"Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Automaty do gier znajdowaly sie zwykle na dworcach,w pubach, w "salonach gier" itp. na ktorych mozna bylo pograc wrzucajac zeton. Stick, przyciski ekran TV lub lapki i fliper. Przezycia nie do z'emulowania.
Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: Baieros » 2011-10-21, 07:44

No musisz się zastanowić ile szukałeś takiego stolika i jaka jest szansa, że trafisz na kolejny w lepszym stanie.... 600zł z wysyłką to według mnie na prawdę porządna oferta. Jednak wiadomo, że jeśli to by miało oznaczać że sobie nie pojesz lub nie pociupciasz przez następne pół roku to raczej trzeba powiedzieć PAS. Co do ludzi do pomocy to jesteś z Wrocławia więc spore miasto, jak dobrze popytasz na jakiś forach w stylu elektroda to na pewno znajdzie się ktoś z Twojego miasta co się tym zajmie za flaszkę.

Hayabusa
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 692
Rejestracja: 2011-07-28, 14:03
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: Hayabusa » 2011-10-21, 10:41

No dokładnie. A pytałeś sprzedającego czy ten cocktail jest na chodzie? Dobrze by było wiedzieć w jakim stanie sprawności jest elektronika, żeby nie zaczynać z tym od zera. Na Allegro, od czasu do czasu przewalają się wszelkiej maści akcesoria do takiego sprzętu, od zasilaczy, złączek, po kontrolery, czy przyciski. Więc jeśli masz do tego chęci, trochę cierpliwości... to myślę, że tego typu budę można spokojnie przywrócić do stanu używalności ;)

pajda
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 44
Rejestracja: 2010-08-13, 11:45
Kontakt:

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: pajda » 2011-10-23, 14:45

co do moich zdolnosci manualnych i mozliwosci (dojscia do lakierni, ewentualnie do stolarni z odpowiednimi pilami - wiaodmo jkaby ktorys blat byl spruchniały to trzeba wymienic) to moge ten sprzet wizualnie doporwadzic do PRAWIE-nowości...... wazne zeby byl kompletny. jednkaze na elektornice sie nei znam. wiem rowneiz ze nie jest to trudne... wiec nie byloby problemu, nawet poprzez internet zeby ktos mi powiidzal ja kto zrobic i ja to zrobie.... ale jednak chyba powiem PAS. szukam oryginalengo automatu GALAGA. nic inengo nie chce. wiem ze taie mozna kupic za 4000 PLN gdzies na zachodzie, no ale 4000 PLN? to lekka przesada. poza tym ludzie wymieniaja podzespoly na nowe plyty glowne z emulatorem... stare plyty glowne padaja jak muchy.... jak sie je odpali. chdozi glownie o monitor i dobry emulator, ktory bedize identycznie pokazywal jak w oryginale....poza tym nowe daja inne mozliwosci - np zapisywanie na twardym dysku hi-score'ów. bardoz mnei ten automat korci, ale to nie do kocna to czego szukam. mimo wszystko ebde sie zastanawial.... moze jakos sie wszsytko ulozy ze go kupie.

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: Spikain » 2012-01-04, 21:07

Ostatnio byłem na PKP w Poznaniu. Mają tam pod ziemią kilka automatów, na pewno Tekken 3, ale jakieś inne też są. Nie miałem czasu dokładnie sprawdzić, ale jakbym miał to pewnie bym tam zmarnował jakieś pieniądze :D

Awatar użytkownika
Dred
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1051
Rejestracja: 2010-01-06, 19:11
Lokalizacja: Gniezno:]

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: Dred » 2012-01-04, 21:58

Tekken 3
Pamiętam go.

Lecę na pociąg, spieszę się. Nagle przykuło moją uwagę logo "Killer Instinct 2". Od razu się zatrzymuję, podchodzę do budy arcade, a w jej środku Taczkens 3...

K***a...

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: Spikain » 2012-01-05, 10:00

Dred pisze:
Tekken 3
Pamiętam go.

Lecę na pociąg, spieszę się. Nagle przykuło moją uwagę logo "Killer Instinct 2". Od razu się zatrzymuję, podchodzę do budy arcade, a w jej środku Taczkens 3...

