PlayStation TV

PS, PS2, PS3, PS4, PS5
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

PlayStation TV

Post autor: Forte » 2014-09-22, 22:13

http://blog.eu.playstation.com/2014/09/ ... 2_32065006

Ktoś się może już czai na najnowszą "mikro konsolę" od Sony?

Sam mam mieszane odczucia. Sony samo sobie robi konkurencję, jeżeli chodzi o Vitę poniekąd, a do tego wszystkiego PSTV tak naprawdę żadnych cudów sobą nie prezentuje.
Sega!

ZuluGula
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 20
Rejestracja: 2014-07-08, 02:39

Re: PlayStation TV

Post autor: ZuluGula » 2014-09-23, 01:45

Ja kupuje. Mysle ze retro graczy to swietna sprawa. Nowy sprzet i latwy dostep do gier, bez ryzyka kupowania uzywanych konsoli.

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: PlayStation TV

Post autor: mentor93 » 2014-09-23, 10:14

Mnie to nie interesuje. Mam PS4, na PSTV w ogóle bym nie grał.
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Awatar użytkownika
Kaplitov
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 456
Rejestracja: 2013-11-02, 13:52
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: PlayStation TV

Post autor: Kaplitov » 2014-09-23, 15:13

To tego już nie wydali? Jestem niemal pewny, że w Japonii już od jakiegoś dłuższego czasu tym się bawią.

Zresztą... PSTV to nic interesującego raczej. Kiedyś widziałem filmik, który prezentował to cudo i z tego co pokazywał są problemy z uruchamianiem gier które potrzebują "maziania ekranu"... znaczy w ogóle się nie uruchamiają. A do grania na PSP mam PSP, tak samo jak do PSXa mam PSXa.

Dla mnie to tylko taki gadżet, ale na pewno ktoś się na niego skusi.
Pegasus IQ502/MT777DX | SNES | Playstation [Fat] | Playstation 2 [Slim] i [FAT] | Playstation Portable [Street] | Xbox Classic x2 | Wii | DS Lite | Nintendo 3DS | Nintendo 64 | Gameboy Color |

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: PlayStation TV

Post autor: Forte » 2014-09-23, 22:28

Kaplitov pisze:To tego już nie wydali? Jestem niemal pewny, że w Japonii już od jakiegoś dłuższego czasu tym się bawią.

Zresztą... PSTV to nic interesującego raczej. Kiedyś widziałem filmik, który prezentował to cudo i z tego co pokazywał są problemy z uruchamianiem gier które potrzebują "maziania ekranu"... znaczy w ogóle się nie uruchamiają. A do grania na PSP mam PSP, tak samo jak do PSXa mam PSXa.

Dla mnie to tylko taki gadżet, ale na pewno ktoś się na niego skusi.
W Japonii juz jest od dawna, ale teraz wyłazi w reszcie świata. Troche taki półśrodek faktycznie, do tego cały 1 GB wbudowanej pamięci... może chociaż SD HC można podłączyć? Pewnie nie, i trzeba będzie dedykowane karty kupować jak do Vity.
Sega!

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: PlayStation TV

Post autor: Forte » 2014-09-23, 22:28

Kaplitov pisze:To tego już nie wydali? Jestem niemal pewny, że w Japonii już od jakiegoś dłuższego czasu tym się bawią.

Zresztą... PSTV to nic interesującego raczej. Kiedyś widziałem filmik, który prezentował to cudo i z tego co pokazywał są problemy z uruchamianiem gier które potrzebują "maziania ekranu"... znaczy w ogóle się nie uruchamiają. A do grania na PSP mam PSP, tak samo jak do PSXa mam PSXa.

Dla mnie to tylko taki gadżet, ale na pewno ktoś się na niego skusi.
W Japonii juz jest od dawna, ale teraz wyłazi w reszcie świata. Troche taki półśrodek faktycznie, do tego cały 1 GB wbudowanej pamięci... może chociaż SD HC można podłączyć? Pewnie nie, i trzeba będzie dedykowane karty kupować jak do Vity.
Sega!

ODPOWIEDZ