Wielkie oczekiwanie na...

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Wielkie oczekiwanie na...

Post autor: Gimiak » 2006-01-10, 11:42

Jakbyscie sie domyslali jub niewiedzieli w listopadzie kupilem - wygralem na ebay.de Virtual Boya wraz z 9 grami. Dalem duzo - bardzo duzo! Jak patrze jak teraz Morfeusz wystawia VB za 199zl to mi sie serduszko kraja. Tyle, ze (niby) wygralem wszystko w boxach - stan kolekcjonerski. Oprocz VB i gier, w zestawie byly jeszcze sluchawki (org od VB). Jak to z przekletym ebay/allegro bywa ustalilem sobie gorna polke ile moge dac, ale w ostatniej chwili "odrobinke" przegiolem ;). I tak wyszlo, ze do tej pory tego VB nie mam. Za 1 razem paka zginela na poczcie - niewazne. Jak sie okazalo, ze paczka wrocila do sprzedawcy (ponad 400 *, zero negatywow) to niby miala byc wyslana drugi raz. Tyle, ze jak sie okazalo byla to aukcja grzecznosciowa i osoba posiadajaca VB drugi raz mi go nie wyslala. Dostalem maila od sprzedawcy, ze prosi o moj numer konta. Oczywisci wyslalem po 1,5 miesiaca oczekiwan.
Ale jak do dzis wplaty nie ma, jest za to cos innego.
Jak przyjechalem do Niemiec (8.01) w skrzynce na listy znalazlem list. W liscie podane sa informacje od przewoznika [cos jak DHL]- mam numer przesylki i telefon kontaktowy. Przesylke mieli w posiadaniu do 9.01.. Oczywiscie zadzownilem wczoraj, faktycznie paka jest i czeka, podalem jeszcze raz adres i dzis czekam na cos blizej nieokreslonego. Wszystko wskazywalo byna VB gdyby nie to, ze jest to przesylka od jakiejs firmy. Poracha. Nienawidze czekac jak nie wiem co to :evil:
PS: I teraz sobie czekam... ale fajnie ;)

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Wielkie oczekiwanie na...

Post autor: Damjen » 2006-01-10, 13:21

Daj od razu znac co przyszlo :wink: Oczywiscie jesli bedziesz w stanie chocby na chwilke oderwac sie od gry na VB, w razie jakby sie okazalo ze to on jest w tej paczce :D
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Wielkie oczekiwanie na...

Post autor: soberpl » 2006-01-10, 13:29

Wlasnie ,nie zapomnij napisac co to jest :P BTW fajna liczba komentarzy :P 666 :twisted:

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wielkie oczekiwanie na...

Post autor: Gimiak » 2006-01-10, 14:54

Rany nienawidze czekac... zawsze byli w godzinach 13-14 a tutaj juz 15 i dupa. ;(

[ Dodano: 2006-01-11, 21:09 ]
Normalnie sie zdenerwowalem. 2 dni czekania i nikt nie przyjechal [kurier], trzeba wziasc sprawe w swoje rece. Dzis dzwonilem i umowilem sie na odbior osobisty w siedzibie jednostki H.L.G. w Dortmundzie. Data: 14.01 od 7-18. Kurna najgorsze jest to, ze przez to zakichane dzwonienie do biura place 10 centow za minute. Juz mi zezarlo prawie 4 euro- syf. :?
Mam nadzieje, ze w sobote wszystko sie wyjasni. Najlepsze jest to, ze musze jeszcze raz zadzownic i zapytac czy racza otworzyc mi drzwi jak paczka bedzie. :x

ODPOWIEDZ