Chcę kupić Wii

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: Axi0maT » 2012-01-21, 19:10

Jesli podoba ci sie seria Burnout to obowiazkowo pyknij Excite Truck- to cos podobnego tylko ze jazda wozami 4x4 po bezdrozach. recka na retroage:
http://www.retroage.net/index.php?optio ... Itemid=157

F-Zero GX z Gamecube powinienes zaliczyc na Wii obowiazkowo. Filmik tutaj:
http://www.retroage.net/index.php?optio ... Itemid=122

Do tego Need For Speed Nitro - bardzo fajna odslona NFSa - kompletnie inna niz reszta serii.

Jak lubisz resoraki to sprobuj tez TrackMania Wii - ponoc bardzo dobra... i to bedzie powoli koniec tych ciekawszych exclusivow (bo o Mario Kart Wii juz wspomniales).

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: ramzes64 » 2012-01-22, 10:37

Need For Speed Nitro wydaje się ciekawy - o czym wspomniał Axi0maT.
--------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek

Możesz też sprawdzić z cyfrowej dystrybucji 3D Pixel Racing (WiiWare). Gra była jakiś czas temu dostępna w wersji DEMO. Może jeszcze jest, to można sprawdzić. Ogólnie nie otyrzymała rewelacyjnych not na nintendolife.com 4/10 - ale ja po ograniu demka uwazam, że sprawdzić można. Przyjemnie sie sterowało, najprostsza formula, sterowanie poprzez wychylanie kierownicy Wii Remote i to wszystko. Fajnie samochody wchodziły w zakręty, no i te pixele, wygląda to jak z klocków lego.

gra kosztuje 500 Wii Points - mam ich troszke, więc może sobie sprawie kiedyś.

tu filmik (najpierw w nocy, pozniej w dzien): http://www.youtube.com/watch?v=uVEUQxWmaB8
tu masz stronke oficjalna gry http://www.3dpixelracing.com/
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Hayabusa
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 692
Rejestracja: 2011-07-28, 14:03
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: Hayabusa » 2012-01-24, 17:30

Dzięki za opinie, Need for Speed Nitro rzeczywiście wygląda świetnie, można to gdzieś kupić w PL? Do tego Excite Truck też wydaje się być tytułem innym niż większość ścigałek, dlatego powinien mnie zainteresować na jakiś czas ;)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: Axi0maT » 2012-01-24, 18:32

Obu wypatruj na Allegro. Za uzywane Excite Truck ok 40-50pln, NFS Nitro 50-60.

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: kanarekkk » 2012-01-27, 12:14

Pomalu rozgladam sie za Wii. Chcialbym wiedziec jaka jest rozsadna cena za zestaw z 2 kontrolerami + jakas gierka. Sprzedaje ps2 i zastanawiam sie nad Wii, lub gackiem. Bardziej mi pasuje Wii, bo mam 2 w 1, ale nie chcialbym przeplacac. Mowie oczywiscie o uzywanej ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: Axi0maT » 2012-01-27, 12:24

Ostatnio poszlo ciut w gore (miejmy nadzieje ze nie na dlugo), ale staraj sie zmiescic w 300pln z wysylka. Jakas gra to do tego to pewnie bedzie Wii Sports, ale do sprawdzenia konsoli wystarczy.

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: kanarekkk » 2012-01-28, 09:56

Bede probowal cos upolowac w takim razie. Na poczatek Wii Sports mi wystarczy, zeby sie z konsola obeznac ;) Nastepne bedzie Mario Kart ;)
Obrazek

emet96
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1084
Rejestracja: 2011-05-23, 19:30
Lokalizacja: Płońsk

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: emet96 » 2012-01-28, 10:25

A potem sobie Kanarkkku kup Super Mario Galaxy 2. W jedynkę jeszcze nie grałem ale muszę nadrobić zaległości, wracając do dwójki Bardzo miodna gierka. Nawet z tego co pamiętam ktoś machnął reckę... I do tego już pod koniec robi się trochę irytująca (wyzwania tej niebieskiej małpy ARGH!!). Moim zdaniem taką galaktyką z której dosłownie miód wylewa się z ekranu jest Cosmic Cove Galaxy, naprawdę czuć klimat :).
/PSX/N64/X360/

Hayabusa
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 692
Rejestracja: 2011-07-28, 14:03
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: Hayabusa » 2012-01-31, 15:36

Czy mógłby mi ktoś polecić jakiegoś RPG'a na Wii ? Najlepiej coś niebajkowego, ze sporym światem, ciekawymi miastami/osadami pełnych intryg ;) Z tytułów jakie napotkałem ciekawie zapowiadały się Xenoblade Chronicles i Monster Hunter Tri, z naciskiem na pierwszy tytuł. Być może są jakieś inne, mniej znane, aczkolwiek warte uwagi tytuły?

