Nadchodzace recenzje

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: ashka » 2007-09-10, 20:45

Gimiak pisze:
ashka pisze:BTW ja ani (S)NESa nie posiadam - wiec jestem uratowana
To byl tylko przyklad, przeciez za chwile pojawia sie dzialy Xbox, PS, PSP i PS2. I co ty na to? :twisted:
jak sie te dzialy pojawia, to ja juz cos wymysle :wink:

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-09-11, 05:58

Odezwalo sie do mnie kilka osob zainteresowanych glownie robieniem fotek gier/akcesoriow. Jesli ktos juz tego probowal i staral sie zrobic to porzadnie, z pewnoscia wie ze nie jest to taka prosta sprawa. Mysle nad tym aby zorganizowac krotki "kurs" robienia takich fotek. Najprawdopodobniej spotkamy sie razem na IRCu (sroda lub czwartek) gdzie bedzie mozna porozmawiac na ten temat- zadac dreczace nas pytania i znalezc interesujace wskazowki. Czesc osob juz wie o tym spotkaniu. Jesli bedzie jeszcze ktos chetny na takie krotkie przeszkolenie to kontakt ze mna podany jest w moim profilu - znajdziecie tam zarowno numer GG (pisac nawet jesli nieaktywne) oraz na maila (PW-dla poczatkujacych wyjasniam ze chodzi o prywatna wiadomosc). Udzial w dyskusji na temat robieniu zdjec jest oczywiscie w pelni dowolny i nie zobowiazuje do robienia czegokolwiek, jednak z logicznego punktu widzenia warto sie z tematem zapoznac, dlatego zapraszam.

PS: Jesli ktos ma jakas sensowna alternatywe dla IRCa to dawac znac (rozumiem ze nie kazdy musi umiec poslugiwac sie programami tego typu).

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: froger3 » 2007-09-11, 06:10

ja proponuje kanal #konsole . Co do irca, to ktos spokojnie moze zrobic prosta bramke (wiem ze Hiki taka stawial, albo po prostu w necie sie znajdzie). Tylko ustalcie godzine(czwartek 21 np.?).

Ja fotkami zamierzam wesprzec sekcje PS1/Ps2, ale to niestety dopiero od 1 pazdziernika, kiedy bede miala czas i usiade do tego.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-09-11, 06:22

froger3 pisze:ja proponuje kanal #konsole
Ok... jesli taki jest wolny to moze byc... Wazne zeby byly tam osoby zainteresowane tematem, a nie inni przypadkowi ludzie ktorzy beda przeszkadzac bo akurat chca pogadac o dupie maryli ;)

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: froger3 » 2007-09-11, 12:33

Taki kanal juz jest zalozony i siedzi na nim raczej malo ludzi(czytaj. Blackie, hiki, Mosquit, ja i 2-3 dodatkowych gosci, ktorzy rzadko sa:). Wiec problemu nie ma.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-09-11, 12:56

froger3 pisze:Taki kanal juz jest zalozony i siedzi na nim raczej malo ludzi(czytaj. Blackie, hiki, Mosquit, ja i 2-3 dodatkowych gosci, ktorzy rzadko sa:). Wiec problemu nie ma.
Hmmm... gdybym wiedzial ze "macie" cos takiego to bym tam zagladal od czasu do czasu :roll:

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: froger3 » 2007-09-11, 12:58

Chyba juz bylo raz mowione ze jest cos takiego (pod opieka dua Blackie & Hiki). Zapraszamy, choc ja pojawiam sie ostatnio sporadycznie(licencjat i choroba;/).

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: soberpl » 2007-09-11, 15:01

A ja bym z checia poczytal jakis faq czy cos, bo akurat w tych dniach pracuje, a dowiedzialbym sie kilka nowych rzeczy :P

PS.
Te e-motki juz takie zostana, nie ma szans na ich zmiane?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-09-11, 19:03

soberpl pisze:A ja bym z checia poczytal jakis faq czy cos, bo akurat w tych dniach pracuje, a dowiedzialbym sie kilka nowych rzeczy :P
Jakby co to potem mozna zainteresowanym udostepnic archiwum calego "wykladu"... Nie zmienia to jednak faktu ze najlepszym wyjsciem jest jednak osobiste uczestnictwo w takiej debacie, poniewaz w kazdej chwili mozna zadac pytanie odnosnie konkretnego przypadku.
soberpl pisze:Te e-motki juz takie zostana, nie ma szans na ich zmiane?
Myslalem ze juz wszyscy sie przyzwyczaili, ale widac Sober ze jestes najwiekszym konserwatysta :P

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: soberpl » 2007-09-11, 20:06

Niby tak, ale jak juz pisalem nie bedzie mnie wiec nie moge uczestniczyc w tej rozmowie :P Ba, konstytucja RP glosi: "kazdy ma prawo do wyrazania swoich pogladow, opinii itd. " :twisted:

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: froger3 » 2007-09-11, 21:24

w skrocie: zapraszamy na kanal #konsole na serwerze ircnet codzine o 20. W czwartek o 20 tak jak Axi0maT napisal:
Najprawdopodobniej spotkamy sie razem na IRCu (sroda lub czwartek) gdzie bedzie mozna porozmawiac na ten temat- zadac dreczace nas pytania i znalezc interesujace wskazowki. Czesc osob juz wie o tym spotkaniu. Jesli bedzie jeszcze ktos chetny na takie krotkie przeszkolenie to kontakt ze mna podany jest w moim profilu - znajdziecie tam zarowno numer GG (pisac nawet jesli nieaktywne) oraz na maila (PW-dla poczatkujacych wyjasniam ze chodzi o prywatna wiadomosc). Udzial w dyskusji na temat robieniu zdjec jest oczywiscie w pelni dowolny i nie zobowiazuje do robienia czegokolwiek, jednak z logicznego punktu widzenia warto sie z tematem zapoznac, dlatego zapraszam.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-09-12, 07:26

froger3 pisze:w skrocie: zapraszamy na kanal #konsole na serwerze ircnet codzine o 20.
Wczoraj bylem i musze przyznac ze naprawde fajna i mila atmosfera, warto tam zajrzec od czasu do czasu aby pogadac z innymi fanami konsol.

PS: Dla poczatkujacych: Jakby byly jakies problemy z podlaczeniem sie (IRC) to pisac do mnie na gg - poinstruuje.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Blackie » 2007-09-12, 07:37

O, to musze porzadek z botami zrobic do czwartku ; )))
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-09-12, 07:45

Blackie pisze:O, to musze porzadek z botami zrobic do czwartku ; )))
Hehe.... nerwowe prace konserwacyjne pelna geba ;) Widzialem te trupy wczoraj... Moglbys faktycznie z nimi cos zrobic. Niech losowo rzucaja fanboyowe okrzyki np. XBOX the best, GameBoy sux... ;)

Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Mosquit » 2007-09-12, 12:15

Wpierw to moze znalazlby sie wlasciciel tych botow [taka lekka sugestia ;p]. Bo inaczej to bedzie cmentarz.

ODPOWIEDZ