Koszulki retroage

ODPOWIEDZ

Ktory projekt koszulki najchetniej widzialbys na swojej klacie?

Pierwszy
13
72%
Drugi
1
6%
Trzeci
4
22%
 
Liczba głosów: 18

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Koszulki retroage

Post autor: DizzyX » 2010-10-27, 18:16

michu40i4 pisze:Axi0maT a nie możesz po prostu zebrać najpierw od wszystkich pieniądze, a później załatwić koszulki??
No chyba to jest najmądrzejsza opcja ;) W każdym razie prosiłbym tylko wcześniej ewentualne koszty podać, żebym mógł się zdecydować ile sztuk brać ;D

Awatar użytkownika
michu40i4
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 648
Rejestracja: 2010-07-31, 14:29
Lokalizacja: D.Śląsk/Kamionki
Kontakt:

Re: Koszulki retroage

Post autor: michu40i4 » 2010-12-07, 16:33

Jak tam sprawa koszulek. Ani widu, ani słychu??

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Koszulki retroage

Post autor: Axi0maT » 2010-12-07, 20:11

Kociol przedswiateczny mamy. W sumie nawet retroage na tym ucierpialo, co dalo sie pewnie zauwazyc zmniejszona liczba artykulow na stronie. Projekty sa juz gotowe - 3 wzory do wyboru na miejmy nadzieje roznych kolorach koszulek. W miare mozliwosci postaram sie to sfinalizowac przed swietami.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Koszulki retroage

Post autor: Axi0maT » 2012-02-25, 14:50

Na wstepie - przepraszam wszystkich za opoznienia koszulki mialy byc poltora roku wiec zdecydowanie przegialem bagiete. Jak ktos chce powieszac namnie psy to prosze bardzo, niemniej wazne ze wszystko dobrze sie skonczylo. Po dlugich oczekiwaniach w koncu mam zaszczyt przedstawic wam produkt koncowy - koszulki serwisu retroage!

Informacje znajdziecie na glownej:
http://www.retroage.net/index.php?optio ... 8&Itemid=1

Obrazek

Obecnie jest dostepnych 9 wzorow w roznych wariantach kolorowych koszulek. W przygotowaniu kolejne 4 wzory. Jakie? tego poki co nie zdradzamy, ale jestesmy otwarci na wasze sugestie.

PS: Pamietajcie ze kolorowe koszulki pierzemy recznie w temperaturze 30 stopni itp, itd... zeby potem nie bylo ze ktos wygotowal i nagle nie ma kolorow. Nie powinienem chyba nawet o tym wspominac, ale rozni ludzie sa, wiec tak tylko zaznaczam :)

mcfly12
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 781
Rejestracja: 2011-01-02, 22:19

Re: Koszulki retroage

Post autor: mcfly12 » 2012-02-25, 14:56

Fuck yeah ! Czarna z PAC-Man 'em jest świetna. Kilka wolnych groszy i ja zamówię.
Cycki i Heavy metal to dwie najlepsze rzeczy jakie przytrafiły się ludzkości.

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Koszulki retroage

Post autor: Bodzio » 2012-02-25, 15:02

Ja mam bana na zakupy w tym miesiącu, ale w przyszłym sobie sprawie dwie ;)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Koszulki retroage

Post autor: ramzes64 » 2012-02-25, 15:26

tez wezme, chyba dwie odrazu - mysle ze w ciagu tygodnia sie zdecyduje... narazie musze przeczekac. Ale odnotujecie wplate. Koszulki wysylane są z Kolobrzegu?
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Koszulki retroage

Post autor: Axi0maT » 2012-02-25, 16:18

ramzes64 pisze:tez wezme, chyba dwie odrazu - mysle ze w ciagu tygodnia sie zdecyduje... narazie musze przeczekac.
To moze jedno zamowienie zlozymy razem?

Awatar użytkownika
Chaykin
Sponsor
Sponsor
Posty: 142
Rejestracja: 2010-07-03, 15:34
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Koszulki retroage

Post autor: Chaykin » 2012-02-25, 20:41

Właśnie zamówiłem dwie koszulki. Czarne - z Pac-Manem i Blinkym. Trochę lipa tylko, że zamówienia nie można było opłacić kartą płatniczą...
odi profanum vulgus et arceo

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Koszulki retroage

Post autor: Ukukuki » 2012-02-25, 20:59

Po wypłacie kupię przynajmniej jedną :smile: Obecnie wyprztykałem się z mamony, za to mam masę gier na DSa:P
Famicom!

