Virtua Fighter 2

Automaty do gier znajdowaly sie zwykle na dworcach,w pubach, w "salonach gier" itp. na ktorych mozna bylo pograc wrzucajac zeton. Stick, przyciski ekran TV lub lapki i fliper. Przezycia nie do z'emulowania.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meanthord
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 153
Rejestracja: 2007-08-20, 21:13

Virtua Fighter 2

Post autor: Meanthord » 2012-08-23, 10:56

Witam :).

Jak powszechnie wiadomo :P VF2 w wersji arcade jest przegenialną grą. W roku 1994, gdy miała swoją premierę, wyprzedziła graficznie swoją epokę o lata świetlne, a grywalność tego tytułu stała się wręcz legendarna. No cóż, długo by o tym pisać, ale do rzeczy ;).
Czy ktoś orientuje się gdzie można byłoby kupić oryginalny automat i jaki byłby orientacyjny koszt? VF3 również bym nie pogardził, ale póki co nie wiem gdzie szukać. E-bay śledzę, ale może istnieje jakaś strona zagranicznego sklepu, który sprzedaje maszyny arcade? Lub jeszcze inaczej - mógłbym taki automat zrobić sobie samemu (ostatecznie zlecić komuś), ale jakiś namiar na schematy? Skąd wziąć płytę z romem?

Z góry dzięki :).

Awatar użytkownika
Obsidian
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 35
Rejestracja: 2008-07-01, 11:06

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: Obsidian » 2012-08-25, 12:04

Zajrzyj na EmuDreams, ludzie są w temacie ARCADE. Na pewno ktoś się znajdzie do pomocy.
It's thinking Obrazek

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: Baieros » 2012-08-26, 12:03

Możesz zbudować sam automat i kupić bebechy z byle jakiego automatu za 150 do 300zł. Plus PCB VF2 za 145$.
http://www.ebay.co.uk/itm/Super-Fantasy ... 27ca55900a


Cały oryginalny automat z grą wydaje mi się, że kiedyś widziałem na allegro cena między 800/1000zł.

Jeszcze możesz kupić Sege Naomi odpowiedź na NEO GEO MVS na wymienne cartridge i grę VF tylko nie pamiętam czy akurat 2 częśc na nich wyszła :P ale jakaś na pewno.

Ostatnią opcją jaka mi przychodzi do głowy do kupienie PCB, plus zakup/zrobienie super guna (koszt od 250/400zł) i podłączenie sobie arcade pod TV bez potrzeby trzymania budy, która oczywiście mimo, że jest piękna i ma klimat to jest cholernie duża :P

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 2

Post autor: kolo » 2012-08-26, 12:14

Na NAOMI1 nie ma żadnego Virtua Fighter, na NAOMI2 wyszła czwórka.

Virtua Fighter 2 wyszedł na Model2, ogólnie przypada jedna duża część na Model1, 2 i 3 (odpowiednio).
Sega, Sega über alles
Obrazek

ODPOWIEDZ