Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

ODPOWIEDZ
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: ramzes64 » 2007-11-30, 23:14

Zalozylem podobny temat na innym forum - pomyslalem ze moze i tu sie nada
-------------------------------------------------------------------------------------------

Chodzi mi o Telewizory - pochwalcie sie co macie, na jakim TV - i na jakiej konsoli na niej gracie/graliscie/zamierzacie grac. Mile widziane zdjecia rowniez z dalszej perspektywy jesli to mozliwe z podlaczonymi kosnolami ;) - nie sam TV, ale CENTRUM ROZRYWKI (TV + kosnole)

Mysle ze fajnie by bylo wrzucic swoja fotke - bo wklepywanie nazw seryjnych, a pozniej ich szukanie w internecie moze byc uciazliwe -zreszta fajnie widziec jak owy sprzet prezentuje sie w domu, a nie na fotce producenta. Badzmy blizej siebie ;) - zajrzyjcie mi do chaty (do pokoju) ;)

Mam taki TV - Combi Philipsa (TV & Video) kupiony dawno, nie pamietam kiedy
Obrazek

glownie wiekszosc swojego pobytu spedzil podwieszony pod sufitem - ale akurat byla przerwa w graniu - wczesniej byl inny zlom w innym pokoju, wtedy N64 bylo podlaczone, ale TV byl na normalnej wysokosci, pozniej jakos w 2002 moze wczesniej N64 poszlo w sprzedaz, zakupiony zostal PSX i sie gralo, ale juz nie tak samo jak na N64
Obrazek
W ten sposob gralem na N64, PSX i GC

w sumie od jakiegos miesiaca/dwoch ten TV ulegl uszkodzeniu, spieciu czy cos w tym stylu. Po naprawie juz nie powedrowal pod sufit i teraz TAK WYGLADA MOJE CENTRUM ROZRYWKI - biednie co? ;)
Obrazek



Na targach PGA spodobaly mi sie takie TV Samsunga
Obrazek

Nawet zaczalem rozwazac, myslec o jakims wiekszym tv LCD - ale w sumie na chwile obecna mi nie potrzebny, nawet nie mialbym go gdzie wcisnac ... za jakis dluzszy czas: rok, dwa, trzy moze juz sobie wlasny jakis konkreniejszy TV sprawie.




Co do mojego to nie wiem ile on ma, ale jest maly - tzn normalny domowy TV - ma przekatna okolo 34cm kineskop (nie obudowa). No i zapomnialem dodac, ze jest MONO, ma z dwoch stron glosniki, tzn z jednej dziala, a z drugiej walor estetyczny, aby symetrycznie to wygladalo, wiec nawet bardzo glupio, bo glos idzie z BOKU - no chyba ze od samego poczatku byl uszkodzony - nie wiem - kosztowal chyba 1500zl - z bratem dalismy po 100zl jak bylismy mali, a stary dolozyl reszte ;) - co eszcze? hmmm

Teraz zauwazylem, ze ma napisane z tylu 50Hz - ale Mario Kart odpalalem i tam jest opcja wyboru, a ze nie wiem po co to - bo mnie sprawy techniczne nie interesuja - ma dzialac, to bralem raz 50Hz - raz 60Hz i dziala ;) a czy jakas roznica - nie wiem.





Podsumowanie:
Na tym TV sie gralo na: N64, PSX, GC

Zastanawiam sie czy warto na czyms takim grac w "konsole nowej generacji" np Wii ;) - gra ktos na podobnie starym TV na nowych konsolach?

Czekam na innych - na WASZE CENTRUM ROZRYWKI
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Morden » 2007-12-01, 08:08

ramzes64 pisze:Zastanawiam sie czy warto na czyms takim grac w "konsole nowej generacji" np Wii ;)
Po pierwsze, Wii jest jedyna konsola ktora nie ciagnie grafiki w tak wysokich rozdzielczosciach jak Xbox 360 czy PlayStation 3, wiec na pewno nie ominie cie hi res jesli grac bedziesz na zwyklym TV.

W przypadku dwoch pozostalych platform granie na zwyklym TV rowniez jest ok. Ludziom sie wydaje ze bez TV full HD gry wygladaja paskudnie a wcale tak nie jest. Wiadomo ze rozdzielczosc jest nizsza, ale wysoka jakosc grafiki robi swoje. Nawet w rozdzielczosci zwyklego TV gry wygladaja swietnie wiec nie widze powodu by wstrzymywac sie z zakupem nowej konsoli.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: ramzes64 » 2007-12-01, 11:05

Co do wstrzymywania sie - to raczej z tego wzgledu, ze wole poczekac jak z GameCube - dopiero w grudniu 2006 GameCube sobie sprawilem - jeszcze duzo przedemna na GC ... a akurat wychodzilo Wii -juz wtedy mowilem, za dwa, trzy lata - kosnole stanieja, gry stanieja - bedzie w co grac ;) Miooodzio. - No ale coraz bardziej che ja miec.

