Zaufałem Wii

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zaufałem Wii

Post autor: ramzes64 » 2011-07-30, 13:27

Baieros ma racje - brak HD i już gra jest bleee - no chyba ze nie lubia tego gatunku. Mi si etez nie koniecznie podoba. Ostatnio Resident Evil Umbrella Chronicles sprawdzilem na 15min i jestem zainteresowany tym tytulem. Mi sie spodobala!

Mario Galaxy 2 jest fajny, bo jest grywalny. Ja wreczalem pada koledze w pierwszej czeci - odpalalem pierwsza gwiazdke do zdobycia i mówiłem. Tak skaczesz, tak skaczesz do tylu, tak do przodu daleko, tak uderzasz, a teraz radz sobie sam i nic nie mówiłem. Stal na planetce i sie zastanawial co robic, czy nie spadnie... ale pozniej tam jest mostek, szedl mostkiem i OOOOOOOoooooo - to sie obraca, i nie spada..... glowa sie automatycznie przekrzywia o 30stopni i mowilem. Gra jest dla dzieci przeciez, dasz sobie rade - ale i tak nie pokonasz tego bosa za drugim razem... no i za czwartm dal rade:)

nie wolno podpowiadac - trzeba dac pady, powiedziec jak sie skacz i BAW SIE!. Niech każda nowośc go szokuje (że coś sie samo obraca, jakis fajny pomysl itd)... bo jak powiesz "pojdziesz tu, to sie obroci planetka i bedziesz chodzil do gory nogami itd... to on nie bedzie mial wrazenia ze cos odkrywa... itd).
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: Zaufałem Wii

Post autor: chrno » 2011-07-30, 14:30

Co do House od Dead to wiesz, jest to klasyk z początku XXIw. (no chyba że chodzi o Overkill) ale i tak mnie dziwi że się twoim kumplom nie spodobała(chyba że to użytkownicy innych platform a raczej fanboye) bo u mnie jak przyszło dwóch kumpli, przy popijawie odpaliłem Wii Sports Resort, najbardziej im się spodobało strzelanie z łuku(przy % to jest dopiero fun żeby trafić a jak trafisz 10 to jesteś bogiem xd) a odpaliłem im potem House of Dead 2 i 3 i wciągnęli się, ale z początku myśleli że amunicja się kończy to ją oszczędzali xd


Wii jest specyficzne, jak fanboyów innych platform ciężko przekonać do niżej ocenianych gier(90% pojęcia nie ma o ex'ach na platformy Nintendo bo każdy myśli że jest tylko Mario i Zelda, za kilka dni takiemu fanboyowi Sony będę pokazywał w co warto na Wii zagrać oprócz Marianów, DKCR i Zeld) tak w moim przypadku potrafiłem pecetowych kumpli przyciągnąć, nie tylko do Wii ale ogólnie do konsol(jeden z nich myśli o kupnie konsoli dla symulatorów wyścigów to od razu mu powiedziałem że jak dorwę 360 to mu dam się pobawić i sam się przekona czym to się je).

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zaufałem Wii

Post autor: Axi0maT » 2011-07-30, 15:29

The house of the dead - ktora czesc? 2&3 - to konwersja z Dreamcasta - slaba graficzka, wiec jak ktos nie lubi celowniczkow i zombiakow to szybko sie zniecheci. Natomiast Overkill daje rade jesli ktos lubi klimat tandetnych horrorow klasy B z lat 80tych - smiechu co niemiara :) Wiec jesli im sie Overkill nie spodobal to maja zly gust i tyle :P

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Zaufałem Wii

Post autor: Kurt » 2011-07-30, 16:57

Wlasnie Overkill sie nie spodobal hehe

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zaufałem Wii

Post autor: Axi0maT » 2011-07-31, 06:13

To przekaz im ode mnie ze sa dziwni i sie nie znaja. Ja wrecz plakalem ze smiechu jak ogrywalem Overkilla w multi z Rabsterem... Zreszta opinie w necie swiadcza o tym ze nie tylko my doskonale sie przy niej bawilismy.

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Zaufałem Wii

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-29, 17:50

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