Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: DizzyX » 2011-05-22, 11:45

Kupno CDTV i ustawienie go pod TV zmusiło mnie do pewnych zmian w ustawieniu sprzętu... cały czas byłem przekonany, że na "górnej" półce pod TV zmieści się CDTV i coś jeszcze, no ale niestety się przeliczyłem :) ustawienie czegokolwiek innego odpada z kilku powodów (m. in. estetycznego :P).
Tak że aktualnie "centrum" wygląda tak:

Obrazek
Natomiast wystawki wyglądają (od góry idąc) następująco:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Zelas12
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 231
Rejestracja: 2011-02-06, 09:41
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Zelas12 » 2011-05-24, 16:57

Że tak za offtopuje sprawne to kupiłeś?

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: DizzyX » 2011-05-24, 21:56

Zelas12 pisze:Że tak za offtopuje sprawne to kupiłeś?
Chodzi Ci o CDTV? Tak, przetestowałem i to już dość ostro, wydaje się w 100% sprawne :) nie grzeje się, nie wiesza, wszystko chodzi, płyty czyta. Jedynie caddy lekko pęknięte, ale niedługo - wraz z innymi zakupami wzbogacającymi CDTV - przyjdzie i nowe caddy :)
A jeśli chodzi o resztę konsol - praktycznie wszystko jest sprawne; jedynie PS2 ma problemy z czytaniem CD (czyli laser do ustawienia, a ja nie mam serca się bawić, bo się boję że spsuję, a DVD czyta) i nie wiem czy PSOne jest sprawne, bo przyszło jako gratis do paczki i bez zasilacza (pewnie trup, ale ma ładną obudowę i ładnie na półce wygląda ;) )

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Axi0maT » 2011-05-25, 05:28

CDTV jest praktycznie nie do zajechania. Sprzet jest tak porzadnie zrobiony ze wojne atomowa by przetrwal (zreszta jego waga swiadczy o tym ze chyba z hartowanej szwedzkiej stali go robiono ;) ). Jedynym problemem CDTV sa wypadajace przyciski po prawej. Mi jeden juz zginal... nawet nie wiem kiedy!!! Tak wiec uwazaj, bo nawet wycieranie kurzu moze byc przyczyna znikniecia przycisku :???:

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: DizzyX » 2011-05-25, 07:13

Axi0maT, co do przycisków to wiem... są strasznie delikatne i mają mały skok - jeśli chce się je wciskać, to z wyczuciem ogromnym trzeba. Choć w sumie z tych potrzebnych przysisków to tam chyba tylko reset jest - a resetować równie dobrze można i Powerem, chociażby i tym na pilocie... :)

mcfly12
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 781
Rejestracja: 2011-01-02, 22:19

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: mcfly12 » 2011-05-25, 15:13

Od dziś zaczynam wakacje więc postanowiłem ten czas jakoś spożytkować. Zrobiłem kilka zdjęć mojej "jaskini". Oto ona:
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Cycki i Heavy metal to dwie najlepsze rzeczy jakie przytrafiły się ludzkości.

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Baieros » 2011-05-25, 15:43

Jurassic Park, Rambo i Back to the Future :) NICE!! How much? Czemu ja nie mam wakacji? Ja też chce!

a, gdzie jest SNES?:D

stoodio
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 895
Rejestracja: 2010-05-18, 13:04
Lokalizacja: Radom | P(r)oland
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: stoodio » 2011-05-25, 16:01

Zajebisty kącik - taki klimatyczny :)

Nigdy jednak nie zrozumiem, jak można grać w current gen'a na starym TV/retro konsolę na nowym TV?
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Axi0maT » 2011-05-25, 16:04

