Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Gimiak » 2008-05-05, 07:36

Tak jak napisal wczesniej Morden, mozna by cos pomyslec, tylko zeby dany dzial nie padl po 3 pozycjach - to raz. Brakuje nam osob, ktore moglyby same wrzucac material, a nie za naszym posrednictwem, dlatego jezeli ma ktos ochote stac sie pewno prawnym redaktorem i rozwijac razem z nami retro, to piszcie.

Brakuje nam:
- 1-2 newsmanow;
- co najmniej dwoch recenzentow.

Czego oczekujemy? Od newsmanow codziennych aktualizacji - niech chociaz jeden news wyjdzie od kazdego, to juz bedzie duzo. A takiego newsa da sie dodac w... 20 minut? Chyba nie jest to duzo.
Od recenzentow oczekujemy 1 (slownie: jednej) recenzji na dwa tygodnie. Zobaczcie jak fajnie by sie to wszystko krecilo przy czterech recenzentach?
Co tydzien recenzja, codziennie dwa newsy to byloby cos! Nie dajcie sie prosic, nie gryziemy. ;)

Ps: Podobno od wtorku bede juz mial staly dostep do neta, wiec bede czesciej. :D

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Antari » 2008-05-05, 13:31

ramzes64 pisze:Antari - Mam pomysl, po co robic oddzielny portal GBZone - moze Fuzja z Retroage? - uzupelnic, dodac, to czego brakuje na retroage - zajmiesz sie dzialem GameBoyow, no i Filmow do tego.
Sprawa nie jest taka prosta. GBZ to wspolny projekt Moj, abrasante i yana, ktory powstal na troche innych zasadach niz retroage.net

Jako ze nie jestem pelnym wlascicielem (strona ma 3 zalozycieli jak mozecie poczytac w zalozeniach) nie mam takiego pelnomocnictwa. A to ze tylko jedna osoba dodaje de facto regularnie material to juz inna sprawa.

Niestety sprawa fuzji byla juz pare razy poruszana na naszym forum i podstawowym argumentem jest to iz 'na wlasnym zawsze lepiej' tzn. jak jakas sie decyzja nie podoba to zawsze sie jest na uprzywilejowanej pozycji. A jakby to wszystko bylo na retroage to zawsze jest to jednak czyjes... jestesmy tylko czescia retro... podsumowujac ten temat, niestety za fuzje dzie-ku-jemy...
Gimiak pisze:co najmniej dwoch recenzentow
Zglaszam sie na pierwszego. Ale zaczac moge dopiero od 26.05.2008 bo wtedy koncze matury :P
Gimiak pisze:Od recenzentow oczekujemy 1 (slownie: jednej) recenzji na dwa tygodnie. Zobaczcie jak fajnie by sie to wszystko krecilo przy czterech recenzentach?
Nie ma problemu. 1 recka na 2 tygodnie to serio malo, ale dla mnie bomba. Czasami moze dam cos wiecej.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Axi0maT » 2008-05-05, 21:24

No to pierwszy juz zrekrutowany.... Zreszta Antari mial juz swoj debiut na retroage i to calkiem udany. Mysle ze znajdzie sie wiele osob ktore chetnie przeczytaja Twoje wypociny.

Czekamy na kolejnych chetnych :D

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Inlagd sill » 2008-05-08, 13:45

Za pomysl i podsuwanie pomyslu na poswiecony tylko Nintendo serwis kamienie prosze kierowac w moja strone. Mimo tego, ze w kwestii gier interesuje mnie retro ogolnie, to jednak bardziej brakuje mi dobrego serwisu dot. Nintendo w jezyku polskim (Swiat N nawet jak istnial, byl tylko namiastka takiego serwisu, jaki moznaby stworzyc). No ale nie bede forsowal tego pomyslu za wszelka cene, zamiast tego postaram sie dolozyc swoje 3 grosze do obecnego Retroage.

PS A propos dokladania 3 groszy: na stronach serwisu widze, ze mam uprawnienia do edycji artykulow, ale czy moze mnie ktos poinstruowac jak dolozyc nowy artykul/news (z gory dziekuje)?
Ostatnio zmieniony 2009-01-13, 10:14 przez Inlagd sill, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Axi0maT » 2008-05-08, 14:02

Chetnie przekaze wszystko co wiem na ten temat i udziele wskazowek. Odezwij sie do mnie na GG to powiem co i jak :)

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Antari » 2008-05-08, 14:19

Widze ze 'niektorzy' maja dostep do zasobow strony a niektorzy nie... no nic ja nie polemizuje z zalozeniami serwisu ale aktualizacje mozna by przeprowadzac duzo szybciej gdyby inni tez mieli dostep do samodzielnego dostarczania informacji na strone.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Axi0maT » 2008-05-08, 15:10

Antari pisze:Widze ze 'niektorzy' maja dostep do zasobow strony a niektorzy nie...
No widzisz Antari, tak sie sklada ze akurat Inlagd juz od dluzszego czasu wspolpracuje z retroage i stad ma uprawnienia. Ty zas napisales jedna recke (ktora notabene jest swietna) jako wolny strzelec i zakladasz ze od razu damy ci dostep do calych zasobow retroage. Sam pisales ze piszesz sie na redaktora, ale po zakonczeniu matury, wiec wszystko w swoim czasie. Obiecuje ze zajme sie osobiscie Twoim przypadkiem i porozmawiam z Gimiakiem w kwestii uprawnien.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: ashka » 2008-05-08, 17:43

A dlaczego od razu pelen dostep?
Po to jest rola Author, zeby z niej korzystac.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Gimiak » 2008-05-08, 17:55

Widze ze 'niektorzy' maja dostep do zasobow strony a niektorzy nie... no nic ja nie polemizuje z zalozeniami serwisu ale aktualizacje mozna by przeprowadzac duzo szybciej gdyby inni tez mieli dostep do samodzielnego dostarczania informacji na strone.
Nie martw sie kolego, bedziesz mial mozliwosc samodzielnego dodawania rzeczy.

