Pochwal się swoim kanałem YT, Twitch, czy na innej stronie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Pochwal się swoim kanałem YT, Twitch, czy na innej stronie

Post autor: kolo » 2018-08-15, 10:26

Jak w temacie, pochwalcie się swoimi kanałami na YouTube, Twitchu czy gdziekolwiek indziej gdzie coś macie. Poza bezczelną reklamą mojego kanału mam nadzieję że forum będzie mniej zaśmiecone wątkami typu:
"hej to mój nowy kanał, sprawdźcie koniecznie" i jedną odpowiedzią gdzie Axiomat czule wspomina czasy gdy nowi nie mieli prawa do wrzucania linków ;)

Czas na wspomnianą wcześniej bezczelną reklamę:
https://www.youtube.com/channel/UC43kNb ... 7G5OFqvypg
Znajdziecie tutaj intra z gier, zakończenia z wybranych gier (głównie bijatyk), czasem creditsy i jedną wideorecenzję która była tak kiepska że następnej raczej nie będzie. Obecnie staram się wrzucić nowy filmik mniej więcej co dwa tygodnie. Nie znajdziecie tutaj natomiast streamów live i materiałów wysokiej rozdzielczości zgrywanych z emulatorów, tylko tró hardware.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pochwal się swoim kanałem YT, Twitch, czy na innej stronie

Post autor: kolo » 2020-09-20, 19:41

Na moim kanale od jakiegoś czasu oprócz wstępów z gier na konsole są dostępne też intra na PC, niedawno pojawiły się również intra po polsku z nowszych gier konsolowych albo starszych pecetowych. Obecnie filmiki przechwytywane są w większości skalowane do 1080p ze względu na to że kompresja YT robi z nimi straszne rzeczy w oryginalnych rozdzielczościach.
Kanał: https://www.youtube.com/c/kolopsx
Nowe intra po polsku co drugi czwartek: https://www.youtube.com/playlist?list=P ... gKbBvSQRsA
Sega, Sega über alles
Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Pochwal się swoim kanałem YT, Twitch, czy na innej stronie

Post autor: Tomek Walancik » 2021-03-02, 13:53

Fajnie :)
Obrazek

Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Pochwal się swoim kanałem YT, Twitch, czy na innej stronie

Post autor: Tomek Walancik » 2021-03-04, 14:04

Ostatnio zmieniony 2021-04-26, 12:31 przez Tomek Walancik, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Obrazek

Zlauspremi
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 1
Rejestracja: 2021-03-18, 15:16

Re: Pochwal się swoim kanałem YT, Twitch, czy na innej stronie

Post autor: Zlauspremi » 2021-03-18, 15:37

Cześć, jestem nowym użytkownikiem tego forum, szukałem ciekawych gier na SNES do mojego kanału na yt i znalazłem ten temat w którym można się owym kanałem pochwalić :D Kanał dopiero raczkuje, zacząłem właśnie serią Super Mario World, po niej chcę kontynuować jeszcze minimum ze dwie, trzy gierki z Super Nintendo a później zobaczymy ;) Nie przedłużając łapcie link do kanału, może akurat się komuś spodoba! Pozdrawiam.

https://www.youtube.com/channel/UCCY_iQ ... sM6b-dvzIw
Zlaus Premi

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Pochwal się swoim kanałem YT, Twitch, czy na innej stronie

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-26, 12:37

@Zlauspremi, Cześć, bardzo mi miło ciebie poznać :p
Co do kanału YouTube, widzę że pojawiło się coś z Super Mario World i widzę że używasz emulatora i okej na YouTube używaj ale na przyszłość zacytuje ci coś.
5. Tradycja Retroage wywodzi się z jego negatywnego podejścia do piractwa. Pirackie gry nie przedstawiają ŻADNEJ wartości. Zatem wszelkie linkowanie do stron typu warez, p2p czy tym podobnych które traktują o piractwie, będzie surowo karane. Dotyczy to również dyskusji o romach gier oficjalnie wydanych, a także samej emulacji. Kwestie tzw. patchy (łatek), są dopuszczalne o ile nakłada się je na oryginalne oprogramowanie
Po prostu unikaj tutaj poruszania tematu emulacji, piracta itd (Tak na przyszłość)
Obrazek

Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Pochwal się swoim kanałem YT, Twitch, czy na innej stronie

Post autor: Tomek Walancik » 2022-07-29, 21:46

Generalnie kariery YouTubera robić nie będę ( i nie mam zamiaru) ale wspomnę o moim kanale - https://youtube.com/channel/UC5sJFkrDKcUq1gatQmT9xQg

Generalnie chyba na razie jedyne co będzie na "kanale" to gameplaye z gier do recenzji które I tak wylądują na kanale retroage także raczej nic ciekawego (No chyba że ktoś tak bardzo będzie chciał widzieć moje gameplaye przedpremierowo : P).

Generalnie myślałem żeby raz na ruski rok wrzucić coś innego z użyciem mojego komentarza ale jakby to powiedzieć.... mój głos jeszcze do końca nie spełnia kryteriów: d


Tak czy siak zapraszam.
Obrazek

Obrazek

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 332
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Pochwal się swoim kanałem YT, Twitch, czy na innej stronie

Post autor: siudym » 2022-07-31, 12:59

Przecież na tym kanale niczego nie ma. (?)

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Pochwal się swoim kanałem YT, Twitch, czy na innej stronie

Post autor: Tomek Walancik » 2022-07-31, 13:04

Napisalem "Chyba na razie jedyne co BĘDZIE....." i powiedziałem że kariery youtubera robić nie będę takze nie spodziewajcie sie regularnych filmow....
Może jeden film będzie na miesiąc lub na rok, nie wiem
.
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