Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Axi0maT » 2008-05-03, 20:31

ramzes64 pisze:No dlatego strona tematyczna o Nintendo bymiala swoich odbiorcow. Co z tego ze inne dzialy sa czesciej czytane = wiecej uzytkownikow posiada te konsole niz nintendo, skoro i tak malo osob to chce robic, a wiekszosc tu, to chyba Nintendowcy
bylo nintendoworld... i co? Zmienilo sie w retroage - sugerujesz ze mamy sie uwsteczniac? To chyba jakis kiepski zart.
ramzes64 pisze:Taka stronica o nintendo to dobra sprawa.
swiatN juz to udowodnil.
ramzes64 pisze:jak jest cos o wszystkim, to jest tak o niczym,
niekoniecznie musi byc o niczym. Nalezy to po prostu odpowiednio poprowadzic, aby kazdy mogl znalezc to co go interesuje.
ramzes64 pisze:bo kazdemy, wszystkiego malo.
To znaczy ze albo za malo tego robimy, albo za malo jest redaktorow. Bo chyba nie oczekujesz zeby Snake zaczal pisac reckie gier na NESa, albo ja recki z PSXa. Kazdy dzial ma swojego redaktora ktory sie nim zajmuje. Sa takie dzialy jak np. XBOX do ktorych wciaz szukamy ludzi ktorzy by to poprowadzili, ale to nie oznacza ze mamy go wypieprzyc tylko dlatego ze poki co nie ma kto sie tym zajac.
Uwazam ze to wlasnie ty, Ramzes, jako zagorzaly supporter Nintendo, powinienes taka stronke prowadzic. Zajmowac takim serwisem moglbys sie nie tylko od strony layout'u, ale i od strony tresci. Slowo pisane nie jest ci obce, udzielasz sie na forum i masz wprawe. Reprezentujesz mlodsze pokolenie graczy a wy macie swoj jezyk. Na pewno sie uda. Go Ramzes!
:lol: krotko, tresciwie i na temat... :lol:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: ramzes64 » 2008-05-03, 22:14

(nie Ramzes), a ramzes64

ramzes64 na prezydenta!!!! Go! Go! Go!

* ramzes[shadow=red]64[/shadow] - to od Nintendo64
**[shadow=red]ramzes[/shadow]64 - jakas bajka byla Krol Egiptu i tam byl Ramzes
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Gimiak » 2008-05-04, 00:34

Ok, nie bylo tematu. Spokojnie panowie. Dzis podczas gipsowania zastanawialem sie czy nowy serwis by cos zmienil i doszedlem do wniosku, ze raczej nie. Tak naprawde nie mamy duzego wplywu na to czy ktos nas bedzie odwiedzal czy nie. Chcialbym aby pojawialy sie newsy, ktorych nie ma... ehh... ide spac bo mnie kark nap...a. ;)

Moze ma ktos ochote zajac sie newsami na retro? Chetnie pomoge w razie problemow, pytan itp. Jakby co, to pisac PW lub maila. Staly dostep bede mial od wtorku/srody - podobno. :)

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Antari » 2008-05-04, 11:56

ramzes64 pisze:Lepiej zrobic portal o Konsolach TYLKO (tak jak NEO+, czy PSXextreme(tu niejestem pewien) sa tylko o konsolach - dlatego maja swoich odbiorcow)
Czytales choc raz ktoras z wymienionych pozycji, czy twoja wiedza opiera sie wylacznie na domniemaniu? psx posiada kacik filmowy...

A co do rynku PC, mimo iz sytuacja w naszym kraju sie zmienia to nadal 'piece' grzeja bardziej. Teoretycznie w kazdym domu znajduje sie komputer klasy PC, czego nie mozna z cala pewnoscia powiedziec o jakiejkolwiek konsoli choc srodki finansowe sa... jedyne wytlumaczenie - zacofanie, brak wyedukowania w tej dziedzinie. Stad moja propozycja...