No ale nie sklamie ze mysalem ze na Wii ludzie graja na jaichs tam "szersych TV i wiekszych", a na tym drugim forum, to kilka osob zaprezentowalo swoje TV i na Wii grali na takich domowkach - czyli zwyklych polskich standardach pokojowch ;)

Pochwali sie ktos swoim sprzetem ;> ?
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.


ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: ramzes64 » 2007-12-01, 12:39

aha - no to po zabawie ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: ashka » 2007-12-01, 14:01

Moze sledz sklei watki?

Tez mam "zwykly" TV i bynajmniej nie powstrzyma mnie to przed Wii (thx, Morden).
Obrazek

Jak widac, PS2 lezy na biurku, TV stoi za biurkiem, kabel pad ma na tyle dlugi, ze siega do kanapy. Koc, dwie poduszki i lodowka w zasiegu = zyc nie umierac :lol:

Swego czasu mialam problem z kablami, ale juz wszystko jest pod kontrola.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: ramzes64 » 2007-12-26, 02:20

Aktualnie moje CENTRUM ROZRYWKI wyglada tak

Obrazek

Przenioslem sprzet grajacy w sensie GameCube'a do pokoju mlodszego brata (bo wyjechal za granice), a musialem to zrobic, bo brat drugi - w sensie blizniak przyjechal na dwa tygodnie. Ttroche tu w pokoju sie ciasno zrobilo i swoje miejsce TV znalazl znow pod sufitem. N64 wparowalo do kartonu - narazie gram na Gacku - jesli chodzi o Televvvizoryyy

Tak przy okazji odswiezam temat - moze sie ktos jeszcze dorzuci z fotosami.

A TV na ktory sie teraz przezuciem - hmm, gorszy od tamtego Philipsa - no ale co poradzisz ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: ramzes64 » 2008-05-15, 23:28

Obrazek

mam taki bajzel ze szkoda gadac ;D - chwilowo ten X tak bo go sprawdzalem, pozniej ladne miejsce mu znajde, a GC pojdzie chwilowo sie schowac, chociaz ten na zdjeciu mam zamiar wystawic na aukcje z tymi 3padami, maja problemy z galami - ale jakos niemoge sie zebrac z tym, aby miec porzadek jakis ostatnio
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Axi0maT » 2008-05-16, 06:19

ramzes64... masz jeszcze gorszy syf niz ja :P

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: mog123 » 2009-03-11, 19:48

Ok, jako iż mam nowy TV, wypadałoby sie nim pochwalic :)

Obrazek

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Ukukuki » 2009-03-11, 19:57

Brudna ściana od nóg :grin: mam to samo :lol: . Postaw PS2 wyżej bo sie ładnie prezentuje a ty trzymasz je przy nodze :P .
Famicom!

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: mog123 » 2009-03-11, 20:06

Wtedy będzie z okna na nie świecić i pożółknie :/

Awatar użytkownika
NeYo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2009-03-01, 20:52

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: NeYo » 2009-03-11, 20:31

Zazdroszcze wam.... ja mam jeszcze skromniej niż ramzes na zdjęciu... :( Nom mog to hańba, tak "nisko" mogą stać tylko piece :P tam ich miejsce, na najniższym padole 8)

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: kon » 2009-03-12, 01:31

ja ostatnio gram na zestawie ps2 i gcn plus projektor. najwyzszych lotow nie jest ale na duzej scianie w zaciemnionej piwnicy daje niezapomniane wrazenia w graniu np. w pro evolution soccer, wind wakera, metroid prime czy ogladaniu cuscenek z mgs3. polecam, coraz tansze jest to rozwiazanie o ile ma sie w domu warunki.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: ramzes64 » 2009-03-12, 01:41

NeYo pisze:Zazdroszcze wam.... ja mam jeszcze skromniej niż ramzes na zdjęciu... :(
U mnie wcale nie jest już tak skromnie ;D - może jak dam rade - to cpykne foto mojego zestawu do Wii ... bo GameCube postanowilem odpalac na tym malym telewizorku jednak (no i inne stare konsole: N64, XBox)

aha - pochwal sie swoim "centrum rozrywki" - nieważne jakie by nie było, fajnie widzieć - kto, gdzie i jak/w jakich warunkach gra.
NeYo pisze:Nom mog to hańba, tak "nisko" mogą stać tylko piece :P tam ich miejsce, na najniższym padole 8)
A to fajnie powiedziane - zgadzam sie! (wyjatkiem są laptopy 8) )

... mog123 (sorry jesli sie myle) ale ty płci przeciwnej jesteś? :angel: różowa ściana, biały laptop, lampka, telewizor? ... hmm - niepodoba mi sie ten TV - taki biały - wole czarne. A no i te kable tak wiszące, jeśli już telewizor wisi na scianie, to fajnie by bylo pochowac kable - ladniej sie to prezentuje
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