WiiU oficjalne okładki gier

ODPOWIEDZ
chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

WiiU oficjalne okładki gier

Post autor: chrno » 2012-08-08, 07:20

Poniżej pokazuje pierwsze oficjalne okładki gier do Wii U (dziś Ubisoft potwierdził że z AC3 okładka jest jak najbardziej oryginalna i prawdziwa). Co o nich sądzicie? Wyobrażacie sobie jakiś specyficzny kolor pudełka do tego? Sądzicie iż znaczek "only for" powróci na Nintendowskie pudełka?

Moim osobistym zdaniem bardzo mi się podoba grafika związana z logiem konsoli, świetnie przypominająca mi wspaniałe czasy z GaCkiem (są to dla mnie jedne z najlepiej spędzonych momentów przy jakiejkolwiek nintendowskiej platformie), chciałbym aby pudełka miały jeszcze błękitny kolor, coś na wzór błękitnego Wii (tylko może aby nie był taki jaskrawy ten błękit). Również mogliby się pozbyć tych badziewnych trójkątów na grzbietach pudełek, preferowałbym mały prostokąt z tyłu pudełka w danym kolorze (np. tuż nad kodem kreskowym) i napisem w środku z jaką wersją językową mamy do czynienia.



Obrazek
Obrazek
Obrazek

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: WiiU oficjalne okładki gier

Post autor: Spikain » 2012-08-08, 08:49

chrno pisze:chciałbym aby pudełka miały jeszcze błękitny kolor, coś na wzór błękitnego Wii (tylko może aby nie był taki jaskrawy ten błękit).
Możliwe, że mam dla ciebie dobre wieści:

Obrazek

Awatar użytkownika
after
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 339
Rejestracja: 2012-04-12, 15:24

Re: WiiU oficjalne okładki gier

Post autor: after » 2012-08-08, 10:31

To mi się podoba, prosty design, bez zbędnego syfu, no i ładny kolorek :)

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: WiiU oficjalne okładki gier

Post autor: chrno » 2012-08-08, 10:48

No właśnie Ubi pokazało do AC3 oficjalne pudełko wraz z jego kolorkiem i jest również błękitne, jestem normalnie boski >: D Ahhh Wii U zapowiada się iście GaCkowo (na swój sposób) co cholernie mnie cieszy :D


Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: WiiU oficjalne okładki gier

Post autor: ramzes64 » 2012-08-08, 22:39

no ja nie wiem ... niebieski? nie podoba mi sie ;D ... Wii bylo biale i sie tym lansowalo na pudelkach. Xbox zielony, PS3 chwali sie blurajem ... a tu niewiem z czym ten kolor ma związek.

moze sie przyzwyczaje... ale jakoś jak filmy mi sie kojarzy.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: WiiU oficjalne okładki gier

Post autor: chrno » 2012-08-08, 22:57

Xbox to ma logo zielone, podobnie przecież jest z Wii U gdzie "U" ma jakby wytłoczkę niebieską, to to samo co z X'em, mnie się podoba, bo biały i czarny to dla mnie wystarczająco bezpłciowe kolory do pudełek, już wystarczy mi to iż wiecznie muszę ten kolor oglądać na obudowach konsol bo widać chyba twórcy są daltonistami albo widzą świat niczym krowy (dobrze że to nie obowiązuje na handheldach i w sumie PS3 też nie gardzi kolorkami). Chciałbym teraz zobaczyć więcej oficjalnych okładek i w sumie fizyczną fotkę pudełka, najlepiej Europejskiego co by sprawdzić czy pozbędą się trójkąta na grzbiecie oraz czy pojawi się ponownie znaczek "only for" :]

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: WiiU oficjalne okładki gier

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-27, 20:39

Wiem że już sporo czasu minęło od premiery Wii U ale bardzo mi się podobały te okładki (Z resztą nadal mi się podobają)
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