W co teraz grasz?

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: philemon » 2007-08-24, 12:55

Shin Megami Tensei: Digital Devil Saga 2.

Nabijanie leveli postaciom nabiera calkiem nowych wymiarow frustracji: nawet nie wiem ile razy wczoraj rzucilem kontrolerem w wscieklosci, gdy moja druzyna zostala zmieciona na poczatku walki a ja nie dostalem ani jednej szansy by wydac jakikolwiek komendy (tak gwoli scislosci - poziom trudnosci skoczyl drastycznie od DDS1).

Taaa, uroki SMT.

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Mr Shadov » 2007-08-24, 19:48

Xenogears

koncze w koncu (koncze tak juz od roku) i kurde chyba to jest moja gra zycia. Tylko czemu ten cholerny drugi dysk musi byc tak pociety???? Square nienawidze Cie!!!!!
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Blackie » 2007-08-24, 21:45

Hehe, polecam zajac sie rowniez seria Xenosagi, skoro Xenogears jesr Twoja gra zycia (moja jest).
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Mr Shadov » 2007-08-24, 21:55

Blackie pisze:Hehe, polecam zajac sie rowniez seria Xenosagi, skoro Xenogears jesr Twoja gra zycia (moja jest).
z Xenosagi mialem okazje przejsc prawie cala trojke (do 8 chapteru) z pominieciem jedynki i dwojki (tak wiem glupota ale inaczej sie nie dalo). przy nastepnej okazji jak ps2 zawita pod moje strzechy to przejde juz w kolejnosci.
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Blackie » 2007-08-24, 21:57

Oboze, zaczales od trojki? To bylo BARDZO nierozsadne. A przy okazji - jak Ci sie podobal ep3?
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: froger3 » 2007-08-24, 22:19

Mr Shadov pisze:
Blackie pisze:Hehe, polecam zajac sie rowniez seria Xenosagi, skoro Xenogears jesr Twoja gra zycia (moja jest).
z Xenosagi mialem okazje przejsc prawie cala trojke (do 8 chapteru) z pominieciem jedynki i dwojki (tak wiem glupota ale inaczej sie nie dalo). przy nastepnej okazji jak ps2 zawita pod moje strzechy to przejde juz w kolejnosci.
Dalo. Tylko sie nie chcialo:)))

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Mr Shadov » 2007-08-24, 22:22

Blackie pisze:Oboze, zaczales od trojki? To bylo BARDZO nierozsadne. A przy okazji - jak Ci sie podobal ep3?
wiem ze to glupota ale coz poczac i tak zyczliwy kolega pospojlowal mi niemal wszystkie istotne watki (wzamian ja mu pospojlowalem Xenogears hehe...). Anyway jakos przezyje zanjmosc ogolnych zwrotow fabuly bo w mgs3 tez tak gralem i mialem mimo wszystko frajde.

Co do ep3 to nie mam jakiegos specjalnego odniesienia do innych rpg na ps2 ale podobalo mi sie strasznie. System walki niezly i przystepny (troche mi sie kojarzy z tym z FFX). Zwlaszcza walki E.S. kozackie sa. A sama fabula jest tak samo masakryczna (kilka scen wycisnelo mi lzy z oczu i powodowalo ze chodzilem po domu oszolomiony) jak ta z Xenogears. No i cudne byly te wszystkie powiazania.

mimo ze nie gra jest taka nieco "surowa" i oszczedna (nie ma tego rozbuchania spowodowanego epickim budzetem jak w Finalach,) to i tak gralo mi sie przednio i wale poklony przed ludzmi z Monolith.
froger3 pisze:Dalo. Tylko sie nie chcialo:)))
nie dalo ;P kika nie spatchowal ;P
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Morden » 2007-08-25, 15:11

A ja dzisiaj postanowilem pograc na Wii... Glownie Red Steel i Raving Rabbids. I wszystko byloby spoko, gdyby nie wczorajszy firmowy wypad do Danii podczas ktorego gralismy sobie druzynowo w brannboll. Wszystko mnie boli jakby kijem mnie okladali, do tego zmeczony jestem odpowiednio... Ale grac trzeba... Hehe.
Obrazek

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: ashka » 2007-08-25, 19:29

Zabieram sie za Yoshinoye i Berserka, zobaczymy, ktore w czytniku zagosci na dluzej....

A przy okazji: czy ktos moglby doradzic jakas gre podobna do GoW'a? Tzn zeby byl ludzki poziom trudnosci, dobra fabula i zeby rozgrywka nie sprowadzala sie do wciskania ObrazekObrazekObrazek :) Moze jakis "Prince of Persia"?

