Komiksy

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Komiksy

Post autor: froger3 » 2005-12-23, 01:00

Ktos jeszcze interesuje sie/rysuje obrazkowe historie?:)

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Komiksy

Post autor: Damjen » 2005-12-23, 06:26

Sprawa w moim przypadku wyglada tak: mam caly stos Kaczorow Donald za dawnych lat i 3 Giganty :P Jakby gdzies dobrze poszukac to pewnie znalazlbym jeszcze "Rork", "Yans-Gladiatorzy" i pare komiksow z Supermanem i Spidermanem. Caly moj zbior ogranicza sie do pozycji wymienionych powyzej :wink: :P
Kiedys probowalem narysowac komiks, ale to bylo daaaawno temu - bohaterem chyba mial byc Dizzy :) Dziela nie ukonczylem, a teraz nie wiem gdzie lezy.Narysowalem jednak komiks o Jamesie Bondzie, tyle ze bylem wtedy pod wplywem komiksow o Spidermanie/Supermanie i koniecznie chcialem nadac agentowi 007 jakies nadludzkie moce. No i wyszedl komiks o niezniszczalnym agencie ktory potrafi zatrzymywac kule karabinowe w zebach :lol: Powstaly nawet 3 zeszyty jego szalonych przygod :P
Teraz jak na to popatrze to wiem ze najwiekszym moim bledem bylo to ze nie mialem z gory wymyslonej calej przygody tylko dorysowywalem sytuacje na biezaco - ot, co mi przyszlo do glowy, poza tym fabula BARDZO luzno nawiazywala do innych przygod 007:P M.in. Bond skakal po chmurach, szukal jakichs artefaktow w jaskiniach a kwatera MI-6 byla na Alasce albo Grenlandii (nie pamietam dokladnie :P )
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

hdx
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 132
Rejestracja: 2005-12-21, 07:47
Lokalizacja: /bin/laden/
Kontakt:

Re: Komiksy

Post autor: hdx » 2005-12-23, 09:23

Hehe... chcialbym to zobaczyc. Ja czytam troche mangi ostatnio Kenshin'a ale czekam na nastepny tom i sie nie moge juz doczekac...
(kwiatuszek) nienawidzisz mnie bo jestem czarny!
-----
(kwiatuszek) ile Ci mozna tlumaczyc zebys dal sobie spokoj?!

Awatar użytkownika
Radek 666
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2005-12-21, 16:35
Lokalizacja: ChrZanOW
Kontakt:

Re: Komiksy

Post autor: Radek 666 » 2005-12-23, 13:07

Elo co do komixow to ze 3 lata temu czytalem Kaczora Donalda Mialem tego w pierony ( Teraz juz sa w nibie powod: Poszly na stosz czytaj do spalenia ). A tak to czytalem ostatni Street Fighter 1,2,3 pozostalych 3 nie mam. I mange Video Girl Ai 5, Oraz mam zamiar przeczytac Slayers ktory lezy u mnie juz hoho. A po swetach kupie sobie w ksiegarni Naruto wtede to bedzie GIT :twisted:
:P :P :P <--- Lubie ten Emot :P :P :P

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Komiksy

Post autor: froger3 » 2005-12-23, 13:15

Damjen: Ten Dizzy slawetny?:)

ja ostatio gustuej w komiksach dla troche starszych V For Vendetta(moja wielka milosc), Sin city, 300, Ghost In The Shell, Blame!, Osiedle Swoboda, WilQ, komiksy z Batmanem(jedyny superheros ktory mnei nie znudzil).. nie wazne czy polski czy z USA, wazne zeby dobre bylo!

W wolnej chwili przygotowuje scenariusz do 1 planszowki a takze jedna smieszna 2 kadrowke mam na koncie: http://www.deviantart.com/view/23321947/

Nie ukrywam ze chcialabym zyc z rysowania(np. chara design do gier :twisted: )

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Komiksy

Post autor: Gimiak » 2005-12-23, 14:46

Ja.... hm... kurna bedzie tego duzo, czytalem wszo co bylo Marvelowskie dawno temu. Teraz Dragon Ball (komplet), Transformers (old &new, i nie dlugo newnew ;) - ale tylko historie z robotami z lat 90 czyli G1 ), poza tym Venom - obecny - za kreske Francisco Herrery. Czasem (nawet czesto jak mam czas) cos tam rysuje ;), nie pytajcie i tak nie pokaze :P.
Aha no i z polskich to klasyka: Tytus (brak w kolekcji) i Jerzy Jez ;)

Awatar użytkownika
Radek 666
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2005-12-21, 16:35
Lokalizacja: ChrZanOW
Kontakt:

Re: Komiksy

Post autor: Radek 666 » 2005-12-23, 14:51

Gimiak zgadzam sie z toba Tytusow to przeczytalem ponad polowe sa zajebiste ! ! ! Chociaz to nie moje pokolenie heh. Sam nie wiem jak zaczelem je czytac :lol:
:P :P :P <--- Lubie ten Emot :P :P :P

hdx
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 132
Rejestracja: 2005-12-21, 07:47
Lokalizacja: /bin/laden/
Kontakt:

Re: Komiksy

Post autor: hdx » 2005-12-23, 17:11

Gimiak pisze:Ja.... hm... kurna bedzie tego duzo, czytalem wszo co bylo Marvelowskie dawno temu. Teraz Dragon Ball (komplet), Transformers (old &new, i nie dlugo newnew ;) - ale tylko historie z robotami z lat 90 czyli G1 ), poza tym Venom - obecny - za kreske Francisco Herrery. Czasem (nawet czesto jak mam czas) cos tam rysuje ;), nie pytajcie i tak nie pokaze :P.
Aha no i z polskich to klasyka: Tytus (brak w kolekcji) i Jerzy Jez ;)
Gimiak nie daj sie prosic :PP

Hmmm... moze maly szantaz? :> Grupka przestaniemy odwiedzac forum i strone... ale by sie dzialo...

