na misjach robią dość fajną robotę, grafikę z PC też troszkę inaczej zapamiętałem, więc dla mnie na plus. Jedyne co mi się nie podoba to lekko sposób poruszania się, tzn. za dużo wpierniczone jest na prawą stronę pada i czasem się czuje jakbym fingerboardem coś robił, a nie grał w grę.
Zeo Ranger Mode! Gold!

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2022-06-02, 23:15

Forte pisze:
2022-05-18, 19:47
Switch czy pierwotna wersja? ;)
Switch. Pierwotna czeka w kolejce od lat ;)

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Tomek Walancik » 2022-06-04, 13:17

Powróciłem po długim czasie do Star Wars Battlefront 2, ogrywam tą grę na Xbox Series X. Gra mnie bardzo wciągnęła i na pewno będę w nią grać jeszcze przez wiele godzin : P
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Axi0maT » 2022-06-04, 20:39

The Ultimate Stuntman na NESa. Poprzedni raz gralem z cwierc wieku temu i przechodzilem bez straty zycia. Teraz mecze sie dosc mocno i jestem zaskoczony ze ta gra jest az tak wymagajaca... chyba paluchy ze starosci drewnieja ze tak szmace ;)

Awatar użytkownika
philipo
Sponsor
Sponsor
Posty: 258
Rejestracja: 2006-12-26, 11:32
Lokalizacja: Lipnica k/ Kolbuszowej
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: philipo » 2022-06-08, 06:57

Odrabiam zaległości na 3DSa, teraz MARIO & LUIGI DREAM TEAM BROS.

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Tomek Walancik » 2022-06-26, 12:19

Zacząłem wczoraj grać w The Quarry na Xbox Series X :P
Obrazek

Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Tomek Walancik » 2022-06-27, 23:12

Skończyłem właśnie grać w The Quarry i teraz zamierzam się zabrać za Elden Ring'a na Xbox'a Series X 8)

W wyżej wspomniane The Quarry też będę grać jeszcze raz ale schodzi to na drugi plan :D


Fajnie by się grało gdyby nie te pieprzone upały :yell:
Obrazek

Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Tomek Walancik » 2022-07-09, 11:39

Nie będę ukrywać że Elden Ring wyprowadził mnie z równowagi, postanowiłem sobie od niego odpocząć w tym czasie grając w grę z mojego ulubionego uniwersum - Star Wars: The Force Unleashed (Sith Edition 8) ) na Xboxie
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Axi0maT » 2022-07-09, 14:35

Kupilem za 8 zyla Submerged na PS4. Gra zebrala kiepskie oceny ale na screenach i trailerze wygladala zachecajaco wiec zdecydowalem sie sprawdzic na wlasnej skorze. I to byl niestety blad. Gra jest zwyczajnie slaba... widac ze tworcy mieli pomysl na fajny swiat po apokalipsie ale na sama gre zabraklo juz niestety koncepcji w zasadzie po 5ciu minutach gra nie potrafi juz zaskoczyc niczym nowym. Mechanika zalosna, grywalnosc ledwie mierna... gra warta doslownie tyle ile za nia zaplacilem. Na szczescie nie jest dluga - pyknalem calaka na dwa posiedzenia, po czym wyleciala z dysku i nie zamierzam do niej wracac - wynudzilem sie jak mops.

Obecnie ogrywam na Ps4 New Super Lucky's Tales - bardzo fajna mariopodobna gra o lisie. Platformowka w najlepszym wydaniu, bardzo mi sie podoba i z cala pewnoscia pykne platynke, bo idzie bardzo gladko - zdecydowanie polecam.

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: kolo » 2022-07-12, 20:08

Właśnie splatyniłem Doki Doki Literature Club Plus na PS4 - podstawka jest wyśmienita i zdecydowanie warto dać jej szansę, tym bardziej że jest zupełnie darmowa na PC. Doki Doki Literature Club łączy w sobie intrygujący pomysł i dobre, choć nieco ostrożne wykonanie które i tak znacząco odstaje poza zachowawcze standardy we współczesnych grach ogólnie, a Visual novel szczególnie.
Tym bardziej rozczarowało mnie "Plus", które nie ma w sobie w zasadzie nic z tego co czyniło DDLC wyjątkowym: historia początku klubu zawarta w side stories nie jest miałka, ale ciężko mi je określić czymś innym niż ugłaskiwaniem psychofanów spragnionych odrobiny szczęścia w tragedii i szaleństwie późniejszych części bazowej gry. Miłym dodatkiem jest możliwość chomikowania w "kolekcji" widzianych grafik, wierszy i usłyszanej muzyki - to coś co było niemożliwe w oryginalnej wersji gry ze względu na jej strukturę.
Tak czy inaczej polecam DDLC, nie polecam DDLC+ - gdyby nie to że kupiłem wersję fizyczną do kolekcji ze względu na prawdopodobieństwo bardzo małego nakładu to żałowałbym tych 150zł, a tak? Przeszedłem świetną grę do której nie mogłem się zabrać i przyzwoity dodatek do niej.
Teraz pewnie będę musiał sobie odpocząć trochę od słodko - psychopatycznych klimatów, na PS4 pewnie wrócę do tyle co rozpoczętego Wasteland 2 - też wygląda dobrze, choć mało konsolowo.
Sega, Sega über alles
Obrazek

ODPOWIEDZ