W naszym kraju tworzenie strony stricte o tematyce Nintendo nie ma wiekszego sensu choc jest pomyslem dobrym. Przykladowo portal o tematyce GB only, jakim jest GBZ.pl, rok i ciagle niska ogladalnosc. Czasami sie zastanawiam nad sensem dzialalnosci ale itak robie to czysto hobbystycznie, nie zalezy mi na 2000 odwiedzinach dziennie. Calkowicie popieram axiomata - stworzenie nowego serwisu monotematycznego byloby regresem w stosunku do stanu obecnego. Kino, zwlaszcza w obecnych czasach jest dosc powiazane z przemyslem elektronicznej rozrywki. Zawezanie horyzontow, skupianie sie wylacznie na 'Nintendo' jest bledem.
Ci ktorzy graja w naszym kraju, to gracze niedzielni, [zafascynowani nowinkami, ich wiedza ogranicza sie co najwyzej do ps2/ps3/xkloc360, psp i ds o ktorych ostatnio glosno], maja wypas PSP-ka, albo ciulaja kase na Xklocka 360 i gleboko w tyle maja scene retro. Reszta, bo nie mowie ze wszyscy sa tacy, siedza na skizo.org, www.psxextreme.info i tyle. Retroage w ten sposob moglby sobie zyskac ogladalnosc. W razie czego moge sie zdeklarowac do poprowadzenia kacika filmowego, na PC posiadam oryginalne klasyki lecz w mniejszej ilosci. Nie wiem... jezeli pomysl wam nie siedzi (co widze po wypowiedzi naczelnego) to ok. ja sie nie narzucam.

Recenzje filmow bylbym w stanie pisac srednio jedna na tydzien. Moze w ten sposob strona uniknela by przestojow jakie bez watpienia maja miejsce obecnie. Nie mam o to pretensji do adminow bo wiem ile wysilku to kosztuje...

Aaa i jeszcze jedno... Ramzes64 w przeciagu paru miesiecy, tygodni, stworzyles LIGE MK DS, miales w planach NDS-Wi-fi Center i Mario raczy wiedziec co tam jeszcze stworzyles... teraz chcesz www.playtendo.pl ... zobaczymy za pare lat co z tego wszystkiego wyjdzie... retro ma swoj klimat... ja w kazdym razie zycze ci powodzenia.
ramzes64 pisze:Bo tu mi sie wydaje ze sa glownie sami Nintendowcy - bo konsola = Nintendo.
Czlowieku pobudka!
ramzes64 pisze:Co do drugiego pomyslo z PC - to tez bardzo zjechane, bo PC jest za duzo syfu, tak jak na PS2, czy Wii - gry na syskietkach, na tych wiekszych "tekturowych" dyskietkach, na plytach i nieiwem na czym jeszcze.
Co to w ogole za brednie?

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: ramzes64 » 2008-05-04, 15:01

Antari pisze:
ramzes64 pisze:Lepiej zrobic portal o Konsolach TYLKO (tak jak NEO+, czy PSXextreme(tu niejestem pewien) sa tylko o konsolach - dlatego maja swoich odbiorcow)
Czytales choc raz ktoras z wymienionych pozycji, czy twoja wiedza opiera sie wylacznie na domniemaniu? psx posiada kacik filmowy...
Przeciez napisalem "PSXextreme(tu niejestem pewien)" nie czytam tej gazetki, bo mi z nazwy smierdzi PSXem ;D - taki mam uraz psychiczny do tej nazwy, choc wiem, ze to gazeta o innych konsolach tez, to jej nie cyztam. N+ czytam, i tam jest o grach na konsole, czasem pol strony o jakichs gadzetach, albo na stronie o RETRo wspomni sie tez o jakims filmie w ramce 4cm na 6cm - jesli tak chesz zrobic na retro, jako dodatek - to se rob. N+ czytam CALE, wiec pewnie twoje wypociny tez na retroage lizne, ale ogolnie dla mnie to jest "dodawanie kolejnej nogi do 100nogi"
Antari pisze:A co do rynku PC, mimo iz sytuacja w naszym kraju sie zmienia to nadal 'piece' grzeja bardziej. Teoretycznie w kazdym domu znajduje sie komputer klasy PC, czego nie mozna z cala pewnoscia powiedziec o jakiejkolwiek konsoli choc srodki finansowe sa... jedyne wytlumaczenie - zacofanie, brak wyedukowania w tej dziedzinie. Stad moja propozycja...
Hmm, a dlaczego na Retroage chesz o filmach pisac? ;/ ... pewnie jakies strony dla kinomanow sa w necie, a tu do gier wciskac chesz. Ja rozumiem, ze Tworzy sie gry na podstawie Filmow, albo Filmy na podstawie Gier, moze jakies inne elementy sa jeszcze z tym powiazane. W Sumie w mysl tej zasady powinno sie jeszcze zrobic dzial z Figurkami, ktore glownie kojarza sie z filmem, na podstawie ktorego zrobiono gre, a zalewa to dzial GADZETY na allegro. jakies Hanibale i inne duperele.
Antari pisze:W naszym kraju tworzenie strony stricte o tematyce Nintendo nie ma wiekszego sensu choc jest pomyslem dobrym. Przykladowo portal o tematyce GB only, jakim jest GBZ.pl, rok i ciagle niska ogladalnosc. Czasami sie zastanawiam nad sensem dzialalnosci ale itak robie to czysto hobbystycznie, nie zalezy mi na 2000 odwiedzinach dziennie. Calkowicie popieram axiomata - stworzenie nowego serwisu monotematycznego byloby regresem w stosunku do stanu obecnego. Kino, zwlaszcza w obecnych czasach jest dosc powiazane z przemyslem elektronicznej rozrywki. Zawezanie horyzontow, skupianie sie wylacznie na 'Nintendo' jest bledem.
No ja uwazam ze wielkim bledem jest tworzenie miliona stron o tej samej tematyce, monotematyczne
GBZone, NDSuff, dualscreen.info, n64zone.yoyo.pl, wiicenter, wii.net.pl, wii.online.pl .... - TO SA STRONY MONOTEMATYCZNE