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: bono » 2012-01-31, 16:54

Nadchodzacy The last story swietna gra warta zakupu oraz Pandoras tower ale to jest taki pol jrpg. Xenoblade jak szukasz chyba mam jeszcze jenda limitowana edycje na sprzedaz

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: Axi0maT » 2012-01-31, 17:06

Hayabusa pisze:Czy mógłby mi ktoś polecić jakiegoś RPG'a na Wii ? Najlepiej coś niebajkowego, ze sporym światem, ciekawymi miastami/osadami pełnych intryg ;)
RPGow jako takich na Wii nie ma. Ewentualnie mozesz poszukac czegos z jRPG, ale z tego to wiekszosc akurat wyszla chyba tylko w Japonii. Fanom prawdziwych RPGow pozostaje kibicowanie portowaniu Enclave na Wii (niestety coraz wieksze obsuwy gierka zalicza, wiec spore prawdopodobienstwo ze gierka zostanie anulowana).

stoodio
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 895
Rejestracja: 2010-05-18, 13:04
Lokalizacja: Radom | P(r)oland
Kontakt:

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: stoodio » 2012-03-18, 18:40

Long story short: Narzeczona chciałaby się trochę poruszać - rozgląda się za jakimś sprzętem do fitnessu, ale trochę ja znam i wiem, że szybko się tym znudzi. Zastanawiam się zatem nad Wii. I tu pojawia się pytanie do Was, drodzy Wii-Posiadacze: czy to całe Wii Fit nadaje się do ćwiczeń na poważnie, czy to tylko popierdółka taka? :undecided:
Obrazek

emet96
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1084
Rejestracja: 2011-05-23, 19:30
Lokalizacja: Płońsk

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: emet96 » 2012-03-18, 20:11

stoodio pisze:Long story short: Narzeczona chciałaby się trochę poruszać - rozgląda się za jakimś sprzętem do fitnessu, ale trochę ja znam i wiem, że szybko się tym znudzi. Zastanawiam się zatem nad Wii. I tu pojawia się pytanie do Was, drodzy Wii-Posiadacze: czy to całe Wii Fit nadaje się do ćwiczeń na poważnie, czy to tylko popierdółka taka? :undecided:
http://www.youtube.com/watch?v=v31qxrXsxv0

Wystarczy? :D
/PSX/N64/X360/

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: kolo » 2012-03-18, 20:24

Siostra kupiła sobie jakiś fitness od EA, przez jakiś czas sporo używała, ale potem się wkurzyła, bo sprzęt przy nodze często nie wykrywał poprawnie ruchów. Obecnie staram się ją przekonać żeby ruszyła dupę i spróbowała znaleźć dobre miejsce gdzie trzeba to przymocować (skoro oficjalne jest gówno warte) ewentualnie potwierdzić że sprzęt jest uszkodzony / nawet sprawny jest do niczego.
Sega, Sega über alles
Obrazek

stoodio
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 895
Rejestracja: 2010-05-18, 13:04
Lokalizacja: Radom | P(r)oland
Kontakt:

Re: Chcę kupić Wii

Post autor: stoodio » 2012-03-18, 20:39

emet96 pisze:
stoodio pisze:Long story short: Narzeczona chciałaby się trochę poruszać - rozgląda się za jakimś sprzętem do fitnessu, ale trochę ja znam i wiem, że szybko się tym znudzi. Zastanawiam się zatem nad Wii. I tu pojawia się pytanie do Was, drodzy Wii-Posiadacze: czy to całe Wii Fit nadaje się do ćwiczeń na poważnie, czy to tylko popierdółka taka? :undecided:
http://www.youtube.com/watch?v=v31qxrXsxv0

Wystarczy? :D
Zawsze jakiś argument... ;)
kolo pisze:Siostra kupiła sobie jakiś fitness od EA, przez jakiś czas sporo używała, ale potem się wkurzyła, bo sprzęt przy nodze często nie wykrywał poprawnie ruchów. Obecnie staram się ją przekonać żeby ruszyła dupę i spróbowała znaleźć dobre miejsce gdzie trzeba to przymocować (skoro oficjalne jest gówno warte) ewentualnie potwierdzić że sprzęt jest uszkodzony / nawet sprawny jest do niczego.
Słyszałem, że ta gra od EA jest do bani, bardziej myśloałem o Wii Sports/Fit...
Obrazek

ODPOWIEDZ