Kolekcjonowanie gier na PSX i PS2

PS, PS2, PS3, PS4, PS5
Schizo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 15
Rejestracja: 2015-03-19, 23:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kolekcjonowanie gier na PSX i PS2

Post autor: Schizo » 2015-05-19, 13:18

Jeśli chodzi o kolekcjonowanie gier na PSX to mam zamiar zebrać wszystkie tytuły, które ukazały się w europie. Przez pewien czas szło mi to bardzo szybko, gdyż trafiałem na dość dobre okazje. Teraz niestety musiałem odpuścić ze względu na to, że moje polowania dość mocno opróżniły mój portfel :P

Aktualnie mam u siebie blisko 500 gier. A czy mam jakieś tytuły, z których jestem szczególnie dumny?
Wydaje mi się, że na razie mam gry, które idzie stosunkowo łatwo zdobyć, stąd też nie ma jakiś powodów do ekscytacji :)

Żeby nie było: Gry staram się ogrywać a jeśli jest to już kompletny crap to staram się z nim chociaż zapoznać. Całość mi się przyda w niedalekiej przyszłości :)

btw. wiem, że trochę odkopałem, ale uważam, że skoro temat jest otwarty to można w nim pisać.

Pozdrawiam

GRYzonie
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 23
Rejestracja: 2015-06-09, 19:59
Kontakt:

Re: Kolekcjonowanie gier na PSX i PS2

Post autor: GRYzonie » 2016-10-11, 19:47

Teraz wydaje się bardzo dobry moment na kolekcjonowanie gier na PS2 i PSP gdyż sporą część dobrych pozycji można znaleźć za mniej niż 20zł, ale sytuacja może wkrótce radykalnie się zmienić.
Kanał o grach/konsolach/gadżetach: https://www.youtube.com/c/GRYzoniePolska

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: Kolekcjonowanie gier na PSX i PS2

Post autor: Forte » 2017-04-12, 15:09

Niedawno zacząłem kolekcjonowanie gier na PSX. Nie mam zbyt wielu egzemplarzy, jedynie kilka, ale zamierzam sukcesywnie rozbudowywać swoją kolekcję. Troszkę mi smutno, że główne źródło zdobyczy to Allegro, wiadomo jakie tam są ceny - ale udało mi się także wyrwać kilka okazów na "dziko", na pobliskich rynkach. Niestety, zazwyczaj są to same płyty z grami, więc muszę bawić się w zastępcze pudełka.

Kolekcjonowanie na PS2 zbytnio mnie nie kręci :wink:
Sega!

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Kolekcjonowanie gier na PSX i PS2

Post autor: Bodzio » 2017-04-14, 22:13

Zaglądaj też na olx, bo mam wrażenie czasami łatwiej wyrwać na nim jakieś fajne tytuły w normalnej cenie niż na allegro. Jedyny problem to ryzyko z wysyłką, ale czasami warto zaryzykować ;)

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: Kolekcjonowanie gier na PSX i PS2

Post autor: Forte » 2017-04-17, 15:08

Bodzio pisze:Zaglądaj też na olx, bo mam wrażenie czasami łatwiej wyrwać na nim jakieś fajne tytuły w normalnej cenie niż na allegro. Jedyny problem to ryzyko z wysyłką, ale czasami warto zaryzykować ;)
Powiadasz? Chyba nigdy nie znalazłem tam nic co by mnie ciekawiło w przystępnej cenie jeszcze. Tylko, problem w tym, że niewiele szukałem akurat PSX'a tam (co innego PSP, rewelacyjne ceny).
Sega!

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1042
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: Kolekcjonowanie gier na PSX i PS2

Post autor: Kiriki-kun » 2017-04-17, 19:21

Kwestia szczęścia. Ja sporo rzeczy trafiłem na olx, ostatnio choćby PS2, z zasilaczem, dwoma padami, memorką i około 14 grami za 75 zł. Wydaje mi się, że dobra oferta :)
Na olx jest więcej ludzi którzy nie sprawdzali cen wcześniej/zależy im na odbiorze osobistym i szybkiej sprzedaży.

ODPOWIEDZ