strona o NINTENDO w calosci (Wii, DS, GC, GBA, GB, GBC, N64, SNES, NES...) to nie MONOTEMAT - a cos dla FANOW, a tak rozdrabniamy sie na drobne i mamy pelno stron pustych, robiacych cos dla siebie, a nie dla kogos. swiatN cos tam robil i moglem w jednym miejscu zapytac o gre na GBA, GC, N64, DSa, pogdybac o Wii itd...
Antari pisze:Ci ktorzy graja w naszym kraju, to gracze niedzielni, [zafascynowani nowinkami, ich wiedza ogranicza sie co najwyzej do ps2/ps3/xkloc360, psp i ds o ktorych ostatnio glosno], maja wypas PSP-ka, albo ciulaja kase na Xklocka 360 i gleboko w tyle maja scene retro.
No wlasnie, jak ktos niezaglebi sie w np ta strone i nieznajdzie tu wielu informacji, to juz sama nazwa go odstraszy, bo np mnie guzik obchodzi Sega Mega Drive, czy jakies Atari i Comodore - wchodzac tu, ktos z graczy niedzielnych, moze odrazu odniesc wraznie, ze to taki antykwariat, zakurzonych konsol

Juz lepiej zrobic GRUPA RETROAGE (a wniej podzial jakis sensowny: Nintendo / Sony / Microsoft / SEGA i niewiem co tam jeszcze), odzilne nazwy, tematy, i bedzie BIG SERWIS, do tego jeszcze dzial VIDEO, DVD, MUSIC, PC, IBM...
Antari pisze: Aaa i jeszcze jedno... Ramzes64 w przeciagu paru miesiecy, tygodni, stworzyles LIGE MK DS, miales w planach NDS-Wi-fi Center i Mario raczy wiedziec co tam jeszcze stworzyles... teraz chcesz www.playtendo.pl ... zobaczymy za pare lat co z tego wszystkiego wyjdzie... retro ma swoj klimat... ja w kazdym razie zycze ci powodzenia.
Zycz mi, nigdy nie zrobie czegos takiego jak GBzone - respekt :twisted: hehe
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Antari » 2008-05-04, 16:04

