Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Axi0maT » 2007-09-18, 11:20

Spoko pomysl... Moze wtedy osoby ktore nie wypowiadaja sie na forum (a zagladaja tu tylko po to aby poczytac) bede mialy swoj wklad w ocene nowych materialow na retroage.net

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Inlagd sill » 2007-09-18, 12:11

Czyli po wejsciu w artykul bedzie wyeksponowany link do tematu na forum, a w temacie ankieta?

Fajnie, sam chcialbym to zobaczyc juz w nastepnej aktualizacji. :smile:

Trzeba bedzie jednak bardzo wyraznie i za kazdym razem w przypadku gier zaznaczac, ze to nie gra jest oceniana, tylko aktualizacja (czyli jej zawartosc, poziom tekstu i to, czy takich tekstow ktos oczekuje na R-A).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: ashka » 2007-10-06, 08:48

Gry -> Microsoft ma zdublowane menu o grach.
Obrazek

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Inlagd sill » 2007-10-06, 13:55

ashka pisze:Gry -> Microsoft ma zdublowane menu o grach.
Hehe, bylem pierwszy, Gimiak juz o tym wie. Ale dzieki za czujnosc.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Gimiak » 2007-10-06, 15:04

Wiem, wiem, juz wczoraj dostalem o tym informacje. Zaraz poprawie.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: ashka » 2007-11-05, 13:15

Stwierdzilam, ze zapoznam sie z wieksza iloscia recenzji na retro (zeby sie potem skuteczniej "czepiac"): nauczona doswiadczeniem zlokalizowalam Gry, wybralam Nintendo i? Pojawil mi sie spis konsol z ich zdjeciami. Zglupialam.
Obrazek

Powiem tak (a raczej powtorze, bo juz to kiedys pisalam). NIENAWIDZE menu na retroage. Nie ma innego slowa, ktorym moglabym opisac uczucie, ktorym do niego palam. Gdyby to bylo GTA, to by bylo R1, ∆, ∆, ∆, ∆...
Nie rozumiem logiki takie podzialu, nie rozumiem, dlaczego musze wlozyc tyle wysilku w znalezienie spisu gier na GBA. Ftangh ftangh.

Dlaczego menu nie moze byc podzielone wg Nintendo -> GBA -> (Gry, Akcesoria, Konsole)?
Uff. Podzielilam sie.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Gimiak » 2007-11-05, 13:52

ashka pisze:Dlaczego menu nie moze byc podzielone wg Nintendo -> GBA -> (Gry, Akcesoria, Konsole)?
Udziele ci odpowiedzi, jaka udzielali mi zawsze rodzice: bo nie!
Potem padalo pytanie: "a dlaczego nie?", a odpowiedz na nie brzmiala "dlatego, ze nie!".
:smile:

A tak szczerze, to nie zamierzam przerabiac serwisu do formy jaka zaproponowalas i jaka jest m.in. na panthergames. Powodow jest kilka:
1. uwazam, ze obecna forma jest tak samo dobra jak zaproponowana przez ciebie, na retro jest po prostu inne podejscie do tego - nie oznacza, to wcale, ze zle. Po prostu inne.
2. nie mam czasu zajmowac sie duperelami, juz ostatnio 2 tygodnie poswiecilem na zmiane wygladu. :sarcasm:

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Antari » 2008-05-02, 20:18

Propozycje moze glupie... ale napisze:
-Stworzenie na retroage dzialu o kinematografii (recenzje filmow itp., zdjecia plyt DVD, kino)
- Stworzenie na retroage dzialu o grach PC (gry oczywiscie tylko oryginaly plus fotki plyty i pudla included)

Oczywiscie najpierw nalezalo by poznac opinie innych userow poprzez ankiete... choc imho w ten sposob serwis stalby sie bardziej multi-dzialowy jak np. IGN...

Cos takiego z pewnoscia ozywilo by strone batdziej niz 'kroniki mutantow' :P

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Axi0maT » 2008-05-02, 22:40

Pierwszy pomysl mnie nie rusza, bo raczej nie jestem zwolennikiem filmow... ale za to drugi jest jak najbardziej ok... pytanie brzmi kto sie bedzie tym zajmowal? Znajda sie ludzie do prowadzenia tych dzialow to sie pojawia, ale poki co chyba brak zainteresowanych. Wystarczy ze mamy problem (bo tak to juz trzeba nazawac) ze znalezieniem redaktorow do prowadzenia dzialow XBOX, SNES i NES.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: ramzes64 » 2008-05-02, 23:14

Wystarczy ze mamy problem (bo tak to juz trzeba nazawac) ze znalezieniem redaktorow do prowadzenia dzialow XBOX, SNES i NES.
Bo tu mi sie wydaje ze sa glownie sami Nintendowcy - bo konsola = Nintendo.
Inne podgatunki konsol sa albo dodawane na sile. Ta Kinematografia odpada, to moze jeszcze Plyty muzyczne i przezrocza, albo jakies bajki wydawane na sladach do wyswietlania na rzutnikach, bezsens kompletny.

