Wii2HDMI Czy warto? (Przejściówka Wii do HDMI)

ODPOWIEDZ
Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Wii2HDMI Czy warto? (Przejściówka Wii do HDMI)

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-24, 20:51

Cześć, jakiś czas temu z ciekawości kupiłem urządzenie "Wii2HDMI" które umożliwia podłączenie konsoli Nintendo Wii do nowszych telewizorów po przez HDMI.
Cena jaką zapłaciłem za te urządzenie to około 30 zł + dostawa.
Tak jak mówiłem, kupiłem tę urządzenie głównie z ciekawości jak będzie działać a spodziewałem się że obraz będzie mocno rozpikselowany.

O to jak wygląda te urządzenie

Obrazek


Przejściówkę podłączamy w tyłu konsoli i potrzebujemy dodatkowego kabla HDMI żeby podłączyć naszą konsole do telewizora ale z tym nie nikt nie powinien mieć problemu :wink:

Obrazek

Po podłączeniu konsoli do telewizora pozytywnie się zaskoczyłem, jakoś obrazu nie jest taka tragiczna. Chociaż jak widać na pudełku mamy informacje że przejściówka powinna podbić nam rozdzielczość do 1080p to nie mogę do końca stwierdzić czy tak na pewno jest, ale obraz NIE jest MOCNO rozpikselowany.

Obrazek

Wiem że na zdjęciu nie pokarze wam dokładnie jak to naprawdę wygląda ale jest naprawdę okej, więc jeśli chcecie sobie pograć na Wii na swoim "nowoczesnym" telewizorze to urządzenie powinno dobrze się sprawować. Urządzenie jest warte swojej ceny ale ja mam takie zdanie że nowe telewizory są do nowych konsol a Wii swoje lata już ma i lepiej będzie współpracowała ze starszą generacją telewizorów.
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