Na temat: A czytacie jakies komiksy internetowe? Polecam losux.prv.pl :D
(kwiatuszek) nienawidzisz mnie bo jestem czarny!
-----
(kwiatuszek) ile Ci mozna tlumaczyc zebys dal sobie spokoj?!

masta_windu
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 79
Rejestracja: 2005-12-21, 00:04

Re: Komiksy

Post autor: masta_windu » 2005-12-23, 18:13

W komiksy zaopatrzam sie u mojego brata, on ma juz 28 lat i zbiera je od dziecka, dlatego moge sobie poczytac wiele trudno dostepnych numerow, zbiera prawie wszystko, polskie: Tytus..., Kajko..., Kajtek...,Thorgal, itd, z zagranicznych to wiekszosc tytulow ze znanych wydawnictw, Marvele, Dark Horsy, itd. Sam wole zbierac nowsze, powazniejsze pozycje, "Kaznodzieja", "Transmetropolitan", "Sandman", itd. No i jeszcze od czasu do czasu kupuje sobie cos ze "Star Wars". I nie moge zapomniec o moim idolu, sledziu, jak dla mnie mistrz rysunku w Polsce, niektorzy powinni go kojarzyc ze wspolpracy Magiera i L.A. (Kodex II), wspolpracy z Jamalem oraz z magazynu "Secret Service", zazwyczaj w Super Superach bazgral, i tez w "Kompendiach wiedzy SS". Polecam jego komiks "Osiedle Swoboda", jako odzielny projekt oraz zawartosc "Produktu". Swego czasu sie zeszmacil, rysujac Zefira do szczeniackiego "MIX Komiks", ale przyznam, ze kupilem kilka numerow ze wzgledu na jego kreske. Po za tym wymiata tez Lobo i Jez Jerzy. Za mlodu tez sie kupowalo Donaldy i Giganty, ale to stare dzieje. Dobra koncze bo zanudzam.

Losuxa kiedys czytalem, konkrecik. Czytalem tez cos o jakims motorze i koledze, poryte maksymalnie, poszukam pozniej.

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Komiksy

Post autor: Damjen » 2005-12-23, 18:31

froger3 pisze:Damjen: Ten Dizzy slawetny?:)
Tak - bohater-jajko :P Byl latwy do narysowania a poza tym jego pierwsza przygoda byla zywcem przeniesiona z gry :)
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Komiksy

Post autor: froger3 » 2005-12-25, 12:15

Mace: e tam zeszmacil, po prostu koles chcial zarobic(a wiem ze place rysownikow komiksowych w PL sa strasznie male, wiec jak trafi sie okazja to trza korzystac) na tym co lubi i tyle, a ze robi to dobrze to tylko korzysc dla czytalnika jest. A Produkt wymiata(podobnie jak osiedle:), te ciagle nawiazania do konsol, klimat blokowiska i wogole...
"Transmetropolitan" to jeden z moich ulubionych tytulow, swietnie rysowany i nie glupi:)

masta_windu
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 79
Rejestracja: 2005-12-21, 00:04

Re: Komiksy

Post autor: masta_windu » 2005-12-25, 13:02

No w sumie to masz racje, a nawet to i dobrze, ze pokazal dzieciakom jak sie komiksy w Polsce powinno robic.

Awatar użytkownika
Radek 666
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2005-12-21, 16:35
Lokalizacja: ChrZanOW
Kontakt:

Re: Komiksy

Post autor: Radek 666 » 2005-12-25, 15:16

A taka ciekawostka sledziu rysuje tez PEPSI. Te etykiety od butelek i Naklejki pod nimi 8)
:P :P :P <--- Lubie ten Emot :P :P :P

masta_windu
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 79
Rejestracja: 2005-12-21, 00:04

Re: Komiksy

Post autor: masta_windu » 2005-12-25, 16:07

No ostatnio czytalem o tym w Gildii Komiksu, chodzi o ta nowa promocje... "Powiem ci bo cie lubie". Na stronie pepsi.pl jest nawet tapeta do pobrania, u mnie juz ozdabia ekran.

hdx
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 132
Rejestracja: 2005-12-21, 07:47
Lokalizacja: /bin/laden/
Kontakt:

Re: Komiksy

Post autor: hdx » 2005-12-25, 17:37

Te obrazki na PEPSI sa genialne. Pozazdroscic talentu.
(kwiatuszek) nienawidzisz mnie bo jestem czarny!
-----
(kwiatuszek) ile Ci mozna tlumaczyc zebys dal sobie spokoj?!

ODPOWIEDZ