Laptop czy Komputer?

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Laptop czy Komputer?

Post autor: ramzes64 » 2010-09-11, 13:45

quit pisze:Spyro1993 - szczęśliwy posiadacz Acera, chyba Ciebie gdzieś zanotuje, szczególnie, że to najniżej oceniana marka laptopów praktycznie na świecie...w sumie nie bez powodu ;D
też mam laptopa Acera (juz ponad dwa lata/jesli nie okolo trzech) i jestem zadowolony!!! No ale ja nie mam wymagań. Internet, czasem jakis film, moze muzyka, komunikacja z innymi, fora, czasem jakas grafika, stronka w prostej stronie, napisac recenzje itd i mi ODPOWIADA! Cenowo byl dobry wtedy, a bebechy (jak sie ktos nie zna - to mu obojetnie). Do tego co chcialem sprawdza sie nadal wysmienicie. Bateria jest niestety slaba, bo uzywam go caly czas na zasilaczu (jak stacjonarny, nawet podpiety byl przez polowe czasu na stale do TV 26" w razie checi ogladania jakiegos filmu). Po prostu mniej miejsca zajmuje / traktuje go raczej jako stacjonarke/ale mozna go zawsze gdzies przeniesc.

czyli masz juz druga osobe zadowoloną z ACERA
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
quit
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 549
Rejestracja: 2010-08-23, 19:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Laptop czy Komputer?

Post autor: quit » 2010-09-11, 13:48

Notuję ten fenomen! :P
Obrazek

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Laptop czy Komputer?

Post autor: Rafi » 2010-09-11, 14:43

quit, wiadomo, że pod laptopa też podepniesz monitor, ale na moje to jest bez sensu.
Spyro1993 pisze:Laptop nie nagrzewa się jak stacjonarka (miałem niezły kaloryfer pod biurkiem)
Musiałeś mieć po prostu kiepskie chłodzenie i to cała filozofia :wink: , ale najważniejsze, że jesteś zadowolony.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Laptop czy Komputer?

Post autor: Axi0maT » 2010-09-11, 14:56

quit, wiadomo, że pod laptopa też podepniesz monitor, ale na moje to jest bez sensu.
Zgadza sie.. wtedy to sie powoli juz z tego stacjonarka robi :D

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 731
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Laptop czy Komputer?

Post autor: tbxx » 2010-09-11, 14:58

quit pisze:Notuję ten fenomen!
1. Im więcej laptopów sprzedajesz tym większe szanse na wadliwy egzemplarz/niezadowolonego klienta
2. Ja np miałem dużo niepochlebnych opinii na temat Della i ich serwisu. Akurat Acer ma serwis na dość dobrym poziomie.
3. W opinii kumpla handlującego lapkami "każdy lapek poniżej 2k jest składany z poserwisowych odpadów"

Awatar użytkownika
quit
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 549
Rejestracja: 2010-08-23, 19:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Laptop czy Komputer?

Post autor: quit » 2010-09-11, 15:34

tbxx pisze:
quit pisze:Notuję ten fenomen!
1. Im więcej laptopów sprzedajesz tym większe szanse na wadliwy egzemplarz/niezadowolonego klienta
2. Ja np miałem dużo niepochlebnych opinii na temat Della i ich serwisu. Akurat Acer ma serwis na dość dobrym poziomie.
3. W opinii kumpla handlującego lapkami "każdy lapek poniżej 2k jest składany z poserwisowych odpadów"
1. No i najwięksi producenci laptopów wypadają lepiej niż Acer, chociażby Asus(nieźle), Lenovo/IBM(bdb)
2. Dell też żadne fenomen, masa wadliwych modelów i renoma nie wiem skąd. Acer trochę się poprawil, ale jakby poprawili jeszcze jakość samą to może serwisy nie byłyby aż tak potrzebne ;)
3. Nic takiego. Nie wiem skąd takie brednie. Pomijam akcje Refurbished, kiedy to klienci kupują świadomie poserwisowy sprzęt(jest on oznaczony), co nie znaczy, że zły.

Aha, odnośnie lapka i monitora zewnętrznego. Nie rozumiem dlaczego? Wiele ludzi z moich znajomych coś takiego praktykuje, albo z monitorem albo z małym TV. W Akademikach ludzie mają sobie jakieś LCD, chcą oglądać film czy wydajniej pracować, to sobie podpinają, nie mają miejsca na mega rozbudowane zestawy czy telewizory poprostu, a jak jadą sobie do domu, to monitor zostaje a komputer pod pachę. Koszt jest niewielki. Podpina się głośniki do laptopa, to na to samo można monitor. To, że mniej popularne zjawisko nie znacz, że bez sensu i robi z niego stacjonarkę.

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Laptop czy Komputer?

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-29, 18:55

Laptop czy Komputer?
To zależy bo jeśli do pracy to ja polecam zdecydowanie Laptopa a jeśli do grania to stacjonarny.
Obrazek

Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Laptop czy Komputer?

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-29, 18:55

*Przez przypadek 2 razy wysłałem tą samą wiadomość.
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