Baieros pisze: a, gdzie jest SNES?:D
Pal licho SNESa... Axi0maT sie pyta gdzie sie podzialo N64!?!?!? Ale widzac 3 PSXy juz sie domyslam ze to kolejny czlonek klanu zwyrodnialcow spod znaku sony... tfu, diabelskie nasienie... ;)
stoodio pisze:Nigdy jednak nie zrozumiem, jak można grać w current gen'a na starym TV/retro konsolę na nowym TV?
Jak lezakowal u mnie swego czasu xbox360 (inaczej nazwac tego nie mozna bo grac nie bylo na nim w co mimo posiadania 20 ponoc topowych gierek) to podlaczonego go mialem pod zwyklego kineskopowca 29"... I powiem ci ze mozna sie przyzwyczaic. Jedyny problem to bardzo male napisy w wiekszosci gier. Gdyby nie ten szkopul to pewnie nic by mnie nie przekonalo do nowych LCD/Plazm. Na szczescie klocka360 juz nie mam, wiec problem samoczynnie sie rozwiazal... W domu zdecydowanie zostaje kineskopowiec :D

mcfly12
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 781
Rejestracja: 2011-01-02, 22:19

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: mcfly12 » 2011-05-25, 16:09

Baieros, Jurassic Park chyba coś koło 80 zł, Back to the Future chyba coś koło 60 dałem a za Rambo nie więcej jak 40 zł. Nie pamiętam dokładnie, bo już jakiś czas temu kupowałem te filmy. SNES'a jeszcze nie ma ale będzie bo dopiero zaczynam się rozkręcać z kolekcjonowaniem. A SNES znajduje się na wysokim 4 miejscu mojej konsolowej wishlisty.

stoodio, jak się lubi grać to można. Niestety obecnie nie mam ani środków ani miejsca na drugi TV.

Axi0maT tu walnąłeś jak łysy o kant koła. N64 to maszynka, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, którą kupuje następną. Ta pusta półka jest właśnie przeznaczona na pudełka z grami na N64... I nie zwyrodnialców - ja szanuje wszystkie konsole bez względu na producenta.
Cycki i Heavy metal to dwie najlepsze rzeczy jakie przytrafiły się ludzkości.

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: DizzyX » 2011-05-25, 16:44

mcfly12 pisze:I nie zwyrodnialców - ja szanuje wszystkie konsole bez względu na producenta.
Nie przejmuj się ,z Axia po prostu taki... Nintendofil :D

stoodio
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 895
Rejestracja: 2010-05-18, 13:04
Lokalizacja: Radom | P(r)oland
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: stoodio » 2011-05-25, 16:54

Jasne, do wszystkiego można się przyzwyczaić - PS3 można podłączyć nawet do 14" telewizora. Sam znam kolesia, który grał przez 3 lata na PS2 na czarno-białym TV'ku...
Dziwi mnie jednak fakt, że dorosła osoba decyduje się na zakup nowego sprzętu (który swoje kosztuje), nie będąc w stanie skorzystać z pełni jego możliwości... :undecided:

Sam gram na PS3 (od ponad 3 lat) i od razu priorytetem było dla mnie nabycie stosownego telewizora, dopiero potem zakupiłem konsolę. Granie na current gen'ach w standardzie SD to lizanie loda przez szybę - rzekłem.

Do NES'idła służy mi zgrabny, kolorowy TV'ik 14" :)
Obrazek

Awatar użytkownika
marcin_N
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 325
Rejestracja: 2010-11-21, 22:18
Lokalizacja: Gniezno

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: marcin_N » 2011-05-25, 16:56

Najbardziej podoba mi się fotel z samochodu. Czyżby z golfa II? :smile:

Awatar użytkownika
Bijman
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 608
Rejestracja: 2007-05-18, 22:07
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Bijman » 2011-05-25, 17:00

Widzę, że masz sporą kolekcję kapsli po piwach :), ciekawie to wygląda w tym szklanym koszu. Pamiętam, że kiedyś też rozwieszałem na ścianie plakaty np. z Larą Croft z Tomb Raider 3, które miałem z Neo Plus. Ogólnie nieźle urządziłeś sobie kącik do grania i spora kolekcja gier PS1. Good job.

Awatar użytkownika
michu40i4
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 648
Rejestracja: 2010-07-31, 14:29
Lokalizacja: D.Śląsk/Kamionki
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: michu40i4 » 2011-05-25, 17:16

mcfly widzę, że dużo browaru już wypiłeś. A co to za tajemniczy pokrowiec na płyty z napisem PSP?? :P

ODPOWIEDZ