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Antari » 2008-05-09, 15:59

ashka pisze:A dlaczego od razu pelen dostep?
Chodzilo mi o dodawanie recenzji/artykulow/opisow sprzetu, w celu przyspieszenia pracy i odciazenia niektorych adminow, via Axi0mat, praca przebiegalaby wtedy o wiele sprawniej i szybciej.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: froger3 » 2008-05-12, 10:43

Czytam, czytam i za glowe sie lapie...:)

Pomysl z rozwiazaniem dzialu newsy juz dalismy jakis czas temu - nikt sie nie odezwal (poza Axiomatem i kims jeszcze). A co do rozdrabniania sie: nie widze sensu. Jest jeden swietny serwis (RA) i IMHO nie ma sensu robienia konkurencji.

No i ktorys raz musze przyznac Mordenowi racje....a cytat: "No wlasnie, jak ktos niezaglebi sie w np ta strone i nieznajdzie tu wielu informacji, to juz sama nazwa go odstraszy, bo np mnie guzik obchodzi Sega Mega Drive, czy jakies Atari i Comodore - wchodzac tu, ktos z graczy niedzielnych, moze odrazu odniesc wraznie, ze to taki antykwariat, zakurzonych konsol" zapisze sobie do dzialu ulubione:)....Ramzes, co ty robisz na stronie o retro?:)))

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Gimiak » 2008-05-12, 11:05

froger3 pisze:.Ramzes, co ty robisz na stronie o retro?:)))
Produkuje recenzje na GC. Dobrze, ze jest. Jakas taka czepialska jestes. ;)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: ramzes64 » 2008-05-12, 18:26

Podaj mi jakas strone na ktorej jest cos o GC? (bo mi sie szukac niechce, mowie o stronie polskiej) - ostatnio taka upadla www.swiatn.pl

macie tu GBA, ktory ostatnio mi sie kurzy, mam N64 i dwie gry ;) - i czekam na XBOXA - praktycznie na te konsole ktore sa dla mnie priorytetem, jest tu najmniej (GC, narazie XBOX)

konsol nowych generacji niemam i miec teraz niebede - wiec zalapuje sie pod retro ;D)

No i produkuje recenzje na GC (DS, GBA, moze tez na XBoxa kiedys napisze) - spoko maroko - zaglebilem sie w strone i wiem co tu jest, napoczatku niewiedzialem, i tak jak napisalem, inni moga tez niewiedziec, jesli nie poszukaja glebiej.

No i te artykuly, co osttanio jest ich malo, niema zadnych nowych - i tak maja swoja moc - bo informuja, uswiadamiaja, ucza
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: Morden » 2008-05-12, 19:57

ramzes64 pisze:czekam na XBOXA - praktycznie na te konsole ktore sa dla mnie priorytetem, jest tu najmniej
Zauwazyles slowo "retro" w nazwie strony? Xbox i GameCube nie sa zbyt retro. A ze dla ciebie Xbox jest priorytetem bo go dwa dni temu zgarneles na aukcji a trzy dni temu o konsoli nie wiedziales absolutnie nic poza tym ze istnieje i firmuje ja Microsoft, to juz inna sprawa, ktora pewnie malo kogo obchodzi.
No i te artykuly, co osttanio jest ich malo, niema zadnych nowych - i tak maja swoja moc - bo informuja, uswiadamiaja, ucza
A posty na forum bawia.
Obrazek

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Ogolne zazalenia, uwagi i sugestie

Post autor: setezer » 2008-05-12, 20:58

Podaj mi jakas strone na ktorej jest cos o GC? (bo mi sie szukac niechce, mowie o stronie polskiej) - ostatnio taka upadla www.swiatn.pl
Nie wiem na jakiej planecie zyjesz, ale jest mnostwo stron z recenzjami gier na GC. Wchodzisz na gry-online.pl i masz tam recenzje, sa poradniki nawet, bardzo duzo. Wchodzisz na Gameonly, tez jest z czego wybierac. Jakies imperium gier i wiele innych. Nie wiem czego ty szukasz, ze wg ciebie nie ma stron z "cos o GC". Krok dalej jest pantera, z kilkunastoma recenzjami.

Czyzby to "cos o GC", to musi byc na stronce FANATYKA Nintendo, bo w innym wypadku nie jest ciekawe, interesujace?
macie tu GBA, ktory ostatnio mi sie kurzy, mam N64 i dwie gry ;) - i czekam na XBOXA - praktycznie na te konsole ktore sa dla mnie priorytetem, jest tu najmniej (GC, narazie XBOX)
Nie jestes pepkiem swiata, ja tez chcialbym, zeby w kazdej gazecie motoryzacyjnej byly artykuly o Prelude, bo akurat planuje kupic taki samochod. Niestety nie ma - WSZYSTKIE gazety sa do bani?
konsol nowych generacji niemam i miec teraz niebede - wiec zalapuje sie pod retro ;D)
Pojecie retro jest bardzo plynne. No, ale GC, PS2 i Xboksa bym pod nie jeszcze w zaden sposob nie podciagnal.
No i te artykuly, co osttanio jest ich malo, niema zadnych nowych - i tak maja swoja moc - bo informuja, uswiadamiaja, ucza
Niby jezyk ten sam, a nie rozumiem.

ODPOWIEDZ