Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Radek 666
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2005-12-21, 16:35
Lokalizacja: ChrZanOW
Kontakt:

Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Radek 666 » 2006-04-18, 08:42

no to u mnie jest tak:
- ze mi rodzice kaza zciac wlosy, a zapuszczam je juz 6 miesiecy ( za godzine ide do fryzjera :cry: )
- ze brak kasy na akcesoria do n64
- Jak sie starzy na cos uprza
- Cala ta polska
Ostatnio zmieniony 2007-04-14, 00:05 przez Radek 666, łącznie zmieniany 1 raz.
:P :P :P <--- Lubie ten Emot :P :P :P

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Blackie » 2006-04-18, 09:10

Glupi ludzie, glupie gadanie, glupie topici.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: soberpl » 2006-04-18, 13:45

Blackie pisze:Glupi ludzie, glupie gadanie, glupie topici.
Zgadzam sie :x

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Senshu » 2006-04-21, 16:34

Maasony! parasole jedne, tvn zydy! RAUS...katolicki glos w Twoim domu !!! - armia "ksiendza" dyrektora.

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Damjen » 2006-04-22, 08:31

Co mnie wkurza? Xionc Oyciec Dyrektur :x
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Axi0maT » 2006-04-24, 07:56

- Dresiarze, koksy, playboy'e - bo to bezmozgowce... nie powinno sie takich wypuszczac bez kaganca, a najlepiej na smyczy prowadzac
- szowinisci i feministki - bo sa skrajnosciami i nikt z nich nie ma racji
- caly kler z papiezem wlacznie - bo opowiadaja bajki, w ktore sami nchyba nie wierza
- murzyni - bo smierdza i rapuja
- zydzi - bo to to samo co araby tylko ze maja pejsy :lol:
- araby - bo porwali Stasia i Nel :P
- jebane slazaki, a w szczegolnosci gornicy (bez obrazy dla czlonkow forum :evil: ) - bo wszyscy za nimi placza jak ich w kopalni zasypie - po (kwiatuszek) tam schodza, poza tym nigdy nie wiem co mowia - mieszkamy w Polsce niech wiec naucza sie mowic po polsku?
- pedaly i lesby - bo rzadaja marszow rownosci i takich tam - niech sie pieprza w domu, a nie wychodza z tym na ulice,
- pedofile - bo sa chorzy psychicznie
- przestepczosc w polsce i gliniarze pierdzacy w stolek i nic nie robiacy aby to zmienic - bo powinni zajmowac sie przestepcami a truja zycie normalnym ludziom.
- zolnierze co wyjechali do Iraku i wracaja w plastikowych workach - po (kwiatuszek) ludzie placza za nimi - przeciez wiedzieli co ich czeka i na co sie decyduja - taki zawod - mogli zostac kopaczami rowow - tez fajne zajecie
... i pewnie jeszcze sporo innych spraw, ktore aktualnie wylecialy mi z glowy

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Blackie » 2006-04-24, 08:13

Chcialem to skomentowac, ale w ostatniej chwili stwierdzilem, ze to i tak nie ma sensu. W kazdym badz razie jest co komentowac.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Axi0maT » 2006-04-24, 09:14

A prosze bardzo... zapraszam do dyskusji... Rozmowy z toba Blackie zawsze sa interesujace i owocne :evil:

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: soberpl » 2006-04-24, 17:41

Jezeli masz cos do slazakow to pewnie i Kaszubow , Goralow ect.? + z tymi gornikami to tez przegioles ... po to schodza pod ziemie ,zeby wydobywac wegiel, ktory jest potem przerabiany na energie + skladnik paliwa. Rolnicy tez sa zli prawda? Moze to jednak z Toba jest cos nie tak :shock:

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Gimiak » 2006-04-24, 19:17

Axi0maT pisze: - jebane slazaki, a w szczegolnosci gornicy (bez obrazy dla czlonkow forum :evil: ) - bo wszyscy za nimi placza jak ich w kopalni zasypie - po (kwiatuszek) tam schodza, poza tym nigdy nie wiem co mowia - mieszkamy w Polsce niech wiec naucza sie mowic po polsku?
To skomentuje :evil: - normalnie mieszkam w Opolu, w tym rejonie bardzo duza ilosc osob posiada paszport niemiecki. A ja (kwiatuszek) nie! I denerwuje mnie to, ze takie typy moga sobie zalatwic prace zagranica o wiele latwiej niz przecietny polak, dla ktorego jest to prawie, ze niemozliwe [prawie]. Nie odbierac mi tylko tego, ze chcialbym miec paszport, bo niechcialbym. Jestem 100 % Polakiem :], tyle, ze myslalem, ze po wejsciu do Uni zmieni sie duzo... widac jedno sie nie zmienilo... o czym to rzad mysli ? O sobie!
Axi0maT pisze: - zolnierze co wyjechali do Iraku i wracaja w plastikowych workach - po (kwiatuszek) ludzie placza za nimi - przeciez wiedzieli co ich czeka i na co sie decyduja - taki zawod - mogli zostac kopaczami rowow - tez fajne zajecie
Z tym sie nie zgodze, nie masz kolego racji.
Zobacz to: http://www.itvp.pl/konfrontacja/odcinek ... /84/lp/933
odcinek: Irak - misja "Kompromitacja".
A zeby jeszcze bylo smieszniej, to mam znajomego, ktory jest zawodowcem i nie mial chlopak wyboru. Dostal informacje, ze albo jedzie albo traci prace.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Axi0maT » 2006-04-25, 10:09