ramzes64 pisze:No ja uwazam ze wielkim bledem jest tworzenie miliona stron o tej samej tematyce, monotematyczne
GBZone, NDSuff, dualscreen.info, n64zone.yoyo.pl, wiicenter, wii.net.pl, wii.online.pl .... - TO SA STRONY MONOTEMATYCZNE
Owszem, ale nie uwazasz iz ograniczajacy sie WYLACZNIE do konsol NINTENDO portal rowniez stalby sie monotematyczny? Co bys chcial na tym playtendo widziec? Masz jakis ciekawy material do zaoferowania? Sprawa wygladala by tak: Caly material z retroage.net dotyczacy konsol Nintendo, zostalby przeniesiony na strone playtendo.pl... i tyle. Zaloze sie ze nic by nie ruszylo. Przeciez obecnie serwis tworzy zaledwie garstka ludzi ktorym sie cos chce...
ramzes64 pisze:Hmm, a dlaczego na Retroage chesz o filmach pisac? ;/ ... pewnie jakies strony dla kinomanow sa w necie, a tu do gier wciskac chesz.
Przeszkadza ci iz ktos ma odrobine inicjatywy? Przeszkadza ci ze ktos ma ochote cos zrobic? Niestety kto sie nie rozwija ten sie cofa... Zrobmy tak. W czerwcu kiedy bede mial troche wiecej czasu, wprowadzmy na retroage.net dzial filmy. Dodam pare recek. Jezeli ogladalnosc bedzie mala, kasujemy.
ramzes64 pisze:to juz sama nazwa go odstraszy, bo np mnie guzik obchodzi Sega Mega Drive, czy jakies Atari i Comodore
Jeszcze sie taki nie urodzil co wszystkich zadowolil... ja akurat interesuje sie tego typu sprzetem.
ramzes64 pisze:Juz lepiej zrobic GRUPA RETROAGE
A dluzszej nazwy sie nie dalo zrobic? Watpie zeby inne serwisy zgodzily sie na taka fuzje...
ramzes64 pisze:nigdy nie zrobie czegos takiego jak GBzone - respekt :twisted: hehe
Nie wiem do czego pijesz... jak chcesz pogadac to pisz na PW. Proponuje najpierw poczytac, poogladac, zainteresowac sie a potem krytykowac. GBZ.pl systematycznie od ponad roku dodaje co tydz. nowy material. Systematycznie pracuje nad tym 1 osoba.

Niestety jezeli chcecie by serwis zaczal sie rozwijac trzeba oglosic nabor oraz ustalic pewne terminy z ktorych wywiazywaliby sie admini. 1 material tygodniowo od kazdej osoby i od razu by ruszylo... Ale do tego potrzeba ludzi ktorym sie chce, a nie takich ktorzy nie pisza bo went brak, czasu brak, czy inne wymowki.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Morden » 2008-05-04, 16:24

ramzes64 pisze:twoje wypociny tez na retroage lizne
Mmm ... Tylko Ramzes64 potrafi sprawic by slowa "wypociny" i "lizne" brzmialy dobrze w jednym zdaniu.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: ramzes64 » 2008-05-04, 16:41

Antari pisze:Owszem, ale nie uwazasz iz ograniczajacy sie WYLACZNIE do konsol NINTENDO portal rowniez stalby sie monotematyczny? Co bys chcial na tym playtendo widziec? Masz jakis ciekawy material do zaoferowania? Sprawa wygladala by tak: Caly material z retroage.net dotyczacy konsol Nintendo, zostalby przeniesiony na strone playtendo.pl... i tyle. Zaloze sie ze nic by nie ruszylo. Przeciez obecnie serwis tworzy zaledwie garstka ludzi ktorym sie cos chce...
Dobra, zacznijmy od tego ze playtendo.pl - to pomysl Gimiaka, ja tylko popieram inicjatywy zrobienia strony o Nintendo.

A taki portal niebylby monotematyczny, bo mozna zrobic jakis portal o Sony, jakis o Xboxie - takich tez jest pelno, ale dlaczego cos o Nintendo, ma byc razem z innymi? Przeciez jesli ma sie promowac Nintendo w Polsce, to nie chowajmy go miedzy krzaki.

A nawet jesli by taki pomysl Gimiaka ruszyl, choc chyba cos pisal ze przemyslal i srednio to widze teraz (tak to odebralem). To taki portal bedzie mial jaies recenzje gier, a jak sie bedzie oczekiwalo czegos nowego, to bede wiedzial ze bedzie cos o Nintendo, a nie o Sony, albo o Xboxie...
Antari pisze:Przeszkadza ci iz ktos ma odrobine inicjatywy? Przeszkadza ci ze ktos ma ochote cos zrobic? Niestety kto sie nie rozwija ten sie cofa... Zrobmy tak. W czerwcu kiedy bede mial troche wiecej czasu, wprowadzmy na retroage.net dzial filmy. Dodam pare recek. Jezeli ogladalnosc bedzie mala, kasujemy.
Ja niejestem osoba decyzyjna w RETROAGE wiec to niedomnie. Kazdy z nas ma inne pojecie, ty chesz zrobic cos ogolnego, a ja bym widzial ogolnie Nintendo (GC, Wii, N64, GB, DC....) a nie na 5stronach musze znalezc cos o 5konsolach. Tu chyba sie nie znajdziemy porozumienia.

