"Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Automaty do gier znajdowaly sie zwykle na dworcach,w pubach, w "salonach gier" itp. na ktorych mozna bylo pograc wrzucajac zeton. Stick, przyciski ekran TV lub lapki i fliper. Przezycia nie do z'emulowania.
Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: Baieros » 2015-12-22, 11:13

W centrum handlowym M1 w Zabrzu koło Media Markt postawili coś z kierownicą od Segi, chyba Sega GT. Spieszyłem się i widziałem tylko z daleka.

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: Baieros » 2016-01-24, 21:35

Myślałem, że takie miejsca gdzie stawia się automaty już nie istnieją, a tu niespodzianka.
W Kędzierzynie- Koźlu w centrum handlowym Odrzańskie Ogrody dziś spędziłem 3h grając na automatach i fliperach :)

4 flipery( guns n roses, Pin Bot, jakiś samochody i coś z czachą na playflidzie). Z 12 automatów arcade: Point Blank, Time Crissis 3, Alien i coś jeszcze na pistolety, Star Wars Trilogy Arcade (przeszedłem całe), Mario Kart 2 Arcade i z 5 różnych ścigałek. Oprócz tego jakieś koszykówki, bilard, piłkarzyki i cymbergaje itp.

Co mnie niemile zaskoczyło z gier to Mario Kart 2. Zagrałem na najwyższym poziomie w 3 mapy każdą wygrywając i za każdym razem musiałem wrzucać żeton... Myślałem, że do póki wygrywam to powinienem lecieć na jednym żetonie/życiu. Pomijam już fakt, że inwencji twórczej w tych mapach to nie było zbyt wiele, różniły się detalami. Jednak prowadzenie gokarta pedałami i prawdziwą kierownicą to jest to :)

Jeden żeton po 2zł, ale można kupować pakiety 25zł- 15 żetonów, w najdroższym pakiecie wychodził żeton po 1,25zł.

ODPOWIEDZ