RetroAge 3.0 beta - błędy, uwagi...

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: RetroAge 3.0 beta - błędy, uwagi...

Post autor: kolo » 2016-09-19, 19:52

No to zanim tbxx się znajdzie to ja odpowiem na to co wiem.

@Cissc
Obecna główna nie ma działającego systemu profili użytkowników i nie jest połączona z bazą z forum. Wrażenie że coś takiego mamy wywołuje to że wciąż korzystamy z gravatara, czyli jeśli podamy przy komentarzu email który jest tam zarejestrowany to przy komentarzu jest awatar, jeśli nie to jest pytajnik.
Co do "więcej ostatnich komentarzy" to moim zdaniem fajny pomysł.

@Ukukuki
Docelowo chyba wszystkie teksty ze starej głównej mają być dostępne na nowej. Z tego co wiem obecnie przenoszenie komentarzy jest na samym końcu listy do zrobienia, miłościwie nam panujący i tak mają zapierdziel z przenoszeniem recenzji, felietonów i całej reszty. Tak więc możliwe że nasze wnuki będą mogły poczytać nasze stare komentarze na retroage 3.0, a może okaże się że zanim do tego dojdzie będziemy mieli 4.0 i znowu trzeba będzie wszystko przenosić od początku.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: RetroAge 3.0 beta - błędy, uwagi...

Post autor: cissic » 2016-09-19, 20:12

kolo pisze:No to zanim tbxx się znajdzie to ja odpowiem na to co wiem.

@Cissc
Obecna główna nie ma działającego systemu profili użytkowników i nie jest połączona z bazą z forum. Wrażenie że coś takiego mamy wywołuje to że wciąż korzystamy z gravatara, czyli jeśli podamy przy komentarzu email który jest tam zarejestrowany to przy komentarzu jest awatar, jeśli nie to jest pytajnik.
Co do "więcej ostatnich komentarzy" to moim zdaniem fajny pomysł.
No to u mnie to niestety nie działa. Podaję maila na którym się zarejestrowałem i nic to nie zmienia

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: RetroAge 3.0 beta - błędy, uwagi...

Post autor: kolo » 2016-09-19, 20:26

cissic pisze: No to u mnie to niestety nie działa. Podaję maila na którym się zarejestrowałem i nic to nie zmienia
Maila którego używałeś do rejestracji tutaj czy na gravatarze? Dla pewności jeszcze sprawdź http://www.gravatar.com Obecnie gravatar to jedyny sposób na wyświetlenie swojego awatara przy komentarzu, więc musisz podać adres email którym się zarejestrowałeś w tamtym serwisie.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: RetroAge 3.0 beta - błędy, uwagi...

Post autor: cissic » 2016-09-19, 20:52

No i wszystko jasne :)

ODPOWIEDZ