Kwaśny
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1222
Rejestracja: 2011-10-09, 13:08
Lokalizacja: BDG

Re: Koszulki retroage

Post autor: Kwaśny » 2012-02-25, 23:26

Wiem, że to by się mijało trochę z celem, ale gdyby napis "retroage" nie był tak wyeksponowany (np. mniejszy przy szyi na plecach albo na rękawie) to koszulki mogły by się lepiej sprzedawać (nie tylko ludzie z RA by kupowali).
 Pokaż
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Koszulki retroage

Post autor: Bodzio » 2012-02-25, 23:31

Według nie to fajnie by było, jakby się pojawiła wersja bez tego manifestu lipcowego "Stare gry są lepsze". Cóż są różne gusta, a wszystkim nie da się dogodzić :)

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Koszulki retroage

Post autor: kanarekkk » 2012-02-26, 00:31

Haslo jak najbardziej trafne ;) Moim zdaniem pasuje jak ulal ;) Ciekawe, czy bedzie wersja z jakims kartem ;) Aktualnie stan gotowki na hobby, i takie tam, nie pozwala mi na zakup. Jak beda, to raczej wezme ;)
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Koszulki retroage

Post autor: ramzes64 » 2012-02-26, 01:49

Axi0maT pisze:
ramzes64 pisze:tez wezme, chyba dwie odrazu - mysle ze w ciagu tygodnia sie zdecyduje... narazie musze przeczekac.
To moze jedno zamowienie zlozymy razem?
w sumie też o tym pomyślałem, tzn moja panna podrzuciła mi go (co by nie skłamać). Pisz na GG
Kwaśny pisze:Wiem, że to by się mijało trochę z celem, ale gdyby napis "retroage" nie był tak wyeksponowany (np. mniejszy przy szyi na plecach albo na rękawie) to koszulki mogły by się lepiej sprzedawać (nie tylko ludzie z RA by kupowali).
to też jest opcja - można by zaserwować taki projekt z mniejszym znakiem retroage - albo bez, tylko z małym pełnym adresem strony "www.retroage.net".
Bodzio pisze:Według nie to fajnie by było, jakby się pojawiła wersja bez tego manifestu lipcowego "Stare gry są lepsze". Cóż są różne gusta, a wszystkim nie da się dogodzić :)
bez tego bym chętniej kupił. Nie musi chodzić o gry - ot logo i grafika - bez tekstu - też byłoby fajnie... albo na karku (jeśli można sam adres).

Z tego co jest do wyboru to w sumie dwie mi sie podobają, ale chyba zdecyduje sie na jedną (wspolne zamówienie z Axi0maTem). A później jak będzie fajne to zobaczymy. No i wzorki z uwzględnieniem powyższych sugestii były by także mile widziane.

zawsze można zrobić takie i zobaczyć które się bardziej/lepiej sprzedają. Z logiem, z adresem strony? ... coś musi być - ale najlepiej albo logo, albo adres + grafika.

No ale jak na początek nie jest źle!

Motyw z Mario i Tetrisem proponuje następny
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Koszulki retroage

Post autor: Axi0maT » 2012-02-26, 07:09

Kwaśny pisze:Wiem, że to by się mijało trochę z celem, ale gdyby napis "retroage" nie był tak wyeksponowany (np. mniejszy przy szyi na plecach albo na rękawie) to koszulki mogły by się lepiej sprzedawać (nie tylko ludzie z RA by kupowali).
To sa koszulki serwisu retroage... Wiec automatycznie logo zawsze bedzie na koszulce i zawsze w takiej formie jak to jest obecnie - zmieniac bedzie sie tylko obrazek pod logo. Jesli chcecie inne, to musicie poszukac we wlasnym zakresie.
Według nie to fajnie by było, jakby się pojawiła wersja bez tego manifestu lipcowego "Stare gry są lepsze". Cóż są różne gusta, a wszystkim nie da się dogodzić :)
Pomysl niestety nie do przepchniecia - to jest haslo ktore obralismy i w tym kierunku zmierzamy. Nowa wersja serwisu ktora jest przygotowywana opiera sie wlasnie na tym hasle i wszystko jest robione wlasnie pod to.

Dla tych ktorym nie pasuja nasze propozycje, mam mala alternatywe - Pan Norbert Slusarczyk, ktory jest autorem projektow ma tez sklepik na cupsell i oferuje m.in. jeden ze wzorow, ktore nam robil:
http://orangespot.cupsell.pl/produkty/5 ... vader.html
Moze to wam bardziej podpasuje?

Podsumowujac - koszulki sa retroage i tak jak napisalismy w newsie - kupujac je wspieracie dzialalnosc serwisu (bo prowizja idzie na oplacenie serwera).

ODPOWIEDZ