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Morden » 2007-08-25, 20:39

ashka pisze:czy ktos moglby doradzic jakas gre podobna do GoW'a? Tzn zeby byl ludzki poziom trudnosci, dobra fabula
Rygar [Lub Rygar: The Legendary Adventure - tak specjalnie dla Inlagd'a] na PlayStation 2. Ten sam okres i podobny klimat, tylko bez zabawiania sie z laskami i przesadnej pewnosci siebie. Rygar nie powie "Hey gods! FUCK YOU!", ale bedzie bil, i to w bardzo podobny sposob.

Jako ze bronia Rygar'a jest tarcza na lancuchu, bedziesz sie czula jak w domu. Grafika odpowiednia, fabula moze nie az tak wciagajaca, ale niemniej jednak na poziomie, system power up'ow daje rade... W sumie gdy pierwszy raz gralem w GoW, a bylo to po kilkukrotnym przejsciu Rygar'a kilka miesiecy wstecz, pomyslalem ze GoW chamsko ukradl caly system, co moze byc blizsze prawdy niz sie komukolwiek wydaje.

Jesli zmeczysz juz GoW, GoW 2 i Rygar, siegaj po Devil May Cry 1 i 3. Dwojka nie warta jest twoich pieniedzy, chyba ze za jakies symboliczne piec zlotych.
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: froger3 » 2007-08-25, 20:48

Obecnie z braku czasu:

- Wario Land 3 (mniej) - trudna gra, ale wydaje sie naprawde dobra. I ta grafika...
- Mr Driller (baaaardziej :) - ogromne poklady miodu, swietna grafika(momentami trudno uwiezyc ze to pozycja na GBc..). Jedyna wada: uzaleznia na maxa:) - http://media.gameboy.ign.com/media/014/ ... mgs_1.html

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Inlagd sill » 2007-08-25, 21:07

Froger3 pisze:Mr Driller (baaaardziej :) - ogromne poklady miodu
To Mr Driller jest az tak dobry? Gralem w jakas czesc co prawda tylko kilka minut, ale jakos nie udalo mi sie przekonac. Ostatnio jednak kusi mnie Mr Driller Ace i nie wiem czy warto. :undecided:

Ja wlasnie skonczylem codzienna sesje ze Stepmania. Gra jak gra, ale nie mozna zaprzeczyc, ze jako sposob na zrzucenie paru kilogramow jest swietna. :grin:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Morden » 2007-08-25, 21:12

Inlagd sill pisze:To Mr Driller jest az tak dobry? (...) kusi mnie Mr Driller Ace i nie wiem czy warto
Ha! Oczywiscie ze warto. Mam Mr. Driller w wielu wersjach i za kazdym razem gdy kupowalem nowa, zagrywalem sie w ten tytul jak gdybym nigdy wczesniej w nic podobnego nie gral. Wydusilem wszystko z wersji DreamCast i myslalem ze do gry szybko nie wroce... Za czas jakis nawinela mi sie wersja WonderSwan i co? Gralem jak nienormalny. Mr. Driller to naprawde bardzo przyjemna gra, choc moze sie nudzic tym, ktorzy nie lubia gier typu Tetris, Bust a Move...
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: froger3 » 2007-08-25, 21:12

Inlagd sill pisze:
froger3 pisze:Mr Driller (baaaardziej :) - ogromne poklady miodu
To Mr Driller jest az tak dobry? Gralem w jakas czesc co prawda tylko kilka minut, ale jakos nie udalo mi sie przekonac. Ostatnio jednak kusi mnie Mr Driller Ace i nie wiem czy warto. :undecided:
dla mnie jest, ladnie mowiac:), zajebisty. Ale ja uwielbiam ta serie i kazda pozycje lykam bez problemu(szkoda ze to dopiero pierwsza w kolekcji:( Myslalam zeby poczekac az znajde tania wersje na GBA, ale teraz wiem ze wersja na GBC jest rownie dobra. Nie ma sensu nawet sprawdzac na emulatorze nawet bo pozycja ma zupelnie inny "feeling" - na emu byla dla mnie po prostu "fajna" a teraz jest "cudna" :) Jedyny minus ze w PL trudna ja zdobyc(albo mialam pecha): nigdy nie widzialam na allegro, a ze przez przypadek wpadla mi ebayowska aukcja za 40 zl 3XA to coz innego bylo robic - tylko brac i czekac az kumpel z UK przywiezie :D

Jak tylko kupie DS'a to koniecznie musza sprobowac MD DS :)

Morden: ja BAM uwielbiam:) a wersje na DC musze zdobyc choc konsoli jeszcze nie mam. Czekam az pokaze sie aukcja na allegro z ta wlasnie gra. Z tego co wiem to wiecej modow jest :>~~

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Mr Shadov » 2007-08-25, 21:42

Inlagd sill pisze:To Mr Driller jest az tak dobry?
to ja tez potwierdze: taaaaaaaaaaakkk jest taki dobry ;D
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

ODPOWIEDZ