soberpl pisze:Jezeli masz cos do slazakow to pewnie i Kaszubow , Goralow ect.?
Zgadza sie... tylko zebys nie myslal ze chce ich wszystkich wytepic... rozumiem ze slazacy i Gorala maja swoje gwary, a w Kaszubi nawet osobny jezyk... ok... niech sobie mowia... to jest kultura, tradycja itd... ja im tego nie zabraniam... ale jak widze w telewizji takiego gorala, albo serial gdzie gadaja po Slasku to mnie krew zalewa, ze czlowiek za to placi (bo to przeciez z naszych pieniedzy) a za cholere nie potrafi zrozumiec co oni mowia i o co chodzi... niech to sobie leci w telewizji regionalnej, prywatnej... lub nie wiem jakiej... ale nie w publicznym TVP
soberpl pisze: z tymi gornikami to tez przegioles ... po to schodza pod ziemie ,zeby wydobywac wegiel, ktory jest potem przerabiany na energie + skladnik paliwa.
To wiem, ze po to schodza pod ziemie by wydobywac wegiel... Chodzi mi tylko o to ze taki maja zawod i wiedza na co sie decyduja schodzac pod ziemie, wiec powinni sobie zdawac sprawe z tego ze moga zginac... a potem takiego piasek przysypie i wielki placz... mogl skladac dlugopisy, albo robic wydmuszki... tez praca i tez platna... ale nie... musi sie pchac pod ziemie... ja tam ich wegla nie potrzebuje - jest tyle alternatywnych zrodel energii ze tych gornikow to bym zostawil z 10% albo mniej... przeciez i tak chyba tylko 2 lub 3 kopalnie sa rentowne, reszte pozamykac... co to ja mam doplacac do tego ze oni maja zamiar bawic sie w kreta? - spojrz na kraje uprzemyslowione - gdzie tam masz gornikow? Jest oczywiscie pewna liczba tych krecikow bo wegiel jest potrzebny np. do wytopu stali itd... ale czy we Francji, Wloszech lub Niemczech slyszales o tym by ktos ogrzewal mieszkanie weglem? To tylko w Polsce mozliwe.
Poza tym mam jeszcze uraze do tych gornikow o to, ze stereotyp rodziny takiego ludzika wyglada tak ze ojciec bawi sie w kreta a cala reszta rodziny jest na jego utrzymaniu (bo nikt nie raczy ruszyc dupska do roboty) - a potem jak tatusia przysypie to wielki placz, bo umarl jedyny zywiciel rodziny... ale nic to... maja wszyscy rente po tacie, taka ze wykarmilby za pol domu dziecka
soberpl pisze: Rolnicy tez sa zli prawda?
Rolnicy to tez mnie wkurzaja (zapomnialem o tym napisac). Standardowa sytuacja to zaganianie malych dzieci do pracy... ok niech pracuja zamiast sie obijac... ale oni wpychaja takiego 10-ci latka do ciagnika, albo karza pracowac przy snopowiazalce itd... konczy sie to tak ze taki ojciec nie zdaje sobie sprawy ze dziecko czasem jest odrobine roztargnione... a potem konczy sie to tak ze dzieciaczek cale zycie bez reki chodzi i do konca zycia jest inwalida (sam mam takiego kolege).. a dlaczego? Przez glupote ojca.
Poza tym wszyscy ogladali pewnie program ARIZONA... to nie tylko w tej jednej wiosce tak jest... przeciez rolnik pijacy wino pod sklepikiem to widok tak naturalny jak kwiatki na wiosne... Zamiast dzieci wyksztalcic i wlasciwie sporzytkowac pieniadze to tak koncza... a po wejsciu do unii wcale im sie tak zle nie powodzi
soberpl pisze: Moze to jednak z Toba jest cos nie tak :shock:
Nie... no nie wydaje mi sie po prostu to sa tematy tabu i nikt nie potrafi powiedziec wprost ze go taka zaistanila sytuacja wqrwia... a jak tego nie dostrzega to moze powinien zaczac troche sie tym interesowac.
Gimiak pisze: normalnie mieszkam w Opolu, w tym rejonie bardzo duza ilosc osob posiada paszport niemiecki. A ja (kwiatuszek) nie! I denerwuje mnie to, ze takie typy moga sobie zalatwic prace zagranica o wiele latwiej niz przecietny polak, dla ktorego jest to prawie, ze niemozliwe [prawie]. Nie odbierac mi tylko tego, ze chcialbym miec paszport, bo niechcialbym. Jestem 100 % Polakiem :], tyle, ze myslalem, ze po wejsciu do Uni zmieni sie duzo... widac jedno sie nie zmienilo... o czym to rzad mysli ? O sobie!
Zgadza sie... w tej kwestii uprzywiliejowani sa inni a nie rodowici polacy... Niech sie w koncu okresla czy sa niemacami czy polakami... wciaz narzekaja... niech sie odlacza od naszej Polski... bedzie przynajmniej swiety spokoj - mniej bezrobotnych do utrzymania :twisted:
Gimiak pisze: Z tym sie nie zgodze, nie masz kolego racji.
Zobacz to: http://www.itvp.pl/konfrontacja/odcinek ... /84/lp/933
odcinek: Irak - misja "Kompromitacja".
A zeby jeszcze bylo smieszniej, to mam znajomego, ktory jest zawodowcem i nie mial chlopak wyboru. Dostal informacje, ze albo jedzie albo traci prace.
No to Gimiaku tez sie z toba nie zgodze... a co ten koles sobie myslal idac do wojska? Ze co? Bedzie bawil sie w zolnierza biegajac cale zycie z karabinem po poligonie? Za to zeby bronic ojczyzny i oddac za nia zycie dostaja gruba kase!!! Jak mu sie nie podoba to niech sobie inna prace znajdzie - tak samo jest z policjantami - za to im sie placi z pieniedzy podatnikow - zebysmy mieli spokoj i nie bylo przestepcow... Mam placic takiemu zolnierzowi za to ze siciga mlodych kotow i sie wyrzywa na tych co nie poszli z wlasnej ochoty do wojska? To chyba jakas paranoja do kwadratu - skladal chyba przysiege jak wstepowal do wojska? Wiec wiedzial na starcie co go moze czekac... A jak myslal ze sluzba wojskowa ogranicza sie do chodzenia w mundurze to chyba jest debilem.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Gimiak » 2006-04-25, 12:31