Co do drugiego pomyslo z PC - to tez bardzo zjechane, bo PC jest za duzo syfu, tak jak na PS2, czy Wii - gry na syskietkach, na tych wiekszych "tekturowych" dyskietkach, na plytach i nieiwem na czym jeszcze.

Lepiej zrobic portal o Konsolach TYLKO (tak jak NEO+, czy PSXextreme(tu niejestem pewien) sa tylko o konsolach - dlatego maja swoich odbiorcow)

Tu i tak strona jest jeszcze bardziej podzielona, bo niby jest o konsolach, ale bardziej z nazwy o retro, wiec takie rarytasy jak Wii, X360 i PS3 nie ma, a niby o konsolach, bo juz o retro tak troch mniej, skoro jest Wii i DS

Ale bardziej o Nintendo - tak troche to niesprecyzowane, ale o szachach, droptroperach i innych planszowkach przestanmy juz gadac ;D
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Gimiak » 2008-05-03, 09:06

Mi sie obie te sugestie nie podobaja. Malo, aktualne retro przestalo mi sie podobac - za duzo i za szeroko. Nikogo nie przyciagnie galeria gier na Xboxa, bo przeciez X ludzi i tak uzywa "kopii zapasowych" i maja w dupie zdjecie pudelka itp. Takie galerie sie swietnie spisuja ze starymi konsolami na kartridze...

W ostatnim czasie zrodzil sie pomysl powolania do zycia portalu poswieconego wylacznie konsolom Nintendo, o fikusnie brzmiacej nazwie www.playtendo.pl. I co wy na ten pomysl? Pisalby sie ktos na aktywnego czlonka? Warto to uruchamiac? Predzej czy pozniej ktos zrobi portal o N, a w tym momencie mamy szanse na bezkonkurencyjna dominacje na rynku. Tyle z mojej strony, wracam do remontu.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: ramzes64 » 2008-05-03, 09:14

ja jestem za playtendo.pl - tylko jakby to moglo wygladac - odwiedzac bede, ogolnie newsy niewiem kto by sie tym zajal, ale juz samo forum duzo daje, bo ktos moze o cos zapytac. Recenzje, napisac raz na jakis czas tez moge, n GC i moze DS

Pytanie, czy taka strona korzystala by z materialow z retroage - bo jesli tak, to juz na starcie ma DUZO do zaoferowania (N64 chociazby).

I niema co glendzic, zastanawiac sie - tylko robic. Ja jestem ZA
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Axi0maT » 2008-05-03, 18:12

Ale pierdolicie glupoty.... Widze ze bede musial sobie znalezc jakis inny serwis gdzie ludzie maja odrobine oleju w glowie. Dla mnie logicznym jest ze jak znajdzie sie ktos kto poprowadzilby dzial XYZ i jest na cos takiego zapotrzbowanie to powinno to powstac. Reto faktycznie jest szerokim pojeciem, ale mysle ze to dobrze - nie ograniczajmy sie tylko do gier... byleby znalazl sie ktos kto sie tym zajmie. A juz nie moge slychac tego pieprzenia ze zrobmy tylko o Nintendo.. co to komu przeszkadza ze pojawia sie recka gry na PS2? Jak nie odpowiada to nie czytaj.... poczekaj dzien lub dwa i pojawi sie recka gry na konsole Nintendo. Poza tym chcialbym zauwazyc ze recki gier na Nintendo maja kilkukrotnie mniejsza ogladalnosc niz tych dotyczacych gier na Soniacze... Proponuje wiec popukac sie w glowe i pomyslec zanim zacznie sie pisac kolejne bzdury ktore wrzuciliscie wyzej.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: ramzes64 » 2008-05-03, 20:06

No dlatego strona tematyczna o Nintendo bymiala swoich odbiorcow. Co z tego ze inne dzialy sa czesciej czytane = wiecej uzytkownikow posiada te konsole niz nintendo, skoro i tak malo osob to chce robic, a wiekszosc tu, to chyba Nintendowcy.

Taka stronica o nintendo to dobra sprawa.

Nie czytam wszytkiego o innych kosolach, ale jak jest cos "konkretnie zrobione" pod konkretnego odbiorce to ma powodzenie, bo jak jest cos o wszystkim, to jest tak o niczym, bo kazdemy, wszystkiego malo.

Posiadaczom Sony za malo moze byc SONY
Posiadaczom Nintendo za malo moze byc Nintendo
itd
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Morden » 2008-05-03, 20:12

Uwazam ze to wlasnie ty, Ramzes, jako zagorzaly supporter Nintendo, powinienes taka stronke prowadzic. Zajmowac takim serwisem moglbys sie nie tylko od strony layout'u, ale i od strony tresci. Slowo pisane nie jest ci obce, udzielasz sie na forum i masz wprawe. Reprezentujesz mlodsze pokolenie graczy a wy macie swoj jezyk. Na pewno sie uda. Go Ramzes!
Obrazek

ODPOWIEDZ