Antari pisze:Jeszcze sie taki nie urodzil co wszystkich zadowolil... ja akurat interesuje sie tego typu sprzetem.
no wlasnie "Jeszcze sie taki nie urodzil co wszystkich zadowolil"

Ja jestem za zrobieniem serwisu TYLKO o Nintendo, aby do zwyklego newsa, niewpieprzyl sie jakis fanboj sony, albo xboxa i nawijal glupot - tak jak na Gameonly.pl - tam kazdy news jest jechany przez kazdego, niema nic normalnego.

Morden: mam ten talen
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Antari » 2008-05-04, 17:01

ramzes64 pisze:Ja jestem za zrobieniem serwisu TYLKO o Nintendo, aby do zwyklego newsa, niewpieprzyl sie jakis fanboj sony, albo xboxa i nawijal glupot - tak jak na Gameonly.pl - tam kazdy news jest jechany przez kazdego, niema nic normalnego.
ramzes64 pisze:Przeciez jesli ma sie promowac Nintendo w Polsce, to nie chowajmy go miedzy krzaki.
Sorry ale ewidentnym fanboyem Nintendo to ty jestes moj drogi. Widac to w kazdej Twojej wypowiedzi. Prosze bardzo, jezeli interesuje cie wylacznie segment Nintendo to ok, ale w ten sposob zawezasz sobie horyzonty. Konkurencja na szczescie istnieje i istniec bedzie. (Sony, Microsoft). Myslisz ze jak serwis bedzie tylko o Nintendo to bedzie sie pojawialo wiecej newsow? Utopia... Ja wchodzac na retroage.net, poza zobaczeniem newsa o tematyce Ninny chce zobaczyc takze takowego od sony, poczytac recke jakiegos tytulu na psx'a, DS'a itp. Jak widac nasze poglady w tej materii sie roznia.

Przepraszam za OT i czekam na jakas konstruktywna odpowiedz odnosnie dzialu filmy i gry na pieca.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Morden » 2008-05-04, 17:29

ramzes64 pisze:mnie guzik obchodzi Sega Mega Drive, czy jakies Atari i Comodore
Guzik cie obchodza bo za mlody jestes. Gdy MegaDrive bylo "na czasie", w Polsce platforma ta nie istniala. Gdy swiat gral na SNES, w Polsce pojawily sie klony NES. Malo kto z reka na sercu moze powiedziec ze gral wtedy, gdy grac bylo mozna. Moze ktos, kto mial kontakty w Niemczech i innych cywilizowanych krajach.

Prawda jest taka, ze 95% ludzi interesujacych sie tematem starszych konsol to ludzie, ktorzy odkryli te platformy poprzez emulacje i potem, jesli im sie spodobalo, obkupili sie w sprzet po latach.

Commodore 64 i male Atari sam posiadalem w latach gdy sprzedawano to w sklepach i zarowno dla mnie, jak i dla moich rowiesnikow, platformy te maja zupelnie inny klimat niz dla kogos, kto odpalil cos na emulatorze w roku 2008.

Nintendo dobre? NES ci sie podoba? NES to archaiczna platforma ktora do Polski dotarla z takim poslizgiem i w takiej postaci, ze w sloneczne dni gdy wiatr byl odpowiedni slyszalem jak sie murzyni z nas smieja. Gwarantuje ci, ze gdy NES byl na czasie, w Polsce najczesciej grano na Atari i Commodore ktore cie zupelnie nie obchodza.

Wiekszosc dopiero dzis nadrabia zaleglosci w temacie retro i interesuje sie roznymi platformami. Dla tych wlasnie osob istnieje strona na ktorej mozna znalezc informacje na temat roznych konsol.