Ostatnia kwestie przemilcze, ale zeby nie robc pustych wpisow wrzuce mala historie co mi sie przydazyla w Niemczech dotyczaca Uber Polakow.
Niedaleko mnie jest polski sklep spozywczy, pracuja w nim 3 kobiety, wszystkie sa polakami. Nie jest to duzy sklepik, mowia po polsku, witaja cie po polsku itp... prawie.
Ktoregos razu chcialem zrobic Gyrosa i potrzebowalem Majonez Kielecki, wiec udalem sie do owego sklepu. Tym razem obslugiwala mnie najmlodsza ze sprzedawczyn, standardowo powiedzialem po polsku 'dzien dobry' na wejsciu, wzialem majonez i podchodze do kasy. Babka po niemiecku wyskakuje do mnie z tekstem '0,85 Euro'. Dalem siano odpowiedajac 'prosze' [po polsku]. I tak sie rozmowa toczyla, ze ja po polsku ona po niemiecku, po czym wyskoczyla do mnie z pierwszymi slowami po polsku 'to co nie umie Pan po niemiecku'.
Krew mnie zalala... niektorzy sa juz po prostu 'bardziej niemieccy niz sam niemiec'. Co za syf!

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Axi0maT » 2006-04-25, 12:55

Gimiak pisze:Ostatnia kwestie przemilcze,
A dlaczego? Wnioskuje ze sugerujecie ze powinnismy placic grube pansje dla tych darmozjadow? Skoro gosciu chce byc zolnierzem to niech walczy!!! Od tego chyba jest no nie? Piekarz piecze chleb, sprzedawca sprzedaje a zolnierz walczy... dla mnie to logiczne... jesli jest inaczej to niech mnie ktos uswiadomi...
Gimiak pisze:niektorzy sa juz po prostu 'bardziej niemieccy niz sam niemiec'. Co za syf!
Zgadza sie... niektorzy staraja sie byc lepsi niz oryginal :evil:
Ostatnio naprzyklad ogladalem dosc ciekawy film "Fanatyk" o gosciu ktory byl skinem i ogolnie postrachem okolicy - tepil zydow (czarnuchow chyba tez)... w koncu sie okazuje ze sam jest zydem

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Blackie » 2006-04-25, 13:21

Przemilcze, bo z Twojej wypowiedzi zawialo wioska i kiszonymi ogorkami, niestety.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Gimiak » 2006-04-25, 13:25

No nie da sie ukryc, ze poruszamy sie po kruchym lodzie, tak jak wczesniej wspomniales tematy tabu :P. Zreszta bulwersujace co niektorych jak widze :?

ODPOWIEDZ