Wii - pytania

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii - pytania

Post autor: ramzes64 » 2009-03-27, 18:10

rozni sie to tez cena - na GC ta gra jet bardzo droga (tzn na Wii byla tania i jakos ostatnio podskoczyla)

* no ale jeli nie masz Wii - to musialbys do tanszej ceny gry - doliczyc zakup konsoli -wiec chyba juz taniej wyjdie tobie kupic chyba wersje na GC
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Wii - pytania

Post autor: hat » 2009-03-27, 20:53

Czyli z tego co widzę to różnice są raczej kosmetyczne :smile:
ramzes64 pisze: * no ale jeli nie masz Wii - to musialbys do tanszej ceny gry - doliczyc zakup konsoli -wiec chyba juz taniej wyjdie tobie kupic chyba wersje na GC
Raczej nie warto dla jednej gry wyrzucać tych paru stówek , będę musiał zapolować na wersje GC .
Obrazek

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Wii - pytania

Post autor: Blackie » 2009-03-28, 14:19

Co do "wytrzymalosci" Wii. Nie gralem na konsoli ponad rok. Odpalilem sobie konsole ostatnio, chcac sprawdzic Zelde TP. Wlaczam konsole a tu takie cos:

http://www.youtube.com/watch?v=CsmBFP1LtwA

Tak glosno to daje, ze grac sie nie da. Gwarancja na konsole juz sie skonczyla, wiec jedyne co mi pozostaje to rozkrecic konsole samemu i naprawic to sam. Nie jest to zbyt skomplikowany zabieg, ale wcale mi sie to nie usmiecha.
He only went so far as the subconscious.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii - pytania

Post autor: ramzes64 » 2009-03-28, 14:24

nie strasz kolegi (wiemy, że jesteś nieprzychylnie nastawiony do Nintendo) - X360 tez sie psują - i to częściej!
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
boltzman
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 232
Rejestracja: 2008-08-20, 12:15

Re: Wii - pytania

Post autor: boltzman » 2009-03-28, 14:26

Innej drogi nie masz, chyba że zrobisz to jako naprawa pogwarancyjna. Pewnie kosztować coś to będzie.

Na YT pełno widzę rozwiązań tego problemu. Może jednak spróbujesz...
Nie ma nic bardziej przerażającego, niż głupota w akcji.

FC GoldenEye 007 Wii - 128 736 299 761
Mario Kart DS - 481 340 722 337
StarFox Command DS 844 241 773 115

Awatar użytkownika
3bik_z
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 108
Rejestracja: 2008-04-05, 21:03

Re: Wii - pytania

Post autor: 3bik_z » 2009-03-28, 15:13

Miałem ten sam problem, przestało bzyczeć samo po 2 dniach. A już się bałem, że będę musiał rozkręcać. Blackie, było grać na Wii, to by teraz działało poprawnie! :grin:

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Wii - pytania

Post autor: Blackie » 2009-03-28, 16:02

Ramzes: blad. Jestem nieprzychylnie nastawiony do Wii.

boltzman: widzialem juz wszystkie tutoriale na yt, takze wiem jak to zrobic ; )

3bik_z: gdyby bylo na czym grac to bym gral ; )
He only went so far as the subconscious.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii - pytania

Post autor: ramzes64 » 2009-03-28, 16:09

Blackie pisze:Ramzes: blad. Jestem nieprzychylnie nastawiony do Wii.

3bik_z: gdyby bylo na czym grac to bym gral ; )
Ok do Wii (nie do Nintendo)

przecież masz na czym grać - na Wii (ewentualnie nie masz W CO GRAĆ, na Wii)
* tak wiem, łapanie za słówka 8)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Wii - pytania

Post autor: mrSin » 2009-03-28, 16:18

ramzes64 pisze:
Blackie pisze:Ramzes: blad. Jestem nieprzychylnie nastawiony do Wii.

3bik_z: gdyby bylo na czym grac to bym gral ; )
Ok do Wii (nie do Nintendo)

przecież masz na czym grać - na Wii (ewentualnie nie masz W CO GRAĆ, na Wii)
* tak wiem, łapanie za słówka 8)
Niechęć do Wii to dość popularna przypadłość wśród wcześniejszych zwolenników Nintendo, która u mnie dodatkowo objęła DS ;)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii - pytania

Post autor: ramzes64 » 2009-03-28, 17:41

mrSin pisze:Niechęć do Wii to dość popularna przypadłość wśród wcześniejszych zwolenników Nintendo, która u mnie dodatkowo objęła DS ;)
dziwne z Was przypadki - ja tak nie mam - a obie konsole Wii i DS są świetne. obie te konsole nie stawiają na grafike, a na inne sterowanie. Tu juz nie chodzi o pojscie Nintendo w inna strone jesli chodzi o Wii

przeciez DS ma inne sterowanie i gorsza grafike od np PSP

to samo tyczy sie Wii

przeciez Wii ma inne sterowanie i gorsza grafike od np PS3/x360

mi to nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie pozwala bawic sie INACZEJ niz do tej pory przez tych kilka lat zwiazku z konsolami.