K***a...
Rzeczywiście, buda nie ta. :D A nie orientujesz się, jakie inne automaty tam mają?

Hayabusa
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 692
Rejestracja: 2011-07-28, 14:03
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: Hayabusa » 2012-01-14, 13:28

Jakieś 3-4 lata temu widziałem wyżej wspomnianą automaciarnię w Poznaniu, pamiętam że mieli Metal Sluga 2, jakieś wyścigi i kilka bijatyk, być może był to właśnie Tekken i Street Fighter. ;)

Awatar użytkownika
166MMX
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 187
Rejestracja: 2010-08-19, 14:37
Lokalizacja: Okolica Krakowa

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: 166MMX » 2012-07-01, 22:36

Co do tematu, ja gralem w Rowach nad morzem kupe lat temu w symulator motocyklowy ;-D :grin: :grin: :grin: :grin: i to byl swietny Automat, mam nawet zdjecie pamiątkowe;-)

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: Baieros » 2012-07-02, 21:52

Po wspomnieniu zdjęcia z automatem zostajesz zobligowany do jego wrzucenia w tym temacie. Jeśli jest ono faktycznie sprzed lat masz 24h na jego zeskanowanie. Nie stosowanie się do tego grozi smutną minka z mojej strony. Pozdrawiam

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: ramzes64 » 2012-07-22, 15:35

dziś w mielnie widziałęm fajny symulator - chyba F1 jakaś

stronka: http://www.4race.com.pl/ - trzęsie nieźle ... tzn nie grałem, ale może następnym razem nie omieszkam.

cena to jakoś 12zl za 15min/lub 30 - już zdążyłem zapomnieć.... ale naprawde ostro rzucało tym który jechał.

ten symulator/gadzet najduje sie naprzeciw lunaparku/karuzeli w Mielnie (nad Bałtykiem) ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: DizzyX » 2012-08-15, 11:55

Byłem wczoraj w 'Aquaparku' w Krakowie. Cóż mogę powiedzieć... prócz cymbergaja i paru innych tego typu gier (np walenie młotkiem w wyskakujące głowy zwierzątek :D ) jest też parę automatów : Virtua Cop (niestety, zwalone pistolety :( ), Sega Rally Championship (grałem z kolegą :) ), Cyber Cycles (też zagrałem :) ), 18 Wheeler: American Pro Trucker, jakiś automat Star Warsów (ogromniasty....), Tekken.

Awatar użytkownika
Affciu
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 182
Rejestracja: 2012-05-03, 15:50

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: Affciu » 2012-08-29, 20:36

W Suchym (pensjonat Weronika) jest niedziałający automat z Tekken 3 (zjada drobniaki) i pierwszy Metal Slug, w pełni działający ale w obudowie MK3 .

nintendog
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 219
Rejestracja: 2010-09-16, 09:03

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: nintendog » 2012-11-03, 07:57

Walbrzych galeria victoria sa automaty, ja gralem w tekkena 5 ale byly tez virtua cop, sega rally i pare innych ktorych tytolow nie pamietam

mic
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 40
Rejestracja: 2010-07-24, 13:38

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: mic » 2012-11-05, 18:03

nintendog pisze:Walbrzych galeria victoria sa automaty, ja gralem w tekkena 5 ale byly tez virtua cop, sega rally i pare innych ktorych tytolow nie pamietam
Zgadza się, jednak przy otwarciu tego "salonu" były lepsze wg. mnie... Co do "strzelnicy" to chyba jest to Time Crisis 2, a nie Virtua Cop - lub coś dosłownie kilka dni temu zmienili ;) Z takich "perełek" to jest tam Zero Gunner 2 - wcześniej nigdzie go w wersji arcade nie widziałem.

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: "Gdzie się podzialy tamte....." automaty.

Post autor: Baieros » 2012-11-06, 17:26

Jakiś czas temu odwiedziłem wyspy kanaryjskie gdzie dosyć sporo jest automatów :) Wszystkie części Time Crisis, Virtua Tenis, sporo różnych ścigałek nie tylko od Segi i jeden taki na maksa oldschoolowy automat widziałem, symulator łodzi podwodnej, że sam peryskop był :D:D

ODPOWIEDZ