Chcesz tworzyc swiat Nintendo? Prosze bardzo. Chcesz tworzyc swiat NESa? Droga wolna. Chcesz tworzyc swiat warcab? Czemu nie. Ale czy nie lepiej jest pakowac wszystkie sily w jeden serwis i sprawic by znajdowalo sie w nim cos dla kazdego? Jesli tak bardzo lubisz Nintendo i uwazasz ze konsola = Nintendo, zamiast tworzyc jakis odlam lub nowy serwis, udziel swych umiejetnosci Retroage i zasil swoja praca sekcje konsol Nintendo. Proste. Moze wlasnie dzieki tobie ktos kiedys powie "Szukasz czegos o Nintendo? Wal na Retroage. Tam maja wszystko". Nic tylko podwinac rekawy i jedziesz.
Obrazek

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Antari » 2008-05-04, 17:59

Calkowicie popieram, aczkolwiek nie jest to odpowiedz na postawione przeze mnie pytanie...

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Morden » 2008-05-04, 18:06

Jak dla mnie, mozecie wrzucic recenzje maszyn rolniczych. Byle by mial kto tego dogladac. Jesli maja byc filmy, ok, ale pod warunkiem ze ktos sie tym zajmie a nie ze zakladamy dzial, hurraaaa!, jedna recenzja, dwie, trzy i konczy sie zapal. To samo tyczy sie gier PC.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: ramzes64 » 2008-05-04, 18:37

Dla mnie wszystko zaczelo sie od N64, GBC i tak jade do przodu. Starsze konsole mi sie nie podobaja graficznie.

Pamietam gre na jakims pegazusie, albo na amidze u siebie lub u kolegi, na IBMie, ale swiadomosc grania licze od lat 15 kiedy to N64 pojawilo sie w domu. I ja nie pisze o swiecie SNESa, bo z ta konsola stycznosci nie mialem i miec niebede. Zaraz powiecie co za fan Nintendo ;)

Ale jestem graczem, osoba grajaca na konsolach Nintendo i w gry Nintendo od pewnego okreslonego okresu, 1998r i odtamta ide do przodu z ich kosnolami, nie zaglebiajac sie w to co bylo przed 98r.

Robcie jak chcecie - ja swoje zdnaie wyrazilem, ja tu decyzji niepodejmuje

Konkurencja jest - PSXa mialem, teraz czaje sie na zapoznanie z X-Boxem.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Morden » 2008-05-04, 18:55

ramzes64 pisze:Robcie jak chcecie - ja swoje zdnaie wyrazilem, ja tu decyzji niepodejmuje
Czyli co? Albo wszyscy wspolnie pojda zalozyc z toba serwis Nintendo albo nic nie bedziesz robil? Hehe. Niezle. Co do starszych konsol i "niepodobania sie graficznego" to z tego co wiem, GBC prezentuje znacznie nizszy poziom graficzny niz MegaDrive, ale nikogo przeciez zmuszac do gry na innych platformach nie bede.

Szkoda ze kategorycznie odmawiasz zasilania Retroage swoja praca w postaci tekstow. Liczylem, ze sprawy pojda wlasnie w tym kierunku. Ty, jako osoba oddana Nintendo, bylbys dobrym dodatkiem i opiekunem wszystkiego spod znaku N. Po co budowac cos od zera? Nie lepiej zapelnic czyms cztery katy do ktorych i tak juz zagladasz? Retroage ma juz jakas baze uzytkownikow. Postawisz nowa strone i co? Bedziesz biegal po forach i pisal "zajrzyjcie na Ramzestendo64.pl?".

Chcesz cos robic, ale sam chyba nie wiesz dokladnie co. Mam wrazenie, ze nie chcesz robic "na cudzym" ale wlasnego serwisu sam nie otworzysz bo nie dasz rady. I tu lezy pies pogrzebany. Ale pocieszam sie tym, ze mimo iz twoich tekstow dla Retroage nie bedzie, zawsze beda twoje posty.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: ramzes64 » 2008-05-04, 19:52

Antari - Mam pomysl, po co robic oddzielny portal GBZone - moze Fuzja z Retroage? - uzupelnic, dodac, to czego brakuje na retroage - zajmiesz sie dzialem GameBoyow, no i Filmow do tego.

Morden - my sie nie rozumiemy, bez komentarza w tej sprawie.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