Panowie - CZAS NA ZMIANY!
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Wii - pytania

Post autor: Blackie » 2009-03-28, 19:32

Przyhamuj swoje spedy narodowe i spojrz na rzeczywistosc. Dla mnie nie jest problemem grafika, jaka oferuje Wii (do DSa sie nie przyczepialem, bo ten ma fajna biblioteke gier), ale o gry, ktore wychodza na ten sprzet (a raczej ich brak). Metroid Prime 3, Super Mario Galaxy, Super Paper Mario, No More Heroes (?) i Madworld. Koniec.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
3bik_z
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 108
Rejestracja: 2008-04-05, 21:03

Re: Wii - pytania

Post autor: 3bik_z » 2009-03-28, 20:11

EOT! To jest temat na inny temat!
Pytanie mam: Czy Game Boy Advance - GameCube Cable [DOL-011] jest kompatybilny z Wii? :undecided:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii - pytania

Post autor: ramzes64 » 2009-03-28, 23:06

Blackie pisze:Przyhamuj swoje spedy narodowe i spojrz na rzeczywistosc. Dla mnie nie jest problemem grafika, jaka oferuje Wii (do DSa sie nie przyczepialem, bo ten ma fajna biblioteke gier), ale o gry, ktore wychodza na ten sprzet (a raczej ich brak). Metroid Prime 3, Super Mario Galaxy, Super Paper Mario, No More Heroes (?) i Madworld. Koniec.
ty jestes pewnie z tych - co graja na konsolach w exklusivvvy i maja po kilka konsol - dlatego pewnie nie masz w co grac

jest jeszcze Excite Truck, Mario Kart Wii, Battalion Wars Wii, Wario Land, Mario Smash Footbal, De Blob (to wszytskoe to albo kolorowe, infantylne i dla dzieci gry powiesz?)

no i edycje na Wii (lub Multiplatformowe - ale w takie to pewnie grasz na PS3 lub X360)
RE 4 Wii edition (pewnie ograles na GC)
Bully Schoalrship Edition (pewnie ograles na PS2, albo na X360 wolisz zagrac)
Zelda TP (pewnie ograles na GC)
Medal of Honor 9ale pewnie wolisz w ta 4 na Xboxie)

TY nie masz w co grac - inni maja

* nie wymienilem ci tych WiiFitów, Sportsow, Playów i innych gierek - ktore nazwiesz MEGA UPER HIPER CASUALOWE - nie wymienilem SMASHA, Animal Crossing (bo to mnie nie interesuje)... ale grac w co jest - moze nie duzo jak sie przyjzec - ale dla mnie wystarcza i tak nie ogarniam GC (a w gry na Wii gram na zmiane: GC, N64, Wii, DS, znow Wii - wiec rozkladam to sobie wczasie - moze dlatego nie marudze)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Wii - pytania

Post autor: Blackie » 2009-03-29, 00:58

Tak, zgadza sie. Jestem z tych, co maja wiekszosc konsol, ale exclusivy i obecne czasy? Teraz praktycznie wszystko wychodzi multiplatformowo (x0/ps3/pc). Sa oczywiscie wyjatki (Lost Odyssey, Yakuza 3, Blue Dragon...), ale to naprawde maly procent obecnych gier. Aktualnie gram w malo exclusive'owego Street Fightera 4 (ktory wychodzi mi bokiem) i skonczylem na dniach Resident Evil 5 i powiem szczerze, ze w gre zrobionej z takim rozmachem (polecam obejrzec Makeing of... - bonusowy dysk do kolekcjonerskiej edycji) i z taka grafika (nie jestem osoba, ktora leci akurat na ten element, ale wizualnie RE5 prezentuje sie oblednie) to nie gralem dawno. I prozno szukac czegos takiego chocby na Wii. Tu masz machanie Wiimotem i cieszenie sie do ekranu, bo "ruszasz reka i w grze sie to dzieje". Nie no, przesadzilem troche, ale Wii mnie tak dobija, ze nie potrafie zostawic suchej nitki na tym sprzecie.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Wii - pytania

Post autor: mrSin » 2009-03-30, 08:38

ramzes64 pisze:
mrSin pisze:Niechęć do Wii to dość popularna przypadłość wśród wcześniejszych zwolenników Nintendo, która u mnie dodatkowo objęła DS ;)
dziwne z Was przypadki - ja tak nie mam - a obie konsole Wii i DS są świetne. obie te konsole nie stawiają na grafike, a na inne sterowanie. Tu juz nie chodzi o pojscie Nintendo w inna strone jesli chodzi o Wii

przeciez DS ma inne sterowanie i gorsza grafike od np PSP

to samo tyczy sie Wii

przeciez Wii ma inne sterowanie i gorsza grafike od np PS3/x360

mi to nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie pozwala bawic sie INACZEJ niz do tej pory przez tych kilka lat zwiazku z konsolami.

Panowie - CZAS NA ZMIANY!
Kluczowym problem w wypadku Wii szczególnie jest to, że jeśli olewasz "nowatorskie" sterowanie i cały hype z tym związany, to nagle okazuje się, że za sporą kasę otrzymuję kawałek klocka, który należy do minionej epoki grania. Kilka gier stworzonych z myślą o graczach gardzących casualem, wiosny nie czyni.

ODPOWIEDZ